Sejfik — czy naprawdę płaci za czytanie maili? Opis, opinie


Sejfik — co to jest? [przewodnik 2021]:


Sejfik to polski program reklamowo-zarobkowy typu GPTR. Oferuje zarabianie na czytaniu płatnych maili, klikaniu linków i banerów reklamowych (dostępne po zalogowaniu się na stronie). 

Dodatkowo możesz zarabiać na płatnych zadaniach, zapisach, programie partnerskim oraz wielu innych metodach zarabiania przez Internet. Zarabianie w Sejfiku jest darmowe, legalne i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.Sejfik - czy naprawdę płaci za czytanie maili? Opis, opinie

Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę programu Sejfik.

Strona istnieje i płaci bezproblemowo od 1 maja 2007 roku. Jest to bardzo dobre osiągnięcie na rynku programów GPTR, dlatego Sejfik jest jak najbardziej godny uwagi.

Zarządza nim znany admin o nicku „Markonix” (legalna firma eBizo). W Internecie można znaleźć aktualne dowody wypłat pochodzących z tego programu.

Dodatkowo pod opisem zamieściłem także własny dowód wypłaty. Pieniądze wypłacane są zgodnie z terminem deklarowanym w regulaminie.


Sejfik — przydatne informacje:

Oficjalny adres strony:

sejfik.com <<-

Metody zarabiania:

Czy Sejfik naprawdę płaci?

 • Tak, aktualny status programu (2020-11-16): PŁACI.
 • Dział na blogu: „Dobre programy”.
 • Sejfik płaci bezproblemowo, w Internecie można znaleźć bieżące dowody wypłat.
 • Dodatkowo pod opisem programu zamieściłem własny dowód wypłaty.

Czy zarabianie w tym programie jest legalne?

Tak, zarabianie przez Internet na czytaniu maili reklamowych, oglądaniu reklam itp. jest legalne, polskie prawo nie zabrania w ten sposób zarabiać.

Sejfik należy do legalnej, zarejestrowanej firmy, w Internecie pojawiają się regularnie dowody wypłat. Baza programu zgłoszona jest do GIODO.

Czy uczestnictwo jest darmowe?

Tak, członkostwo w Sejfiku jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z takiego zarabiania.

Kto jest właścicielem strony?

 • Strona należy do firmy eBizo, admin:„Markonix”.
 • Dane firmy: eBizo Marek Gralikowski. Ul. Powstańców 54a/29, 41-100 Siemianowice Śląskie, NIP: 6431732923, REGON: 241831059.

Data powstania programu, Od kiedy program istnieje?

Sejfik istnieje od 1 maja 2007 roku.

Akceptacja użytkowników, Kto może dołączyć do programu?

W przypadku osób poniżej 16 roku życia wymagana jest zgoda rodziców. W programie mogą uczestniczyć osoby spoza Polski wyłącznie, jeśli znają język polski na poziomie komunikatywnym.

Zapisać się mogą osoby fizyczne prowadzące, jak i nieprowadzące działalności gospodarczej.

Liczba uczestników:

65,756 (stan z 6 kwietnia 2020), 65,756 (stan z 3 grudnia 2020).

Sejfik — wypłata pieniędzy:

Minimum do wypłaty: 

 • Wypłatę możesz zlecić po osiągnięciu minimum 3 zł (na konto PayPal).
 • Od 10 zł (na konto bankowe).
 • Dla premiowanego uczestnika: bez minimum.

Metody wypłat: 

 • Wypłaty na konta bankowe,
 • PayPal,
 • lub jako doładowanie telefonu.

Czas oczekiwania na wypłatę: 

Wypłaty realizowane są raz na miesiąc, nie później niż do 14 dnia miesiąca. Realizowane są wypłaty zamówione w miesiącu poprzednim.  Więc przykładowo, jeśli chcesz czekać na wypłatę jak najkrócej, to zamów ją ostatniego dnia miesiąca.


