Zarabianie pieniędzy w Internecie – blog o zarabianiu

Zarabianie pieniędzy — blog o zarabianiu bez inwestycji 2021:


O blogu:

Witaj na blogu m-Zarabianie!

Jesteś na blogu z recenzjami i opisami programów zarobkowych, które umożliwiają zarabianie pieniędzy przez Internet bez inwestycji.

M-zarabianie to jeden z najstarszych polskich blogów o zarabianiu bez inwestycji, ponieważ istnieje od 2012 roku. 

Znajdziesz tutaj: aktualne recenzje, informacje, opisy, opinie, dowody wypłat, informacje o wadach i zaletach popularnych w Internecie programów zarobkowych.
Zarabianie na płatnych ankietach a ySense

Metody zarabiania i inne tematy…

Najczęściej poruszane na tym blogu tematy dotyczą takich metod zarabiania, jak:

Polecane artykuły na początek:

15 pomysłów na legalne zarabianie w Internecie (w 2021 r.) <<-

Jak zarabiać w Internecie, a nie tracić (9 przydatnych wskazówek) <<-


Zarabianie pieniędzy bez inwestycji:

Recenzowane na blogu programy zarobkowe nie wymagają wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Informacje o programach pochodzą z mojego doświadczenia (interesuję się tym tematem już ponad 10 lat). Biorę również pod uwagę opinie innych użytkowników, dostępne w sieci.

W Internecie znajdziesz wiele opisów programów zarobkowych, które są przekoloryzowane i oferują cuda. Z reguły zarobek w takich programach kończy się na obietnicach tych cudów.

Na tym blogu postaram się wyłowić z wielkiego „morza cudów” programy wypłacalne (płacące zgodnie z terminem deklarowanym w swoim regulaminie).

Nie oferują one wielkich zarobków, ale za to są legalne, wypłacalne (płacą systematycznie od wielu lat) i nie wymagają żadnych inwestycji.


Płatne ankiety / panele ankietowe — czyli strony oferujące zarabianie na wypełnianiu ankiet:

Polecane artykuły o zarabianiu na ankietach:

Co to jest panel ankietowy (panel badawczy, panel do płatnych ankiet)?

Panel ankietowy to strona internetowa łącząca respondentów (ludzi chcących brać udział w badaniach ankietowych) z firmami zlecającymi przeprowadzanie badań rynku i opinii publicznej.

Panele ankietowe płacą respondentom za wypełnianie ankiet Online.


Programy typu Paid to Click:

Co to jest Paid to Click?

Paid to Click to popularne w Internecie programy, które płacą za klikanie, oglądanie reklam, wypełnianie ankiet itp. Można je podzielić na programy typu: GPTR, PTC, Buxy, Surfbary, Panele ankietowe itp.

Pamiętaj o tym, że rynek internetowych programów do zarabiania typu „Paid to Click” itp. to trudny rynek. Bywa czasami tak, że program, który płaci systematycznie przez wiele lat, nagle kończy swoją działalność i znika.

Nie powinieneś traktować takiego zarabiania jako jedynego źródła dochodu (ze względu na małe stawki), ale jako dodatkowe zajęcie przy okazji korzystania z Internetu.

Z własnego doświadczenia i rozmów z innymi użytkownikami wiem, że wiele osób traktuje takie zarabianie jako hobby, formę zainteresowań, więc może i Ty połkniesz bakcyla.


Bez koloryzowania o programach „Paid od Click”:

Zarabianie bez inwestycji:

Zarabianie pieniędzy w takich programach nie wymaga wkładu finansowego. Członkostwo w nich jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Małe zarobki, niski potencjał zarobkowy:

W jednym programie zarobisz od kilku (bez „poleconych”) do kilkudziesięciu zł / na miesiąc z „poleconymi”, więc żeby miało to jakiś sens, trzeba uczestniczyć równocześnie w wielu programach.

W pojedynczym programie zarobisz mało:

Żeby zarobić sensowny grosz w programach typu „Paid od Click”, warto uczestniczyć w wielu programach tego typu jednocześnie.

Chociaż na początek polecam maksymalnie 1-5 programów, nie więcej. To ma być dodatkowa forma zarobku, a nie zajęcie, które pochłania większość Twojego wolnego czasu.

Pracochłonność:

Musisz poświęcać około 1 – 2 godzin dziennie na obsługę programów (jeśli uczestniczysz w wielu jednocześnie).

Bez korzystania z programów partnerskich zarobisz bardzo mało:

Dlatego w takich programach warto pozyskiwać „poleconych”. „Polecony” to użytkownik, który zapisał się do programu z Twojego polecenia.

Otrzymujesz pewien procent z ich zarobków, przy czym poleceni nic na tym nie tracą i również zarabiają.

Prawie każdy z programów tego typu ma program partnerski, linki referencyjne, banery i materiały promocyjne, które pomogą Ci zdobywać nowych użytkowników.

