KlubKantar – moja recenzja, przydatne informacje, opinie

Krótkie podsumowanie:

 • Klub Kantar nadal płaci za wypełnianie ankiet online — na końcu recenzji dodałem własny dowód wypłaty (z listopada 2023).

KlubKantar — wszystko, co powinieneś wiedzieć o stronie KlubKantar.pl (Moja recenzja i przewodnik 2024):


S koro trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie szukasz informacji i opinii na temat strony KlubKantar.pl?

Zastanawiasz się, czy naprawdę płaci? Jakie ma zalety i wady?

Czy nie jest oszustwem i czy jest odpowiednia dla Ciebie?

To dobrze się składa, że tutaj jesteś, ponieważ stronę KlubKantar.pl przetestowałem osobiście.

Dzięki temu mogę Ci odpowiedzieć na powyższe pytania i wiele innych. Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym postem i moją opinią na temat strony KlubKantar.pl.

KlubKantar, nagrody za wypełnianie ankiet internetowych.
Czytaj dalej lub przejdź na oficjalną stronę panelu KlubKantar.
 

Spis treści — dowiesz się z recenzji:

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją recenzją Klubu Kantar. Znajdziesz w niej odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych przydatnych informacji.


# 1. Czym jest Klub Kantar i jakie korzyści Ci przyniesie?

➤ Co to jest Klub Kantar?

Klub Kantar to legalny, internetowy panel ankietowy (czyli strona oferująca zarabianie na ankietach). Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz otrzymywał zaproszenia (od czasu do czasu)  do udziału w badaniach ankietowych.

Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji na stronie KlubKantar.pl.

➤ Jakie korzyści otrzymasz za wypełnianie ankiet?

Za dzielenie się swoimi poglądami i opiniami w ankietach (na różne tematy) otrzymasz punkty.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów — będziesz mógł je wymienić na małe nagrody pieniężne (przelew bankowy), doładowanie telefonu lub bony zakupowe do sklepów Empik.

KlubKantar, nagrody pieniężne, doładowanie telefonu

➤ Kto jest właścicielem strony?

Strona należy do legalnej, znanej i doświadczonej firmy Kantar Polska.

Jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem.

➤ Czego możesz oczekiwać po tej stronie?

Legalne i wypłacalne strony z płatnymi ankietami, które spotykam w Internecie, oferują  najczęściej małe nagrody pieniężne i rzeczowe za dzielenie się opiniami. Podobnie jest w przypadku strony KlubKantar.pl.

➤ Jaka grupa docelowa najczęściej jest zadowolona z takich stron?

Z moich obserwacji wynika, że najczęściej zadowolone są osoby spędzające dużo czasu w Internecie. Małe nagrody nie stanowią większego problemu dla takich osób, ponieważ szukają one na ogół tylko rozrywki, czegoś dla zabicia nudy w Internecie, a nie dobrze płatnej pracy na etacie.

A jeśli przy okazji korzystania z Internetu mogą coś w takich programach jeszcze zarobić — to super, że Internet daje im taką możliwość.

➤ Czy strona KlubKantar.pl jest odpowiednia dla Ciebie?

Jeśli podchodzisz na luzie do takich programów zarobkowych, to KlubKantar będzie odpowiednią stroną dla Ciebie.

Natomiast, jeśli szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, zarobków jak na etacie, to będziesz stroną rozczarowany. W takim wypadku lepiej odpuść sobie zarabianie w panelu klubKantar (jak i w podobnych panelach ankietowych).

Przeczytaj także, czy zarabianie na ankietach to odpowiednia metoda dla Ciebie.

Wróć do spisu treści.