Sejfik: Na czym polega zarabianie, jak zarabiać, jakie są stawki itp.?

Po rejestracji i zalogowaniu się na stronie Sejfik kliknij zakładkę: „Zarabiaj”. Znajdziesz tam następujące metody zarabiania przez Internet: 

Skrzynka in-box:

Skrzynka in-box to zakładka, gdzie znajdziesz płatne maile. Możesz dowolnie sobie ustawić, czy płatne maile mają być wysyłane na Twój adres E-mail, czy na skrzynkę in-box. Jak dla mnie najwygodniejszą opcją jest adres E-mail.

 • Jaka jest wartość płatnych maili? Maile warte są od 1 gr do 4 gr (najwięcej przychodzi o wartości 1 grosz).
 • Ile przychodzi płatnych maili? Osobiście otrzymuję od 1 do 2 maili dziennie.

Płatne linki:

Jest to zakładka, gdzie możesz zarabiać poprzez płatne kliki (klikanie reklam). Wystarczy, że klikniesz dowolną reklamę i odczekasz odpowiedni czas.

Zarobiona kwota zostanie automatycznie doliczona do Twojego salda w programie. Uważaj — od czasu do czasu może pojawić się bramka weryfikacyjna, czyli reklama sprawdzająca Twoją uwagę.

 • Jaka jest wartość płatnych reklam? Za klikanie płatnych linków i banerów zarobisz od 0,25 gr do 1 gr za klik (najwięcej o wartości 0,25 gr do 0,5 gr).
 • Ile pojawia się codziennie reklam? Codziennie pojawia się do około 30 reklam (raz na 24 h). Czyli w tej zakładce codziennie możesz zarobić do kilkunastu groszy.

Kliki premium:

Jest to zakładka z zadaniami / reklamami punktowymi. Polecam z tej zakładki przede wszystkim zadania polegające na płatnym wyszukiwaniu stron w wyszukiwarce Google.

Można za nie zgarnąć codziennie całkiem sporo punktów (nawet 250 punktów za kilka minut pracy). Czytaj dokładnie instrukcje każdego zadania.

Są tam też reklamy typu „Skip Ad”, AdF.ly i Shorte.st itp. Osobiście nie lubię tych reklam (są dość uciążliwe, dlatego je omijam),


Kliki konkursowe:

Jest to zakładka z reklamami punktowymi. 

Jaka jest wartość klików konkursowych?  

Pojawiają się reklamy o wartości: 1 do 5 punktów.

Ile można zarobić za kliki konkursowe?

Codziennie możesz zebrać do około 500 punktów (około 24 gr).

Co można zrobić z punktami w Sejfiku? 

Punkty możesz wymienić na prawdziwe pieniądze w zakładce „Wymień punkty” lub sprzedać na giełdzie punktów, w zakładce „Kup/Sprzedaj punkty”.

Ile warte są punkty?

Za 500 punktów możesz otrzymać około 24 gr + (w zakładce „Kup/Sprzedaj punkty”).

Jak szybko i łatwo klikać reklamy punktowe (kliki konkursowe)?

Ilość reklam punktowych może trochę przerażać (codziennie pojawia się kilkaset takich reklam). Ułatwieniem jest jednak to, że podczas emisji reklam nie trzeba pozostawać na stronie reklamowej.

Jak klikać szybko?

Kolejnym ułatwieniem jest  możliwość otwierania i oglądania po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt reklam jednocześnie.

Polega to na otwieraniu linków reklamowych hurtowo — prawym przyciskiem myszki klikając reklamy i otwierając je w nowej karcie (otwórz link w nowej karcie).


Płatne zapisy:

W tej zakładce możesz zarobić pieniądze za zapisy do innych programów zarobkowych, różnych serwisów itp. Czytaj dokładnie instrukcje poszczególnych zapisów.

Uwaga: Osoby o stażu w programie mniejszym niż 14 dni nie mogą korzystać z płatnych zapisów (przycisk jest nieaktywny)”.

