Porównywarka kont młodzieżowych 2024, najlepsze konta online


Porównywarka kont młodzieżowych 2024 — jak wybrać najlepsze i najtańsze konto bankowe młodzieżowe?

Wybór najtańszego i najlepszego konta młodzieżowego nie jest wcale taki łatwy, ponieważ na rynku dostępnych jest sporo ofert, na dodatek każdy bank zapewnia, że to jego oferta jest najlepsza i najtańsza.

Porównywarka kont młodzieżowych 2020, najlepsze konta online

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.

Jeśli szukasz dla siebie pierwszego konta bankowego, to możesz mieć niemały problem z wyborem (i to raczej z nadmiarem ofert niż ich brakiem).

Na szczęście z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju internetowe rankingi  i porównywarki najlepszych kont młodzieżowych.


Sprawdź porównywarki bankowe:

Znalezienie dobrego i taniego konta bankowego zależy też od Twoich preferencji, na przykład od tego ile przelewów internetowych chcesz robić w miesiącu, jak często będziesz wypłacał pieniądze z bankomatów itp.

Płatne ankiety online
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dla kogo przeznaczone są konta młodzieżowe?

Konta młodzieżowe są najczęściej przeznaczone dla osób od 13 do 28 roku życia. Na przykład mBank oferuje konto bankowe dla młodzieży od 13 roku życia.

Jeśli ukończyłeś 13 lat, to możesz prowadzić już swój własny rachunek bankowy (oczywiście za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów).

Zwykle takie konta oferują zero opłat za prowadzenie rachunku. Konta młodzieżowe są pełno-funkcyjnymi rachunkami bankowymi.

Podobnie, jak w przypadku kont osobistych, możesz dokonywać tutaj wpłat, wypłat, korzystać z kart płatniczych, bankomatów, płacić za zakupy internetowe (np. na Allegro, eBay, w sklepach internetowych), korzystać z aplikacji mobilnych itp.

Porównywarka kont młodzieżowych — jak korzystać z porównywarki kont młodzieżowych?

Poniżej przedstawiona jest aktualna porównywarka kont młodzieżowych. Aby wybrać jak najtańsze konto młodzieżowe (dopasowane do Twoich preferencji), uzupełnij rubryki:

 1. Liczna przelewów Online w miesiącu: Wpisz, jak często zamierzasz dokonywać przelewów internetowych.
 2. Liczba przelewów w oddziale, w miesiącu: Wpisz, jak często zamierzasz dokonywać przelewów w oddziałach stacjonarnych banku.
 3. Liczba wypłat z bankomatów w miesiącu: Wpisz, jak często zamierzasz dokonywać wypłat z bankomatów.
 4. Kliknij „Pokaż Oferty”: Po uzupełnieniu rubryk kliknij przycisk „Pokaż oferty”, aby zobaczyć najlepiej dopasowane do Twoich preferencji oferty kont młodzieżowych.
REKLAMA

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze konta w porównywarce kont?

Zwróć uwagę na następujące punkty:

 • Darmowe prowadzenie rachunku: Zwróć uwagę, czy za prowadzenie rachunku pobierane są jakieś stałe opłaty.
 • Money-back: Niektóre banki oferują usługę Money-back, czyli zwrot jakiegoś procentu wydatku (od przeprowadzonych transakcji). To oczywiście dodatkowa zaleta, więc fajnie, jeśli bank udostępnia taką opcję.
 • Oprocentowanie: Zwróć uwagę na oprocentowanie rachunku, oczywiście im większe, tym lepiej dla Ciebie.
 • Łączny koszt obsługi: A teraz spójrz na łączny koszt usługi, obliczony przez porównywarkę. Wybierz, oczywiście, jak najtańszą i najodpowiedniejszą opcję dla siebie.
 • Rekomendacje: Im więcej gwiazdek obok nazwy konta młodzieżowego, tym lepiej.
 • Przejrzyj opinie: Przed wysłaniem internetowego wniosku o konto młodzieżowe warto też przejrzeć więcej opinii w internecie — na temat wybranego konta.

Wybierz najlepsze konto młodzieżowe 2024:

 • Porównywarka kont młodzieżowych i studenckich:
 • Porównywarka kont dla młodzieży:

Porównywarka na blogu ma oczywiście charakter poglądowy, informacyjny. Oferuje wyniki przybliżone i nie zobowiązuje Cię do skorzystania z przedstawionych w porównywarce kont młodzieżowych. 

Wszelkie dane, wyliczenia oraz informacje przedstawione na blogu mogą się różnić od finalnej decyzji banku i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Wróć na górę

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.com.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Kopiowanie treści bloga zabronione.

AttaPoll — jak zarabiać na ankietach za pomocą smartfonu

Na co zwrócić uwagę przy zakładaniu pierwszego konta bankowego.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (17) Banki (13) Blogowanie (22) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (2) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (41) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (66) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (45) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (39) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (144)

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dodaj komentarz