# 2. Klub Kantar — przydatne informacje:

 • Oficjalny adres strony:
 • Metody zarabiania: Nagrody pieniężne i rzeczowe za wypełnianie ankiet przez Internet.
 • Czy panel KlubKantar naprawdę płaci? Tak, w Internecie (na blogach i forach o zarabianiu) pojawiają się bieżące informacje o wypłacalności tego panelu. Na końcu recenzji zamieściłem także własny dowód wypłaty. Aktualny status programu (2023-11-08): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Język strony: Polski. Zarówno strona KlubKantar.pl, jak i przychodzące na skrzynkę e-mail płatne ankiety dostępne są po polsku.
 • Poziom trudności: Łatwy. Zarabianie na ankietach, to jedna z najprostszych metod zarabiania przez Internet.
 • Potencjał zarobkowy: Niski (to tylko mały, dodatkowy zarobek online).
 • Czy zarabianie jest legalne i bezpieczne? Tak, zarabianie na ankietach jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać.
  • Strona przestrzega zaleceń Kodeksu ESOMAR, czyli wytycznych branżowych określających standardy etycznego i profesjonalnego postępowania w badaniach.
  • Posiada Certyfikat ISO 20252 oraz ISO 26362 —  są to międzynarodowe normy jakości dedykowane instytutom badania rynku opinii oraz internetowym panelom badawczym.
  • Podlega certyfikacji Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów PKJPA oraz PKJBI.
 • Czy uczestnictwo w KlubKantart jest darmowe? Tak, rejestracja i uczestnictwo w KlubKantar są darmowe, nie wymagają żadnych wpłat, zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa i skasować swoje konto.

Kto jest właścicielem strony?

 • Kto jest właścicielem strony? Strona KlubKantar.pl należy do legalnej, doświadczonej firmy Kantar Polska. Jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem.
  • Adres firmy: Kantar Polska S.A.
   ul. Plac Konesera 9
   03-736 Warszawa
   kontakt@klubkantar.pl
 • Data powstania, od kiedy strona istnieje? Internetowa domena KlubKantar.pl została utworzona 2017.10.25, natomiast początki działalności firmy Kantar w Polsce sięgają lat 90. Panel ankietowy KlubKantar powstał w 2018 roku, z połączenia się paneli ankietowych: SMGKRC (IBIS) i TNSonline.
 • Akceptacja użytkowników (kto może pracować w tym panelu?): Uczestnikiem może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych”.
 • Liczba użytkowników: Brak takich informacji na stronie.
 • Przelicznik punktów: 
  • 1000 punktów = 32 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).
  •  1 punkt = 0,032 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).

# 3. Wypłata pieniędzy — jakie jest minimum wypłaty?

 • Minimum wypłaty: 
  • Przelew bankowy: od 32 zł (1000 punktów).
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar.
 • Metody wypłat: Przelew bankowy, doładowanie telefonu (HEYAH, LYCAMOBILE , ORANGE NJU MOBILE, PLAY, PLUS PLUSH, T-MOBILE, VIRGIN MOBILE), bony zakupowe do sklepów Empik.
 • Czas oczekiwania na nagrodę: W przypadku przelewu bankowego, nagrodę pieniężną otrzymasz w ciągu 28 dni od zlecenia wypłaty.
 • Wypłata pieniędzy — jak wypłacić pieniądze z panelu KlubKantar? Po zgromadzeniu odpowiedniego minimum zaloguj się na swoje konto w panelu KlubKantar.pl i dokonaj wymiany punktów na nagrodę, w zakładce „Nagrody”.

Zobacz film: Jak wypłacam pieniądze z panelu KlubKantar:

Wróć do spisu treści.


# 4. Zobacz także podobne wypłacalne panele ankietowe do KlubKantar:

Wróć do spisu treści.


# 5. Jak zarabiać na ankietach w panelu KlubKantar?

 • Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz zapraszany (od czasu do czasu) do udziału w internetowych badaniach ankietowych.
 • Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji. Płatne ankiety dostępne są również na stronie KlubKantar.pl.
 • Za każdą prawidłowo wypełnioną ankietę internetową otrzymasz punkty.
 • Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów będziesz mógł je wymienić na małe nagrody pieniężne i rzeczowe (przelew bankowy, doładowania telefonu, bony zakupowe).

Wróć do spisu treści.


# 6. Ile zarobiłem za wypełnienie pojedynczej ankiety?

„Liczba punktów przyznawanych za każdą ankietę zależy od jej długości, stopnia skomplikowania i tematyki. Rozpiętość punktów za ankietę jest więc bardzo duża (od kilkudziesięciu punktów za krótkie ankiety do nawet kilkuset w przypadku badań wymagających większego zaangażowania)”.

 • Wartość ankiet, moje doświadczenie z ankietami na stronie KlubKantar.pl
  • Najtańsze ankiety: Najsłabiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 40 punktów (1,28 zł).
  • Najdroższe ankiety: Najlepiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 1000 punktów (32 zł; dzienniczek konsumencki).
  • Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do ankiety, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).