Ile możesz zarobić za płatne zapisy? 

Możesz zarobić do kilku zł za pojedynczy zapis.


Płatne zadania:

W tej zakładce otrzymasz wynagrodzenie za wykonanie określonego zadania (PTA). Może to być np. zapis do newslettera, kliknięcie reklamy w jakimś serwisie itp. Czytaj dokładnie instrukcje zadań.

Ile zarobisz za wykonanie zadania?

Najczęściej od kilkunastu groszy do kilku złotych.


Produkty finansowe:

W zakładce „produkty finansowe” możesz zarabiać pieniądze za polecenie rozmaitych produktów bankowych np.: kont bankowych, pożyczek itp.

Wystarczy skopiować odpowiedni link i wysłać go osobie zainteresowanej np. założeniem konta bankowego.

Ile zarobisz w Sejfiku za polecenie produktów bankowych? 

Od około 15 zł do 130 zł za polecenie pojedynczego produktu finansowego, więc całkiem sporo w porównaniu do pozostałych metod.


Płatne pisanie:

W tej zakładce otrzymasz wynagrodzenie za pisanie postów, komentarzy, opinii w serwisach reklamodawców.  Może to być pisanie na różnorakich forach zewnętrznych, blogach czy serwisach.

Czytaj dokładnie instrukcje zadania. Osobiście nie lubię tej opcji ze względu na czasochłonność (między innymi) i dlatego nie używam.

Ile zarobisz w Sejfiku za płatne pisanie? 

Najczęściej od kilkunastu do kilkudziesięciu groszy za post lub temat.


Płatne pobieranie:

W tej sekcji otrzymasz wynagrodzenie za pobieranie plików. Należy pobrać plik, rozpakować go, odnaleźć kod i wkleić go w odpowiedniej rubryce. Jak dla mnie zbyt dużo przy tym pracy, więc nie korzystam z tej zakładki.

Ile zarobisz za poobieranie plików? 

Od około 0,3 gr do 1,3 gr za pobrany plik.


Program partnerski:

Program partnerski to moja ulubiona forma zarabiania w Sejfiku, jak i w pozostałych programach zarobkowych. Przy odpowiednio dużej ilości poleconych, możesz w ten sposób zarabiać prawie pasywnie.

Na czym polega zarabianie przez Internet w programie partnerskim Sejfika?

Zarabianie takie polega na polecaniu programu nowym użytkownikom. Jeśli jakaś osoba dołączy do programu poprzez Twój unikalny link lub baner referencyjny, to automatycznie stanie się Twoim poleconym.

Będziesz otrzymywał automatycznie naliczaną prowizje od zarobków Twoich poleconych, przy czym poleceni nic na tym nie tracą.

Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe,

ale warto ich pozyskiwać, ponieważ to najlepszy sposób, aby zarabiać w Sejfiku szybciej i więcej. Najlepsi polecający potrafią zarabiać w Sejfiku nawet do 50 zł dziennie.

Ile możesz zarobić w programie partnerskim Sejfika?

Od każdego bezpośredniego poleconego otrzymasz dożywotnio 16% od jego zarobków (oczywiście polecony nic na tym nie traci). Oprócz tego w Sejfiku istnieją 3 kolejne poziomy poleconych.

Jeśli polecony bezpośredni (z I poziomu) poleci program dalej, to nowy użytkownik zostanie Twoim poleconym II stopnia (8% dla Ciebie). W Sejfiku istnieją aż 4 poziomy poleconych:

 • Pierwszy poziom: 16% prowizji.
 • Drugi poziom: 8% prowizji.
 • Trzeci poziom: 4% prowizji.
 • Czwarty poziom: 2% prowizji.

Jak można zapraszać, pozyskiwać poleconych? 

Zobacz przy okazji więcej programów partnerskich <<-


Zarabianie na gadu-gadu:

Po prawidłowym połączeniu swojego Gadu-Gadu z Sejfikiem otrzymasz dodatkowe 10 groszy. Będziesz otrzymywał również płatne reklamy na swoje Gadu-Gadu.


