Swiat-Reklam – czytanie płatnych maili i oglądanie reklam


1. Co to jest Swiat-Reklam i czy ta strona płaci? [Przewodnik 2024]:


S wiat-Reklam to polski program zarobkowo-reklamowy typu GPTR (zarabianie na czytaniu płatnych maili, na oglądaniu płatnych reklam).

Strona / program istnieje na rynku programów mailowych od 2006 roku. Obecnie należy do firmy Arial Media (wcześniej był własnością firmy Adnox). Wypłaty realizowane są na konta bankowe.

Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam.
Przejdź na oficjalną stronę Swiat-Reklam, lub czytaj dalej, aby poznać wady i zalety.

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.

REKLAMA

2. Świat Reklam — informacje o stronie:

 • Oficjalny adres strony: swiat-reklam.net
 • Metody zarabiania: Czytanie płatnych maili, płatne reklamy (PTC), zadania, oferty, ankiety (na stronie, po zalogowaniu się), program partnerski.
 • Czy ten program płaci?

  Tak, aktualny status programu (2022-11-29): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”. Poniżej zamieściłem screen własnego dowodu wypłaty.

 • Język strony: Polski.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, zarabianie na czytaniu płatnych maili i oglądaniu reklam w Swiat-Reklam jest darmowe, i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?):

  Do programu przystąpić może każdy, kto ma ukończone 13 lat. Gdy uczestnik nie ma skończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie.

 • Właściciel strony: Od kwietnia 2018 programem Swiat-Reklam zarządza admin „Plem”, firma „Arial Media”; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93. Zobacz pozostałe programy tej firmy <<-
 • Data uruchomienia strony: Strona Swiat-Reklam powstała w 2006 roku. Od 2009 r. do kwietnia 2018 r. należała do firmy reklamowej Adnox.pl. Obecnie strona należy do firmy Arial Media.
 • Liczba użytkowników: 56,077 (stan z 6 kwietnia 2022); 56,247 (stan z 27 grudnia 2022).
 • Minimum do wypłaty: 10 zł
 • Metody wypłat: Bank w Polsce oraz poprzez doładowanie telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora, (np.urlop), o których uczestnicy będą poinformowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie „zleć wypłatę”).

3. Zarabianie w Swiat-Reklam:

Zarabianie przez Internet na stronie Swiat-Reklam polega na czytaniu płatnych maili (przychodzą na adres e-mail podany podczas rejestracji).

Aby otrzymać zapłatę, trzeba odwiedzić link w mailu i odczekać określony czas.

Możesz zarabiać także na oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań, ankiet itp. (dostępne po zalogowaniu się na stronie programu), poleceniu programu (program partnerski).

 • Liczba reklam dziennie: Różnie, +/- 10.
 • Wartość reklam:
  • Czytanie płatnych maili: 1-2 gr za mail.
  • Oglądanie reklam: 0,25-0,5 gr za obejrzenie reklamy (dostępne po zalogowaniu się, na stronie Swiat-Reklam). 
  • Oglądanie reklam w sekcji konkursowej: 0,1 gr.
 • Program partnerski: Trzypoziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu.
  • Limit poleconych: Bez limitu.

Płatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce „Skrzynka pocztowa”. Możesz to sobie dowolnie ustawić na stronie programu, w zakładce „Edytuj dane — E-maile odbieram przez Email Addres lub Site inbox”.

 • Po odebraniu maila musisz odwiedzić link reklamowy (na dole maila) i odczekać kilkanaście sekund (długość zależy od wartości reklamy). Wszystkie maile warte są minimum 1 grosz. Płatne reklamy — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się).

4. Ocena programu i inne uwagi:

4.1. Plusy — co mi się podoba?

 1. Darmowy udział: Udział w Swiat-Reklam jest darmowy. To ważny atut dla użytkowników, którzy chcą zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet — bez żadnych wpłat, zakupów, abonamentów czy inwestycji.
 2. Legalna, zarejestrowana firma: ŚwiatReklam należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media.
 3. Stabilność, długoterminowość: Strona istnieje i płaci od 2006 roku.
 4. Wypłacalność: Swiat-Reklam płaci już od
  wielu lat. Dowody wypłat można bez problemu znaleźć w Internecie. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 5. Polska strona zarobkowa: Witryna dostępna jest w języku polskim.
 6. Łatwa metoda, prosta obsługa: Zarabianie na czytaniu płatnych maili i oglądaniu reklam, to jedna z najprostszych metod dorabiania w Internecie. Obsługa programu, nawigacja na stronie nie powinna stwarzać nikomu problemu.
 7. Możliwość wypłaty na polskie konto bankowe lub poprzez doładowanie telefonu.
 8. Brak limitów: Program nie ma żadnych ograniczeń — jeśli chodzi o liczbę pozyskanych „Poleconych”. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 9. Program partnerski (polecający): Otrzymasz dożywotnio aż 15% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego
  (pozyskanego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych. Polecony oczywiście nic na tym nie traci.