Wróć do spisu treści


# 7.  Jak często otrzymuję zaproszenia do płatnych ankiet?

 • Osobiście otrzymuję około 6-10 zaproszeń do ankiet na miesiąc. Natomiast nie do wszystkich udaje mi się zakwalifikować.

Wróć do spisu treści


# 8.  Ile czasu zajmuje mi zgromadzenie minimum potrzebnego do wypłaty?

Minimum najnowszej wypłaty udało mi się uzbierać w około 4 miesiące (bez polecania, KlubKantar nie oferuje programu polecającego). Długo, ale zarabiałem nieregularnie. Jeśli skorzystasz z każdego zaproszenia do ankiety, to osiągniesz szybciej próg wypłaty niż ja.

Oczywiście u każdego może to wyglądać inaczej. Liczba wysyłanych zaproszeń zależy też od naszych danych profilowych oraz od tego, ile nowych badań zamówią zleceniodawcy.

Wróć do spisu treści


# 9. Moja ocena panelu KlubKantar, najważniejsze zalety i wady:

Zalety — co mi się podoba?

 1. Udział w panelu jest bezpłatny: Nic nie musisz wpłacać i kupować. Udział w KlubKantar jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność: Panel KlubKantar należy do doświadczonej firmy, której początki działalności w Polsce (offline) sięgają lat 90.
 3. Wypłacalność: W Internecie znajdziesz bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Nagrody pieniężne i rzeczowe: Zgromadzone punkty wymienisz na pieniądze i wypłacisz na konto bankowe. Dostępne są również doładowania telefonu i bony zakupowe.
 5. Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do badania ankietowego, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).
 6. Dobrze płatne dzienniczki konsumenckie i rozbudowane ankiety: Kilka razy w roku trafiają się rozbudowane ankiety, warte około 32 zł / za ankietę.
 7. Trochę więcej zaproszeń do ankiet: Więcej ankiet niż w podobnych, polskich panelach ankietowych, ale nie zawsze jest to regułą, ponieważ zdarzają się też słabe miesiące.
 8. Fajna oprawa graficzna strony głównej KlubKantar.pl.

Wady — co mi się nie podoba?

 1. Powolne zdobywanie nagród: Tak, jak w większości paneli badawczych, tak i w panelu KlubKantar, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie czy zdobywanie nagród w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej
  pracy, czy biznesu. To tylko dodatkowy, mały zarobek online — przy okazji korzystania z Internetu.
 3. Średnia liczba ankiet: Osobiście otrzymuję  około 6-10 ankiet w skali miesiąca, ale u każdego może to wyglądać trochę inaczej.
 4. Nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować: Nie jest to wada dotycząca tylko panelu KlubKantar, ale każdego znanego mi panelu ankietowego. Organizatorzy badań wybierają do ankiet tylko takich użytkowników, jakich aktualnie potrzebują do danego badania ankietowego (chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, preferencje zakupowe, zainteresowania itp.).
 5. Brak programu partnerskiego: W panelu KlubKantar możesz zarabiać jedynie na wypełnianiu ankiet. Panel nie udostępnia niestety programu partnerskiego (polecającego).

Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety lub wady tego panelu ankietowego, to zachęcam to podzielenia się opinią w komentarzach pod postem.

Wróć do spisu treści


# 10. Podsumowanie: Czy KlubKantar naprawdę płaci? Czy warto dołączyć? Mój werdykt 2024:

Czy KlubKantar naprawdę płaci? Tak, KlubKantar naprawdę płaci — na blogach i stronach o zarabianiu pojawiają się aktualne informacje o wypłatach z tego panelu ankietowego.

Poniżej umieściłem także własny dowód wypłaty.

Moje podsumowanie, werdykt: KlubKantar.pl to legalna strona z płatnymi ankietami, która wyróżnia się pozytywnie na tle podobnych paneli ankietowych.

W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych na temat tego panelu badawczego.

Zarabianie w KlubKantar nie jest jednak sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To jedynie mały, dodatkowy zarobek online.

Czy warto dołączyć? Tak, jeśli szukasz legalnych i wypłacalnych paneli ankietowych, to na Twojej liście nie powinno zabraknąć panelu KlubKantar.

