KlubKantar – moja recenzja, przydatne informacje, opinie

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2023-11-12.

Krótkie podsumowanie:

 • Klub Kantar nadal płaci za wypełnianie ankiet online — na końcu recenzji dodałem własny dowód wypłaty (z listopada 2023).

KlubKantar — wszystko, co powinieneś wiedzieć o stronie KlubKantar.pl (Moja recenzja i przewodnik 2023):


S koro trafiłeś tutaj, to prawdopodobnie szukasz informacji i opinii na temat strony KlubKantar.pl?

Zastanawiasz się, czy naprawdę płaci? Jakie ma zalety i wady?

Czy nie jest oszustwem i czy jest odpowiednia dla Ciebie?

To dobrze się składa, że tutaj jesteś, ponieważ stronę KlubKantar.pl przetestowałem osobiście.

Dzięki temu mogę Ci odpowiedzieć na powyższe pytania i wiele innych. Zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym postem i moją opinią na temat strony KlubKantar.pl.

KlubKantar, nagrody za wypełnianie ankiet internetowych.
Czytaj dalej lub przejdź na oficjalną stronę panelu KlubKantar.
 

Spis treści — dowiesz się z recenzji:

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją recenzją Klubu Kantar. Znajdziesz w niej odpowiedzi na powyższe pytania i wiele innych przydatnych informacji.


# 1. Czym jest Klub Kantar i jakie korzyści Ci przyniesie?

➤ Co to jest Klub Kantar?

Klub Kantar to legalny, internetowy panel ankietowy (czyli strona oferująca zarabianie na ankietach). Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz otrzymywał zaproszenia (od czasu do czasu)  do udziału w badaniach ankietowych.

Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji na stronie KlubKantar.pl.

➤ Jakie korzyści otrzymasz za wypełnianie ankiet?

Za dzielenie się swoimi poglądami i opiniami w ankietach (na różne tematy) otrzymasz punkty.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów — będziesz mógł je wymienić na małe nagrody pieniężne (przelew bankowy), doładowanie telefonu lub bony zakupowe do sklepów Empik.

KlubKantar, nagrody pieniężne, doładowanie telefonu

➤ Kto jest właścicielem strony?

Strona należy do legalnej, znanej i doświadczonej firmy Kantar Polska.

Jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem.

➤ Czego możesz oczekiwać po tej stronie?

Legalne i wypłacalne strony z płatnymi ankietami, które spotykam w Internecie, oferują  najczęściej małe nagrody pieniężne i rzeczowe za dzielenie się opiniami. Podobnie jest w przypadku strony KlubKantar.pl.

➤ Jaka grupa docelowa najczęściej jest zadowolona z takich stron?

Z moich obserwacji wynika, że najczęściej zadowolone są osoby spędzające dużo czasu w Internecie. Małe nagrody nie stanowią większego problemu dla takich osób, ponieważ szukają one na ogół tylko rozrywki, czegoś dla zabicia nudy w Internecie, a nie dobrze płatnej pracy na etacie.

A jeśli przy okazji korzystania z Internetu mogą coś w takich programach jeszcze zarobić — to super, że Internet daje im taką możliwość.

➤ Czy strona KlubKantar.pl jest odpowiednia dla Ciebie?

Jeśli podchodzisz na luzie do takich programów zarobkowych, to KlubKantar będzie odpowiednią stroną dla Ciebie.

Natomiast, jeśli szukasz pracy w pełnym wymiarze godzin, zarobków jak na etacie, to będziesz stroną rozczarowany. W takim wypadku lepiej odpuść sobie zarabianie w panelu klubKantar (jak i w podobnych panelach ankietowych).

Przeczytaj także, czy zarabianie na ankietach to odpowiednia metoda dla Ciebie.

Wróć do spisu treści.