4.2. Minusy — co mi się nie podoba?

 1. Powolne zarabianie:
  • Tak, jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym zarabianiu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie bardzo wolno.
  • Minimum wypłaty (10 zł) gromadzi się bardzo długo, ale jest to jak najbardziej osiągalne — sprawdzone (dowód wypłaty jest poniżej).
  • * Żeby zarabiać szybciej, możesz zapraszać „Poleconych”. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy lub biznesu. To tylko i wyłącznie forma bardzo niewielkiego zarobku, dodatkowe zarabianie przez Internet.
 3. Niskie stawki: Swiat-Reklam płaci maksymalnie kilka groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.

5. Rejestracja na stronie Swiat-Reklam:

REKLAMA

Rejestracja w Swiat-Reklam.net – Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Odwiedź zakładkę „Zapisz się” i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać.

Uwaga, w poście są wykorzystane moje linki polecające.

Jeśli zdecydujesz się zapisać do Swiat-Reklam (poprzez jakiś link z tego przewodnika), to zostaniesz moim poleconym — a ja otrzymam prowizje.

Nie stanowi to dla Ciebie żadnych kosztów, nie ma też wpływu na rzetelność przedstawianych informacji, ale za to pomaga utrzymać i rozwijać blog m-Zarabianie.

Zapis z linku polecającego (reflinku) jest też podziękowaniem za mój wkład i pracę poświęconą na napisanie tego przewodnika.

Oczywiście, jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to zawsze możesz dołączyć

z czystego linku: Swiat-Reklam.net


6. Czy Swiat-Reklam płaci? Najnowsze uwagi (2024):

➤ Czy program płaci? Tak, na chwilę obecną Swiat-Reklam płaci (płaci od 2006 roku), poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 4 dni, czyli zgodnie z regulaminem programu. 

➤ Czy w tym programie możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie — zarabianie przez Internet w Swiat-Reklam nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To tylko forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku (przy okazji korzystania z Internetu).

Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy czy biznesu. Osiągnięcie minimum wypłaty może trwać nawet wiele miesięcy. Więc bardziej jest to zabawa niż zarabianie.


7. Mój dowód wypłaty ze Swiata-Reklam (3 najnowsze):

REKLAMA
Dowody wypłat: Informacje o wypłatach:
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2022. 17,19 PLN — na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2022-11-25.
Data wpłynięcia na konto: 2022-11-29.
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2022. 17,93 PLN — na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2022-03-11.
Data wpłynięcia na konto: 2022-03-15.
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.
Swiat Reklam, dowód wypłaty 2021. 21,19 PLN — na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2021-10-07.
Data wpłynięcia na konto: 2021-10-12.
Czas oczekiwania na wypłatę: 5 dni.

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Własne wieloletnie doświadczenie,
  • oficjalna strona Swiat-Reklam (statystyki, warunki uczestnictwa itp.)
  • Opinie innych internautów.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Zakaz kopiowania treści blogu.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

4 komentarze do “Swiat-Reklam – czytanie płatnych maili i oglądanie reklam”

 1. Ja od jakiegoś czasu jestem w świecie reklam, szału nie ma , ale pozytywem jest to, że można jednak mimo wszystko dorobić parę złociszy

  Odpowiedz
  • To prawda, zarabianie w programach GPTR do szybkich nie należy. Wiadomo, im większa siatka poleconych, tym zarabia się trochę szybciej. Problem polega jednak na tym, że poleceni dosyć szybko się wykruszają i trudno zbudować jakąś pokaźną siatkę poleconych.
   Jednak program płaci od wielu lat. Dobicie tutaj do wypłaty jest trochę bardziej pewne niż w nowych, popularnych bux'ach, które często znikają razem z pieniędzmi użytkowników, szybciej niż się pojawiły.

   Odpowiedz
 2. Na samym starcie trzeba podać nr konta i się boję czy czasem nie naliczą mi jakiś kosztów. To jest bezpieczne takie podawanie konta na sam start?

  Odpowiedz
  • Program Swiat-Reklam istnieje i płaci od 2006 roku, osobiście jestem jego użytkownikiem od 2012 roku i nigdy nie słyszałem od takiej sytuacji, żeby program naliczył komuś jakieś koszty. Również podawałem numer konta bankowego na starcie. Numer konta potrzebny jest tylko i wyłącznie do wypłat.

   Uczestnictwo w tym programie jest darmowe i program nie pobiera żadnych opłat członkowskich, abonamentów itp. Nie zarabia się w nim wiele, uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty trwa bardzo długo, ale jak na razie program płaci od wielu lat. Swiat-Reklam należy do legalnej firmy reklamowej. Tutaj jest polityka prywatności tej strony: https://swiat-reklam.net/pages/politykaprywatnosci.php

   Odpowiedz

Dodaj komentarz