Zarabianie, (zdobywanie nagród) w KlubKantar będzie wymagało jednak sporej cierpliwości, ponieważ mogą pojawiać się dłuższe przerwy pomiędzy zaproszeniami do badań ankietowych.

Zgromadzenie minimum wypłaty (32 zł) może trwać nawet wiele miesięcy.

Wróć do spisu treści


# 11. Jak się zapisać, zarejestrować do KlubKantar?

Aby dołączyć do KlubKantar, odwiedź powyższy link. Przeniesie Cię on na oficjalną stronę tego panelu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny.

Po pełnej rejestracji i uzupełnieniu ankiet profilowych będziesz otrzymywał płatne ankiety (na adres e-mail podany podczas rejestracji). Ankiety możesz też sprawdzać bezpośrednio na stronie KlubKantar.pl

Klub Kantar — logowanie i czysty link: KlubKantar.pl

Wróć do spisu treści


# 12.  KlubKantar — moje 3 najnowsze dowody wypłat:

Dowody wypłat: Informacje o wypłatach
Klub Kantar dowód wypłaty. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-10-12.
Data wpłynięcia na konto: 2023-11-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 27 dni (zgodnie z regulaminem).
KlubKantar — dowód wypłaty 2023. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-07-05.
Data wpłynięcia na konto: 2023-07-18.
Czas oczekiwania na wypłatę: 13 dni (zgodnie z regulaminem).
Klub Kantar — dowód wypłaty 2023. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-02-21.
Data wpłynięcia na konto: 2023-02-24.
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni (zgodnie z regulaminem).
 

Wróć do spisu treści


 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Własne doświadczenie (jestem w tym panelu od 2019 roku).
  • Oficjalna strona panelu KlubKantar.pl (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
  • Opinie innych respondentów.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-04-09.
 • Kopiowanie treści bloga zabronione.

Wróć do spisu treści


Zobacz także podobne, wypłacalne programy:

Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania dodatkowych pieniędzy w Internecie, to zerknij także na polskie witryny typu „GPTR”, takie jak na przykład CentrumReklamy, gdzie możesz zarabiać na wiele sposobów, np. czytając płatne maile, oglądając reklamy, wykonując zadania itp.

Jak skutecznie zarabiać na ankietach? 25 porad i wskazówek 🔗

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej

Już wiem, które witryny ankietowe wysyłają najwięcej ankiet

Wróć do spisu treści

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

12 komentarzy do “KlubKantar – moja recenzja, przydatne informacje, opinie”

 1. KlubKatnar to fajny i wypłacalny panel ankietowy, tylko szkoda, że nie mają programu polecającego… Coś wiadomo, czy planują go dodać?

  Odpowiedz
  • Nic mi o tym nie wiadomo, ale świetnie byłoby, gdyby dodali program partnerski 🙂

   Odpowiedz
 2. Cała szczęscie, że nie mają programu partnerskiego, bo zaraz zleciałby się cały ten [mod] MLM i zamiast rzeczywistych ankiet firmy dostawałyby przypadkowe kliknięcia dla zarobku.

  Programy partnerski to najgorsze [mod] w internecie.

  Odpowiedz
  • Temat jest bardziej złożony, ponieważ:

   Programy partnerskie i afiliacyjne to jedna z najtańszych metod promocji biznesów, dzięki której np. panele ankietowe mogą powiększać swoją bazę użytkowników stosunkowo tanim kosztem.

   A im większa baza użytkowników (im większa różnorodność profili / targetu użytkowników) tym panel jest bardziej atrakcyjny dla reklamodawców, zleceniodawców.

   A im więcej zleceniodawców w panelu ankietowym, tym więcej płatnych ankiet dla zwykłych użytkowników serwisu (ale wpływa na to też wiele innych czynników).

   – Więc programy partnerskie niosą korzyść dla właścicieli paneli ankietowych (bo dzięki nim mogą mieć większą bazę użytkowników),

   – jest też korzyść dla użytkowników korzystających z programów partnerskich, ponieważ dzięki nim mogą zarabiać prawie pasywnie,

   – korzyść dla reklamodawców, bo mają dostęp do szerokiej, różnorodnej bazy użytkowników,

   – korzyść dla użytkowników wypełniających ankiety, bo dzięki dużej liczbie zleceniodawców mogą otrzymywać więcej ankiet.