# 2. Klub Kantar — przydatne informacje:

 • Oficjalny adres strony:
 • Metody zarabiania: Nagrody pieniężne i rzeczowe za wypełnianie ankiet przez Internet.
 • Czy panel KlubKantar naprawdę płaci? Tak, w Internecie (na blogach i forach o zarabianiu) pojawiają się bieżące informacje o wypłacalności tego panelu. Na końcu recenzji zamieściłem także własny dowód wypłaty. Aktualny status programu (2023-11-08): PŁACI, dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Język strony: Polski. Zarówno strona KlubKantar.pl, jak i przychodzące na skrzynkę e-mail płatne ankiety dostępne są po polsku.
 • Poziom trudności: Łatwy. Zarabianie na ankietach, to jedna z najprostszych metod zarabiania przez Internet.
 • Potencjał zarobkowy: Niski (to tylko mały, dodatkowy zarobek online).
 • Czy zarabianie jest legalne i bezpieczne? Tak, zarabianie na ankietach jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać.
  • Strona przestrzega zaleceń Kodeksu ESOMAR, czyli wytycznych branżowych określających standardy etycznego i profesjonalnego postępowania w badaniach.
  • Posiada Certyfikat ISO 20252 oraz ISO 26362 —  są to międzynarodowe normy jakości dedykowane instytutom badania rynku opinii oraz internetowym panelom badawczym.
  • Podlega certyfikacji Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów PKJPA oraz PKJBI.
 • Czy uczestnictwo w KlubKantart jest darmowe? Tak, rejestracja i uczestnictwo w KlubKantar są darmowe, nie wymagają żadnych wpłat, zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa i skasować swoje konto.

Kto jest właścicielem strony?

 • Kto jest właścicielem strony? Strona KlubKantar.pl należy do legalnej, doświadczonej firmy Kantar Polska. Jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar — jednej z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem.
  • Adres firmy: Kantar Polska S.A.
   ul. Plac Konesera 9
   03-736 Warszawa
   kontakt@klubkantar.pl
 • Data powstania, od kiedy strona istnieje? Internetowa domena KlubKantar.pl została utworzona 2017.10.25, natomiast początki działalności firmy Kantar w Polsce sięgają lat 90. Panel ankietowy KlubKantar powstał w 2018 roku, z połączenia się paneli ankietowych: SMGKRC (IBIS) i TNSonline.
 • Akceptacja użytkowników (kto może pracować w tym panelu?): Uczestnikiem może być osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych”.
 • Liczba użytkowników: Brak takich informacji na stronie.
 • Przelicznik punktów: 
  • 1000 punktów = 32 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).
  •  1 punkt = 0,032 zł (w przypadku wypłaty na konto bankowe).

# 3. Wypłata pieniędzy — jakie jest minimum wypłaty?

 • Minimum wypłaty: 
  • Przelew bankowy: od 32 zł (1000 punktów).
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar
   Przykłady nagród na stronie KlubKantar.
 • Metody wypłat: Przelew bankowy, doładowanie telefonu (HEYAH, LYCAMOBILE , ORANGE NJU MOBILE, PLAY, PLUS PLUSH, T-MOBILE, VIRGIN MOBILE), bony zakupowe do sklepów Empik.
 • Czas oczekiwania na nagrodę: W przypadku przelewu bankowego, nagrodę pieniężną otrzymasz w ciągu 28 dni od zlecenia wypłaty.
 • Wypłata pieniędzy — jak wypłacić pieniądze z panelu KlubKantar? Po zgromadzeniu odpowiedniego minimum zaloguj się na swoje konto w panelu KlubKantar.pl i dokonaj wymiany punktów na nagrodę, w zakładce „Nagrody”.

Zobacz film: Jak wypłacam pieniądze z panelu KlubKantar:

Wróć do spisu treści.


# 4. Zobacz także podobne wypłacalne panele ankietowe do KlubKantar:

Wróć do spisu treści.


# 5. Jak zarabiać na ankietach w panelu KlubKantar?

 • Po rejestracji na stronie KlubKantar.pl będziesz zapraszany (od czasu do czasu) do udziału w internetowych badaniach ankietowych.
 • Zaproszenia do ankiet będą przychodziły na adres e-mail, który podasz podczas rejestracji. Płatne ankiety dostępne są również na stronie KlubKantar.pl.
 • Za każdą prawidłowo wypełnioną ankietę internetową otrzymasz punkty.
 • Po zgromadzeniu odpowiedniej liczby punktów będziesz mógł je wymienić na małe nagrody pieniężne i rzeczowe (przelew bankowy, doładowania telefonu, bony zakupowe).

Wróć do spisu treści.


