Informacja o linkach partnerskich (ujawnienie)

Hej Czytelniku m-Zarabianie.com!

Cieszę się, jeśli podobają Ci się posty / recenzje na moim blogu i są dla Ciebie przydatne. Lubię recenzować produkty, wymieniać ich zalety i wady, pomimo że jest to czasochłonne i pracochłonne.

Ujawnienie linków partnerskich: Otrzymam niewielką prowizję, jeśli zarejestrujesz się (poprzez mój link partnerski)

Aby utrzymać i rozwijać blog — w niektórych blogowych postach / artykułach umieściłem swoje linki partnerskie / referencyjne / afiliacyjne.

Otrzymam niewielką prowizję, jeśli zarejestrujesz się (poprzez mój link partnerski) w niektórych usługach, które opisuję na blogu. Nie stanowi to dla Ciebie żadnych kosztów, ale za to pomaga utrzymać i rozwijać blog m-Zarabianie.

Prowizja nie wpływa na rzetelność przedstawianych na blogu opisów, recenzji, opinii, zalet i wad programów.

Na blogu recenzuję najczęściej produkty i usługi — z których sam korzystam, bezproblemowo wypłacam i w które wierzę. Dzielę się swoją opinią, wymieniam zalety i potencjalne wady produktu. Staram się, aby przedstawiane na blogu informacje były jak najbardziej rzetelne i aktualne.

Pojedynczą blogową recenzję piszę czasami tydzień, dwa tygodnie i dłużej

Na szczęście prowizja z linków afiliacyjnych jest świetną motywacją do dalszej pracy (dziękuję).

Zapis z reflinku jest też Twoim podziękowaniem za mój wkład i pracę poświęconą na napisanie recenzji. Czasami zajmuje mi tydzień, dwa tygodnie lub dłużej, aby napisać jedną recenzję, więc jest to pracochłonne i czasochłonne. Prowizja z linków partnerskich działa motywująco (dziękuję).

Zobacz, jak sam możesz zarabiać na linkach partnerskich.

Zapis z moich refilników nie jest obowiązkowy

Jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to możesz dołączyć do opisywanych programów z czystego linku. Podaję także czysty link do zapisu (bez reflinku; w częściach / fragmentach postów dotyczących rejestracji).

Na przykład:

Czysty link.
Czysty link: Jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to możesz dołączyć do opisywanych programów z czystego linku.

Dzięki za odwiedzanie blogu i wsparcie — poprzez zapis do programów (z moich linków partnerskich).

Marcin, autor m-Zarabianie.com

REKLAMA

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (17) Banki (13) Blogowanie (22) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (2) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (41) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (66) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (45) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (39) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (144)