   Gdyby programy partnerskie były tak słabym pomysłem, to nie cieszyłyby się taką popularnością — jako tania i dobra metoda budowania bazy użytkowników.

   KlubKantar może sobie pozwolić na brak programu partnerskiego, ponieważ powstał z połączenia dwóch dosyć dużych paneli ankietowych (SMGKRC (IBIS) i TNSonline) i dlatego ma pewnie wystarczająco dużą bazę użytkowników i nie musi uruchamiać programu partnerskiego (i dodatkowo płacić za pozyskiwanie klientów).

   Gdyby to był całkiem nowy panel, to kto wie, czy najtańszą metodą promocji nie byłby dla niego dobry program partnerski.

   Jeśli panel nie ma programu partnerskiego, to i tak musi poszukać sobie innej metody promocji i budowania bazy użytkowników (np. musi wydawać grube pieniądze na reklamę).

   MLM
   Porównywanie programów partnerskich (z paneli ankietowych) do MLM jest mało trafne, ponieważ w MLM w większości są wielopoziomowe systemy poleceń. W MLM użytkownik musi obowiązkowo zapraszać poleconych — to jest wymóg uczestnictwa MLM (o ile dobrze pamiętam). W panelach ankietowych nie trzeba polecać.

   Panele ankietowe i programy partnerskie
   Natomiast większość paneli ankietowych udostępnia zwykły, jednopoziomowy (nieobowiązkowy) program partnerski. Jeśli ktoś nie lubi polecania i programów partnerskich), to nie musi tego robić — może zarabiać tylko na wypełnianiu ankiet.

   Programy partnerskie, afiliacyjne nie są niczym złym, a co najważniejsze zarabianie dzięki nim jest całkowicie legalne.

   Użytkownik, który chce zarabiać na płatnych ankietach i tak musi jakoś trafić do panelu ankietowego. A czy trafi on z bezpośredniej reklamy wykupionej przez właściciela serwisu,

   czy trafi z wyszukiwarki Google (bo właściciel wydał grube pieniądze na pozycjonowanie),

   Czy trafi poprzez program partnerski, afiliacyjny, to w sumie na jedno wychodzi i nie ma to aż tak wielkiego wpływu na jakość użytkowników.

   "Przypadkowe kliknięcia"
   Nie da się też wypełniać ankiet przypadkowymi kliknięciami, na chybił trafił itp., ponieważ prędzej czy później algorytmy zabezpieczające i dbające o jakość wykluczą takiego delikwenta z ankiety.

   Obojętnie jak użytkownik trafił do panelu ankietowego, to i tak przychodzi tam dla zarobku, korzyści w zamian za wypełnianie ankiet.

   Czynnik ludzki i etyka promowania
   Programy partnerskie i afiliacyjne, to jeden z najlepszych wynalazków Internetu i jedne z najtańszych metod promocji różnych produktów. Wiele niestety zależy od czynnika ludzkiego: użytkownicy, którzy polecają nieetycznie program (np. koloryzują w reklamach polecających, obiecują duże zarobki bez wysiłku, zamiast przedstawiać rzetelne informacje) powinni być wykluczani z programu partnerskiego i tyle.

   KlubKantar
   PS. Wracając do panelu KlubKantar, to jak na razie wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych polskich paneli ankietowych 🙂

   Odpowiedz
 3. Mi raz w miesiacu udalo sie uzbierac 2 wyplaty:) a czasem trzeba klepac i po 3 miesiace. Czasami przychodza po 2 ankiety dziennie dobrze punktowane… a czasami i miesiac nic.

  Odpowiedz
  • Gratuluję tych 2 wypłat w miesiącu 🙂 Na chwilę obecną KlubKantar to chyba jeden z najlepszych polskich paneli ankietowych. Na forach internetowych o zarabianiu — większość użytkowników chwali KlubKantar — właśnie za dużą liczbę ankiet (dużą w porównaniu do innych polskich paneli). Oczywiście są miesiące, że tych ankiet jest więcej lub mniej 🙂

   Odpowiedz
 4. Dwa razy wypłacili po 32 zł, bo i dwa razy w ciągu dwóch miesięcy wysłali mi ankietę za 1000 pkt. Teraz jest gorzej, ale i tak są ok.