# 6. Ile zarobiłem za wypełnienie pojedynczej ankiety?

„Liczba punktów przyznawanych za każdą ankietę zależy od jej długości, stopnia skomplikowania i tematyki. Rozpiętość punktów za ankietę jest więc bardzo duża (od kilkudziesięciu punktów za krótkie ankiety do nawet kilkuset w przypadku badań wymagających większego zaangażowania)”.

 • Wartość ankiet, moje doświadczenie z ankietami na stronie KlubKantar.pl
  • Najtańsze ankiety: Najsłabiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 40 punktów (1,28 zł).
  • Najdroższe ankiety: Najlepiej płatna ankieta, jaką do tej pory otrzymałem warta była 1000 punktów (32 zł; dzienniczek konsumencki).
  • Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do ankiety, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).

Wróć do spisu treści


# 7.  Jak często otrzymuję zaproszenia do płatnych ankiet?

 • Osobiście otrzymuję około 6-10 zaproszeń do ankiet na miesiąc. Natomiast nie do wszystkich udaje mi się zakwalifikować.

Wróć do spisu treści


# 8.  Ile czasu zajmuje mi zgromadzenie minimum potrzebnego do wypłaty?

Minimum najnowszej wypłaty udało mi się uzbierać w około 4 miesiące (bez polecania, KlubKantar nie oferuje programu polecającego). Długo, ale zarabiałem nieregularnie. Jeśli skorzystasz z każdego zaproszenia do ankiety, to osiągniesz szybciej próg wypłaty niż ja.

Oczywiście u każdego może to wyglądać inaczej. Liczba wysyłanych zaproszeń zależy też od naszych danych profilowych oraz od tego, ile nowych badań zamówią zleceniodawcy.

Wróć do spisu treści


# 9. Moja ocena panelu KlubKantar, najważniejsze zalety i wady:

Zalety — co mi się podoba?

 1. Udział w panelu jest bezpłatny: Nic nie musisz wpłacać i kupować. Udział w KlubKantar jest bezpłatny.
 2. Doświadczenie, stabilność: Panel KlubKantar należy do doświadczonej firmy, której początki działalności w Polsce (offline) sięgają lat 90.
 3. Wypłacalność: W Internecie znajdziesz bieżące dowody wypłat z tego panelu ankietowego, pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 4. Nagrody pieniężne i rzeczowe: Zgromadzone punkty wymienisz na pieniądze i wypłacisz na konto bankowe. Dostępne są również doładowania telefonu i bony zakupowe.
 5. Nagroda pocieszenia: Jeśli nie uda Ci się zakwalifikować do badania ankietowego, to na Twoje konto i tak powędruje 10 punktów (0,32 zł).
 6. Dobrze płatne dzienniczki konsumenckie i rozbudowane ankiety: Kilka razy w roku trafiają się rozbudowane ankiety, warte około 32 zł / za ankietę.
 7. Trochę więcej zaproszeń do ankiet: Więcej ankiet niż w podobnych, polskich panelach ankietowych, ale nie zawsze jest to regułą, ponieważ zdarzają się też słabe miesiące.
 8. Fajna oprawa graficzna strony głównej KlubKantar.pl.

Wady — co mi się nie podoba?

 1. Powolne zdobywanie nagród: Tak, jak w większości paneli badawczych, tak i w panelu KlubKantar, osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa długo (ale jest to jak najbardziej osiągalne).
 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie czy zdobywanie nagród w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej
  pracy, czy biznesu. To tylko dodatkowy, mały zarobek online — przy okazji korzystania z Internetu.
 3. Średnia liczba ankiet: Osobiście otrzymuję  około 6-10 ankiet w skali miesiąca, ale u każdego może to wyglądać trochę inaczej.
 4. Nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować: Nie jest to wada dotycząca tylko panelu KlubKantar, ale każdego znanego mi panelu ankietowego. Organizatorzy badań wybierają do ankiet tylko takich użytkowników, jakich aktualnie potrzebują do danego badania ankietowego (chodzi o miejsce zamieszkania, wiek, preferencje zakupowe, zainteresowania itp.).
 5. Brak programu partnerskiego: W panelu KlubKantar możesz zarabiać jedynie na wypełnianiu ankiet. Panel nie udostępnia niestety programu partnerskiego (polecającego).

Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety lub wady tego panelu ankietowego, to zachęcam to podzielenia się opinią w komentarzach pod postem.

Wróć do spisu treści


# 10. Podsumowanie: Czy KlubKantar naprawdę płaci? Czy warto dołączyć? Mój werdykt 2023:

Czy KlubKantar naprawdę płaci? Tak, KlubKantar naprawdę płaci — na blogach i stronach o zarabianiu pojawiają się aktualne informacje o wypłatach z tego panelu ankietowego.

Poniżej umieściłem także własny dowód wypłaty.

Moje podsumowanie, werdykt: KlubKantar.pl to legalna strona z płatnymi ankietami, która wyróżnia się pozytywnie na tle podobnych paneli ankietowych.

W Internecie znalazłem więcej opinii pozytywnych niż negatywnych na temat tego panelu badawczego.

Zarabianie w KlubKantar nie jest jednak sposobem na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To jedynie mały, dodatkowy zarobek online.

Czy warto dołączyć? Tak, jeśli szukasz legalnych i wypłacalnych paneli ankietowych, to na Twojej liście nie powinno zabraknąć panelu KlubKantar.

Zarabianie, (zdobywanie nagród) w KlubKantar będzie wymagało jednak sporej cierpliwości, ponieważ mogą pojawiać się dłuższe przerwy pomiędzy zaproszeniami do badań ankietowych.

Zgromadzenie minimum wypłaty (32 zł) może trwać nawet wiele miesięcy.

Wróć do spisu treści


# 11. Jak się zapisać, zarejestrować do KlubKantar?

Aby dołączyć do KlubKantar, odwiedź powyższy link. Przeniesie Cię on na oficjalną stronę tego panelu. Po wejściu na stronę wypełnij formularz rejestracyjny.

Po pełnej rejestracji i uzupełnieniu ankiet profilowych będziesz otrzymywał płatne ankiety (na adres e-mail podany podczas rejestracji). Ankiety możesz też sprawdzać bezpośrednio na stronie KlubKantar.pl

Klub Kantar — logowanie i czysty link: KlubKantar.pl

Wróć do spisu treści


REKLAMA

# 12.  KlubKantar — moje 3 najnowsze dowody wypłat 2023:

Dowody wypłat: Informacje o wypłatach
Klub Kantar dowód wypłaty. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-10-12.
Data wpłynięcia na konto: 2023-11-08.
Czas oczekiwania na wypłatę: 27 dni (zgodnie z regulaminem).
KlubKantar — dowód wypłaty 2023. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-07-05.
Data wpłynięcia na konto: 2023-07-18.
Czas oczekiwania na wypłatę: 13 dni (zgodnie z regulaminem).
Klub Kantar — dowód wypłaty 2023. 32 zł na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2023-02-21.
Data wpłynięcia na konto: 2023-02-24.
Czas oczekiwania na wypłatę: 3 dni (zgodnie z regulaminem).
 

Wróć do spisu treści


 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Własne doświadczenie (jestem w tym panelu od 2019 roku).
  • Oficjalna strona panelu KlubKantar.pl (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
  • Opinie innych respondentów.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2023-11-12.
 • Kopiowanie treści bloga zabronione.

Wróć do spisu treści


Zobacz także podobne, wypłacalne programy:

Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania dodatkowych pieniędzy w Internecie, to zerknij także na polskie witryny typu „GPTR”, takie jak na przykład CentrumReklamy, gdzie możesz zarabiać na wiele sposobów, np. czytając płatne maile, oglądając reklamy, wykonując zadania itp.

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej

Już wiem, które witryny ankietowe wysyłają najwięcej ankiet

Wróć do spisu treści

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

12 komentarzy

 1. Kasia 2019-03-08
  • m-Zarabianie 2019-03-09
 2. Anonimowy 2019-06-21
  • m-Zarabianie 2019-06-22
 3. Unknown 2019-10-01
  • m-Zarabianie 2019-10-01
 4. Piter 2021-10-26
 5. Warczyburg 2023-06-20
  • m-Zarabianie 2023-06-21
 6. Arkadiusz 2023-09-25
  • m-Zarabianie 2023-09-25
  • m-Zarabianie 2023-09-28

Dodaj komentarz