Facebook:

Otrzymasz dodatkowe 10 gr za połączenie konta Facebook z Sejfikiem.


Wymień punkty:

W tej zakładce możesz wymienić zdobyte punkty na pieniądze. Im więcej masz punktów, tym lepszy jest przelicznik wymiany.


Kup/Sprzedaj punkty:

W tej zakładce możesz wystawić na sprzedaż zdobyte punkty. Za 500 punktów otrzymasz około 24 gr +.


Promowanie PTP:

PTP to metoda zarabiania, która polega na promowaniu linków PTP (zdobyte „kredytki” można wymienić na pieniądze).

Który link PTP najbardziej opłaca się promować?

Z opinii pojawiających się w Internecie wynika, że najbardziej opłaca się promować link „PTP Extra” — znajdziesz go w zakładce „Zarabiaj” –>> „Promowanie PTP”.


Płatny traffic:

To metoda zarabiania dla webmasterów, czyli osób posiadających blogi, strony www itp. Polega ona na umieszczeniu specjalnego skryptu na swojej stronie, który emituje trafiic.

Obecnie ta opcja zarabiania jest mało dochodowa, ze względu na niewielką ilość reklamodawców, dlatego z niej nie korzystam.


Promowanie banera:

To również metoda dla webmasterów. Polega ona na umieszczeniu specjalnego skryptu, który będzie emitował na Twojej stronie czy blogu reklamę banerową.

Zgromadzone w ten sposób „bpunkty” możesz wymienić na własną reklamę. Osobiście nie korzystam z tej opcji, ze względu na niską opłacalność tej metody.


Doładowania telefonu PP:

Możesz zarabiać na polecaniu doładowań telefonu poprzez stronę Sejfik. „Otrzymujesz 1% od każdego zamówienia w momencie jego opłacenia.

Np. za zrealizowane doładowanie na kwotę 50 zł otrzymasz 50 gr na swoje konto w Sejfik. Aby otrzymać premie, wystarczy, że kupujący użyje Twojego reflinku.”  Unikalny reflink znajduje się w zakładce „Doładowania telefonu PP”.


Bonus lojalnościowy:

Jeśli zlecisz wypłatę na konto bankowe, to po 45 dniach od zlecenia otrzymasz bonus w wysokości 1% zleconej kwoty. Bonus naliczany jest automatycznie.


Moja ocena programu Sejfik i inne uwagi:

zalety, plusy

Plusy — co mi się podoba?

1. Legalna firma, znany właściciel: 

Sejfik należy do legalnie działającej i zarejestrowanej firmy eBizo (admin Markonix).

2. Stabilność, długoterminowość: 

Strona istnieje i płaci bezproblemowo od 2007 roku — co jest dużym osiągnięciem na rynku tego typu programów.

3. Wypłacalność: 

W Internecie można znaleźć aktualne dowody wypłat pochodzących z tego programu zarobkowego. Pieniądze wypłacane są zgodnie z terminem zdeklarowanym w regulaminie programu.

4. Brak limitów: 

Sejfik nie stawia żadnych ograniczeń co do ilości pozyskanych poleconych — to ważny atut dla tych, którzy potrafią zdobywać ich wielu. Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale przyspiesza uzbieranie minimum potrzebnego do wypłaty.

5. Niskie minimum: 

Niskie minimum potrzebne do wypłaty (3 zł w przypadku wypłaty na konto PayPal i 10 zł w przypadku konta bankowego).

6. Wiele metod zarabiania: 

Oprócz standardowych metod zarabiania (czytanie maili i klikanie banerów) program oferuje również zarabianie na wykonywaniu zadań, polecaniu produktów finansowych itp.

7. Łatwe dodawanie reklam i szybkie płatności:

Dodawanie reklam jest w pełni zautomatyzowane. W kilka minut możesz kupić, skonfigurować i zapłacić za reklamy poprzez szybkie płatności online.

Moim zdaniem, jeśli chodzi o łatwość i szybkość kupowania reklam, przedłużania kampanii reklamowych, to Sejfik jest numerem 1 (w kategorii programów GPTR).

8. Aukcje: 

Na stronie dostępne są aukcje, na których możesz licytować i sprzedawać przedmioty związane z get-paid (reklamy, poleconych, konta i wiele innych).

9. Czat: 

Dostępny jest czat na stronie programu. Możesz na nim porozmawiać Online z innymi użytkownikami Sejfika.

10. Dobry program partnerski:

Sejfik oferuje aż 4-poziomowy program partnerski: 16% – 8% – 4% – 2%.

11. Dobre PTP: 

1,7 zł za 1000 kredytek.

minusy, wady Minusy — co mi się nie podoba? 

1. Powolne zarabianie bez poleconych:

Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota rośnie wolno. *Żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać „Poleconych”.

Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery referencyjne, które ułatwiają pozyskiwanie nowych użytkowników. Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale warto ich zapraszać, aby zwiększyć zarobki.

2. Mała ilość płatnych maili: 

Na minus stosunkowo mała ilość płatnych E-maili — osobiście otrzymuje około 2 maili dziennie.

3. Niski potencjał zarobkowy: 

Zarabianie w Sefiku nie zastąpi normalnej pracy czy biznesu. To tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku, dodatkowa „praca”, która prawie każdy może wykonywać przy okazji korzystania z komputera.

4. Niskie stawki: 

Sejfik płaci maksymalnie do kilku groszy za pojedynczą, obejrzaną reklamę.


Rejestracja, zapis w Sejfik:

Rejestracja, zapis w SejfikChcę się zarejestrować w sejfik.com <<–Link przeniesie Cię na oficjalną stronę programu. Po wejściu na stronę kliknij napis „dołącz do nas” lub „zapisz się” (w górnej części strony). Wpisz poprawny adres e-mail.

Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny. Ostatnim punktem rejestracji jest wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego. Po aktywacji konta możesz zacząć zarabianie w Internecie.


Czy Sejfik płaci, czy strona nie jest oszustwem? Najnowsze uwagi (2020-11-16):

Sejfik jest wypłacalny, płaci zgodnie z terminem zdeklarowanym w swoim regulaminie i nie jest oszustwem. Na blogu zamieściłem niektóre własne dowody wypłat z tego systemu.

Nie jest to jednak sposób na łatwe i szybkie pieniądze z Internetu. To tylko dodatkowa forma bardzo niewielkiego zarobku, dodatkowa „praca”, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.

Sejfik — dowód, że program płaci:

kliknij obrazki, aby powiększyć Informacje o wypłatach
Sejfik - dowód wypłaty 2020.
81,04 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2020-10-31
Data wpłynięcia na konto: 2020-11-16
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
Sejfik - dowód wypłaty 2020.
41.46 PLN — na konto bankowe.
Data zlecenia wypłaty: 2020-02-27
Data wpłynięcia na konto: 2020-03-19
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
Sejfik - dowód wypłaty 2019. 85,84 PLN — na konto bankowe
Data zlecenia wypłaty: 2019-10-31
Data wpłynięcia na konto: 2019-11-15
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem

 • Autor wpisu: m-Zarabianie
 • Źródło informacji:
  • Własne doświadczenie (jestem w tym programie od wielu lat).
  • Oficjalna strona programu Sejfik.com (statystyki, warunki uczestnictwa itp.)
  • zarabiam.com/Temat-Sejfik-com-Dorabiaj-przez-internet-Dowody-wyplat-Porady-Opinie-51152
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-08-24.

Zobacz także:

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej <<-

2 komentarze

 1. Unknown 14 października, 2020
  • m-Zarabianie 14 października, 2020

Dodaj komentarz