  Odpowiedz
 5. Nie wiem co się dzieje z panelem w tym roku ale zaczęły pojawiać się problemy z wypłatą nagród – konkretnie chodzi o realizację przelewów. Wcześniej odbywało się to przedterminowo, w 2023 jedna płatność została przelana dwa dni po terminie, obecnie czekam na wypłatę od 34 dni, co w praktyce oznacza, że wypłata jest już o 6 dni przeterminowana. Co więcej od połowy marca br Klub Kantar w ogóle nie odpowiada na żadną korespondencję adresowaną do nich w zakładce „Kontakt”? Nie ma już opiekuna panelu??? Gdzie dawne standardy, jakość, poszanowanie respondentów…??? Cała sytuacja wydaje się mocno niepokojąca…

  Odpowiedz
  • Dzięki za podzielenie się swoimi obawami dotyczącymi KlubuKantar 🙂

   Zgadza się — czasami zdarzają się opóźnienia / poślizgi w wypłatach nagród, nawet w najlepszych firmach badawczych. Zgodnie z regulaminem KlubuKantar, nagroda pieniężna powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 28 dni od zlecenia wypłaty.

   Warto jednak pamiętać, że księgowość panelu KlubKantar realizuje przelewy dwa razy w miesiącu, zwykle około 5. i 20. dnia każdego miesiąca. Może to mieć wpływ na opóźnienie przelewu (w niektórych przypadkach).

   KlubKantar ma ogromną liczbę zarejestrowanych użytkowników (przekraczającą 100 tysięcy respondentów). Jeśli więc występuje jakieś opóźnienie w wypłatach, pracownicy działu pomocy są zasypywani setkami wiadomości e-mail. To może powodować opóźnienia w odpowiedzi na korespondencję (tam też pracują tylko ludzie).

   Sugeruję poczekać jeszcze kilka dni i spróbować napisać ponownie (jeśli wypłata nie dojdzie). Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na stronie KlubKantar lub wysłać wiadomość bezpośrednio na adres kontakt@klubkantar.pl

   KlubKantar to legalna firma, dlatego jeśli nie otrzymasz wypłaty z jakiegoś powodu, zawsze możesz zgłosić reklamację. Możesz to zrobić drogą mailową lub nawet listownie na adres firmy — tak długo, aż problem zostanie rozwiązany.

   Mam nadzieję, że Twoja sytuacja wyjaśni się jak najszybciej, a wypłata zostanie zrealizowana 🙂
   PS. Jeśli możesz, to napisz później, czy wypłata w końcu dotarła. Dziękuję.

   Odpowiedz
 6. Właśnie jestem użytkownikiem Klubu Kantar i dziś gdy chciałem zrealizować wypłatę na konto pozostały tylko doładowania prepaid do telefonu, i nie wiem, czy u autora Bloga też znikła opcja wypłaty na konto bankowe? Czy to tymczasowe rozwiązanie? Właśnie gdyby zostały tylko doładowania to trochę lipnie, gdy korzystasz na abonament i nie masz jak załadować

  Odpowiedz
  • Tak, zalogowałem się przed chwilą na swoje konto w Klubie Kantar i również zauważyłem brak opcji wypłaty na konto bankowe.

   Myślę, że to tymczasowa sytuacja spowodowana pracami technicznymi na stronie. Z tego co widzę, to wdrażają właśnie nowe wypłaty prepaid (doładowania telefonu).

   Proponuję poczekać, ponieważ, prawdopodobnie przywrócą opcję wypłat na konto bankowe w najbliższych dniach.

   PS. Wysłałem pytanie do obsługi Klubu Kantar i dam znać w komentarzu, jeśli będę miał więcej informacji 🙂

   Odpowiedz
  • Przelew na konto bankowe już wrócił do Klubu Kantar. Otrzymałem też odpowiedź od obsługi panelu:

   „Dzień dobry,

   Dziękujemy za wiadomość. Aktualnie lista nagród
   powinna być już uzupełniona o możliwość zamówienia przelewu oraz Bonu
   Empik. Przepraszamy za chwilową przerwę techniczną w dostępności.
   Pozdrawiamy,

   Klub Kantar”.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz