Swiat-Reklam – czytanie płatnych maili i oglądanie reklam


# 1. Co to jest Swiat-Reklam i czy ta strona płaci? [Przewodnik 2021]:


Swiat-Reklam to polski program zarobkowo-reklamowy typu GPTR (zarabianie na czytaniu płatnych maili, na oglądaniu płatnych reklam).

Strona / program istnieje na rynku programów mailowych od 2006 roku. Obecnie należy do firmy Arial Media (wcześniej był własnością firmy Adnox). Wypłaty realizowane są na konta bankowe.

Swiat-Reklam - czytanie płatnych maili i klikanie reklam.
Kliknij obrazek powyżej i przejdź na oficjalną stronę Swiat-Reklam.

# 2. Świat Reklam — informacje o stronie:

 • Oficjalny adres strony: swiat-reklam.net
 • Metody zarabiania: Czytanie płatnych maili, płatne reklamy, kliki (PTC), zadania, oferty, ankiety (na stronie, po zalogowaniu się), program partnerski.
 • Czy ten program płaci? Tak, aktualny status programu (2021-03-16): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”. Poniżej zamieściłem screen własnego dowodu wypłaty.
 • Język strony: Polski.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, zarabianie na czytaniu płatnych maili i oglądaniu reklam w Swiat-Reklam jest darmowe, i nie zobowiązuje do żadnych zakupów na stronie. W każdej chwili możesz też zrezygnować z uczestnictwa.
 • Akceptacja użytkowników (kto może dołączyć?): Do programu przystąpić może każdy, kto ma ukończone 13 lat. Gdy uczestnik nie ma skończonych 18 lat, wymagana jest zgoda opiekunów na uczestnictwo w programie.
 • Właściciel strony: Od kwietnia 2018 programem Swiat-Reklam zarządza admin „Plem”, firma „Arial Media”; Mateusz Janik 56-215; Niechlów Siciny 66; NIP: 501-001-29-93. Zobacz pozostałe programy tej firmy <<-
 • Data uruchomienia strony: Strona Swiat-Reklam powstała w 2006 roku. Od 2009 r. do kwietnia 2018 r. należała do firmy reklamowej Adnox.pl. Obecnie strona należy do firmy Arial Media.
 • Ilość użytkowników: 55,281 (stan z 5 sierpnia 2020); 55,714 (stan z 21 kwietnia 2021).
 • Minimum do wypłaty: 10 zł
 • Metody wypłat: Bank w Polsce oraz poprzez doładowanie telefonu.
 • Czas oczekiwania na wypłatę: Wypłaty realizowane są raz w tygodniu. Czas oczekiwania na wypłatę nie jest dłuższy niż 7 dni, z wyjątkami w przypadku absencji administratora, (np.urlop), o których uczestnicy będą poinformowani. Wypłatę zleca się na stronie programu (zakładka po lewej stronie „zleć wypłatę”).

# 3. Zarabianie w Swiat-Reklam:

Zarabianie przez Internet na stronie Swiat-Reklam polega na czytaniu płatnych maili (przychodzą na adres e-mail podany podczas rejestracji).

Aby otrzymać zapłatę, trzeba kliknąć link w mailu i odczekać określony czas.

Możesz zarabiać także na oglądaniu płatnych reklam, wykonywaniu zadań, ankiet itp. (dostępne po zalogowaniu się na stronie programu), poleceniu programu (program partnerski).

 • Ilość reklam dziennie: Różnie, +/- 10.
 • Wartość reklam:
  • Czytanie płatnych maili: 1-2 gr za mail.
  • Klikanie w sekcji płatnych linków: 0,25-0,5 gr za klik (dostępne po zalogowaniu się, na stronie Swiat-Reklam). 
  • Klikanie w sekcji klików konkursowych: 0,1 gr.
 • Program partnerski / Klik poleconego: Trzypoziomowy program partnerski, zarabiasz 15%-10%-5% od poleconych zależnie od poziomu.
  • Limit poleconych: Bez limitu.

Płatne maile przychodzą na adres mailowy podany przy rejestracji lub są dostępne po zalogowaniu na stronie programu, w zakładce „Skrzynka pocztowa”. Możesz to sobie dowolnie ustawić na stronie programu, w zakładce „Edytuj dane — E-maile odbieram przez Email Addres lub Site inbox”.

 • Po odebraniu maila musisz kliknąć link reklamowy (na dole maila) i odczekać kilkanaście sekund (długość zależy od wartości reklamy). Wszystkie maile warte są minimum 1 grosz. Płatne reklamy — dostępne są na stronie programu (po zalogowaniu się).

# 4. Ocena programu i inne uwagi:

Plusy — co mi się podoba? Minusy — co mi się nie podoba?
 1. Darmowy udział: Udział w Swiat-Reklam jest darmowy. To ważny atut dla użytkowników, którzy chcą zarabiać dodatkowe pieniądze przez Internet — bez żadnych wpłat, zakupów, abonamentów czy inwestycji.
 2. Legalna, zarejestrowana firma: ŚwiatReklam należy do legalnie działającej, zarejestrowanej firmy Arial Media.
 3. Stabilność, długoterminowość: Strona istnieje i płaci od 2006 roku.
 4. Wypłacalność: Swiat-Reklam płaci już od
  wielu lat. Dowody wypłat można bez problemu znaleźć w Internecie. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 5. Polska strona zarobkowa: Witryna dostępna jest w języku polskim.
 6. Łatwa metoda, prosta obsługa: Zarabianie na czytaniu płatnych maili i oglądaniu reklam, to jedna z najprostszych metod dorabiania w Internecie. Obsługa programu, nawigacja na stronie nie powinna stwarzać nikomu problemu.
 7. Możliwość wypłaty na polskie
  konto bankowe lub poprzez doładowanie telefonu.
 8. Brak limitów: Program nie ma żadnych
  ograniczeń — jeśli chodzi o ilość pozyskanych „Poleconych”. To ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu.
 9. Program partnerski (polecający): Otrzymasz dożywotnio aż 15% od zarobków każdego pozyskanego przez Ciebie poleconego
  (pozyskanego poprzez unikalny link polecający). Po rejestracji otrzymasz dostęp do linków i banerów promocyjnych. Polecony oczywiście nic na tym nie traci.
 1. Powolne zarabianie: Tak, jak w każdym programie typu Paid to Click,
  przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie bardzo wolno.
  Minimum wypłaty (10 zł) gromadzi się
  bardzo długo, ale jest to jak najbardziej
  osiągalne — sprawdzone (dowód wypłaty jest poniżej).* Żeby zarabiać szybciej, możesz zapraszać „Poleconych”. Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników.
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy lub biznesu. To tylko i wyłącznie forma bardzo niewielkiego zarobku, dodatkowe zarabianie przez Internet.
 3. Niskie stawki: Swiat-Reklam płaci maksymalnie kilka groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.

# 5. Rejestracja na stronie Swiat-Reklam:

Rejestracja w Swiat-Reklam.net <<-  Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Kliknij napis „Zapisz się” i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami. Po rejestracji możesz już zacząć zarabiać.

Uwaga, w poście są wykorzystane moje linki polecające. Jeśli zdecydujesz się zapisać do Swiat-Reklam (poprzez jakiś link z tego przewodnika), to zostaniesz moim poleconym — a ja otrzymam prowizje.

Nie stanowi to dla Ciebie żadnych kosztów, nie ma też wpływu na rzetelność przedstawianych informacji, ale za to pomaga utrzymać i rozwijać blog m-Zarabianie.

Zapis z linku polecającego (reflinku) jest też podziękowaniem za mój wkład i pracę poświęconą na napisanie tego przewodnika. Oczywiście, jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to zawsze możesz dołączyć

z czystego linku: Swiat-Reklam.net


# 6. Czy Swiat-Reklam płaci? Najnowsze uwagi (2021-03-16):

➤ Czy program płaci? Tak, na chwilę obecną Swiat-Reklam płaci (płaci od 2006 roku), poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Na najnowszą wypłatę czekałem 1 dzień, czyli zgodnie z regulaminem programu. 

➤ Czy w tym programie możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie — zarabianie przez Internet w Swiat-Reklam nie jest sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To tylko forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku (przy okazji korzystania z Internetu).

Zarabianie w Swiat-Reklam nie jest w stanie zastąpić normalnej pracy czy biznesu. Osiągnięcie minimum wypłaty może trwać nawet wiele miesięcy. Więc bardziej jest to zabawa niż zarabianie.


# 7. Mój dowód wypłaty ze Swiata-Reklam (3 najnowsze):

Kliknij obrazki, aby powiększyć: Informacje o wypłatach:
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2021.
31,50 PLN — na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2021-03-15.
Data wpłynięcia na konto: 2021-03-16.
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2020.
34,35 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2020-07-10.
Data wpłynięcia na konto: 2020-07-14.
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni.
Swiat-Reklam, dowód wypłaty 2019.
15,56 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-03-13.
Data wpłynięcia na konto: 2019-03-19.
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni.

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Własne wieloletnie doświadczenie,
  • oficjalna strona Swiat-Reklam (statystyki, warunki uczestnictwa itp.)
  • Opinie innych internautów.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-08-24.
 • Zakaz kopiowania treści blogu.

4 komentarze

 1. Arek C 4 grudnia, 2015
  • m-Zarabianie 5 grudnia, 2015
 2. Anonimowy 29 września, 2018
  • m-Zarabianie 29 września, 2018

Dodaj komentarz