Istnieją osoby, które potrafią tworzyć ogromne siatki poleconych i zarabiają znacznie więcej, niż podałem wyżej.

Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki w tych programach, dlatego warto aktywnie korzystać z programów partnerskich.

Zarabianie w takich programach nie jest odpowiednie dla każdego:

Odpuść sobie zarabianie w tego typu programach, jeśli oczekujesz szybkiego zarobku (tylko dla cierpliwych i wytrwałych).

Takie zarabianie nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy:

Zarabianie w programach Paid to Clix nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko forma małego, dodatkowego zarobku przez Internet (dodatkowa „praca” przez Internet).


GPTR — Czyli systemy pozwalające zarabiać za czytanie, odbiór płatnych e-maili:

Zobacz przykłady programów GPTR <<-

GPTR (lub PTR) (Spotyka się w użyciu obie nazwy):

To programy, w których zarabianie pieniędzy polega głównie na czytaniu płatnych maili reklamowych.

GPTR to skrót od wyrazów GetPaid To Read, co znaczy: „Płacimy za czytanie, Zarabiaj — czytając”. Żeby zacząć zarabiać w ten sposób, musisz zarejestrować się w wybranym programie lub programach. Po rejestracji otrzymujesz płatne maile reklamowe.

Zarobki w zagranicznych firmach to około 0,25 centa do 2 centa za przeczytany mail. W polskich 1 do 2 groszy za jeden mail (wysokość stawek zależy od danego programu).

Oprócz zarabiania za czytanie maili, programy GPTR płacą za klikanie banerów reklamowych, wykonywanie płatnych zadań, za pobieranie płatnych plików.

Płacą również za zapraszanie nowych użytkowników, za wygrane w konkursach (dostępne po zalogowaniu się na stronie danego programu). Przykładem dobrego, polskiego programu GPTR, jest np. strona CentrumReklamy (płaci od 2004 roku) lub Sejfik  (płaci od 2007 roku)


PTC, Bux — Czyli zarabianie pieniędzy na oglądaniu reklam, za klikanie reklam:

PTC — PTC to skrót od Paid To Click, czyli „zapłata za klikanie”.

Są to systemy oferujące zarabianie pieniędzy za klikanie reklam, za oglądanie reklam.

Po kliknięciu baneru lub linku reklamowego musisz odczekać zwykle 10 do 30 sekund, po czym saldo Twojego konta w programie zostaje automatycznie powiększone o odpowiednią kwotę.

Bux’y to również programy zarobkowe typu Paid to Click (PTC), czyli zarabianie w nich polega na oglądaniu reklam, na klikaniu w reklamy. Reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronach Buxów.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć reklamę i odczekać zwykle 15-30 sekund, po czym zarobek automatycznie dopisywany jest do Twojego salda w programie.

Buxy od pozostałych programów typu Paid to Click różnią się trochę większymi stawkami (zwykle 0,01 $ – 0,02$ za klik) oraz mniejszą pracochłonnością (5-10 reklam dziennie), niskim minimum do wypłaty.

Oferują również możliwość wynajęcia „poleconych”.

Pamiętaj, że rynek buxów jest trudnym rynkiem i buxy bardzo często znikają z sieci szybciej, niż się pojawiły.

Uwaga: Niestety obecnie większość nowych programów typu Bux to oszustwa.

Upadają już po kilku tygodniach lub miesiącach od powstania, a niektóre jeszcze szybciej. Bux’y, które płacą systematycznie od wielu lat można dzisiaj policzyć na palcach jednej ręki.

Jednym z najdłużej wypłacalnych bux’ów jest NeoBux (płaci bezproblemowo od 2008 roku) oraz Scarlet-Clicks — płaci od 2009 roku.

Uwaga — ostrzeżenie: Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko częścią bezinwestycyjną takich programów, płatnymi ankietami, zadaniami itp. oraz monitorowaniem wypłacalności.

➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów.

Nie polecam korzystać z wypożyczania poleconych RR oraz odradzam kupowanie Adpacków, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux / RevShare są najczęściej oszustwem.


Od czego zacząć?

Zarabianie polecam zacząć od wyboru programów z zakładki Najlepsze programy na blogu <<- Na początek polecam wybór maksymalnie 1-5 programów zarobkowych (nie więcej).

Wszystko, czego będziesz potrzebował, aby zacząć zarabiać, to rachunek bankowy lub konto PayPal, Skrill (niezbędne w przypadku programów zagranicznych) oraz nieco cierpliwości i wytrwałości. Powodzenia!

Jeśli masz ochotę podzielić się własnym doświadczeniem (dobrym albo złym) z zarabiania w programach typu „Paid of Click” lub podobnych, to śmiało zostaw komentarz.


  • Autor wpisu: m-Zarabianie
  • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-08-24.
  • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Przeczytaj także:

Najlepsze programy 2021 — płacą systematycznie od wielu lat

REKLAMA

jedna odpowiedź

  1. Olek 12 listopada, 2018

Dodaj komentarz