Strategia jak zarobić i się nie narobić w programach PTC

Uwaga, ten post jest już nieaktualny, przeniosłem go do archiwum.

Obecnie nie polecam wypożyczać poleconych RR — ponieważ nigdy nie wiadomo, jak długo taki program zarobkowy będzie jeszcze prawidłowo działał i płacił.

Ryzyko utraty wydanych pieniędzy na wypożyczanie poleconych RR jest zbyt duże.

Jak zarobić w programach PTC i się nie narobić?

Większość początkujących miłośników zarabiania na stronach PTC popełnia ten sam błąd — zapisują się do zbyt wielu programów PTC jednocześnie. 

Zarabianie przez internet
Płatne oglądanie reklam, kliknij obrazek i zobacz wypłacalne, bezinwestycyjne programy zarobkowe.

Po pewnym czasie stwierdzają, że nakład pracy i poświęconego czasu na obsługę tych wszystkich stron przewyższa oczekiwany zysk.

Dlatego, zamiast zapisywać się do kilkunastu programów jednocześnie, lepiej zainwestuj w 1-3 sprawdzone i wypłacalne programy.

Zainwestuj, czyli rozszerz uczestnictwo standardowe (bezpłatne) do oferty Premium, oraz skorzystaj z płatnej oferty wypożyczania poleconych (jeśli dany program taką ofertą dysponuje).

REKLAMA

Możesz też inwestować w promowanie, w płatną reklamę swojego unikalnego linku polecającego. Czyli reflinku służącego do pozyskiwania poleconych lub w reklamę własnego opisu programu, w którym umieszczony jest reflink.

Dla wprawnego użytkownika obsługa 3 stron PTC to kwestia 15 minut dziennie. Inwestycja zwiększa zyski w programie.

Podsumowując: Lepiej skup się na kilku programach + inwestycja, zamiast na kilkunastu bez inwestycji.


W jakie strony PTC „inwestować”?

Nie jest to łatwy wybór, ponieważ tak naprawdę sensownych stron PTC / Bux, w których da się coś zarobić na inwestycji, jest niewiele.

Przede wszystkim interesuj się tematem, zaglądaj na fora internetowe związane z tematyką PTC, czytaj opinie, pytaj innych użytkowników, śledź działy z dowodami wypłat.

Oczywiście przy inwestowaniu w strony PTC pamiętaj o istniejącym ryzyku. Nawet strony, płacące systematycznie od wielu lat, potrafią czasami zniknąć lub przestać płacić.

Inwestycje w konto Premium, poleconych, zwykle nie przekraczają kwoty kilkudziesięciu dolarów, ale i taka strata nie jest miła.

Podsumowując: Inwestuj, ale z głową pamiętaj też, że inwestowanie w bux’y to inwestycja sporego ryzyka. Nie inwestuj nigdy więcej, niż możesz stracić.

Przed jakąkolwiek inwestycją sprawdź w Internecie opinie o danym programie.


Jeden z moich dowodów wypłaty:Scarlet-Clicks - dowód wypłaty - zarabianie przez internet

Scarlet-Clicks płaci bezproblemowo od 2009 roku, kliknij obrazek wyżej i przeczytaj więcej.

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji: Własne doświadczenie i opinie innych użytkowników.
 • Zakaz kopiowania treści blogu.

Już wiem, które witryny ankietowe wysyłają najwięcej ankiet

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

4 komentarze do “Strategia jak zarobić i się nie narobić w programach PTC”

 1. Świetny artykuł! Też na początku popełniałem tego typu błędy, a obecnie uczestniczę wyłącznie w 3 serwisach: Wad.ojooo, PTC Solution i od kilku dni Gladbux.com. Wydaje mi się, że niezwykle istotna jest właśnie umiejętność przewidywania tego, jak dany program PTC/bux może się rozwinąć w dłuższej perspektywie czasowej. Jeśli ktoś to potrafi, może od początku inwestować w promocję, a później zbierać żniwo z pieniędzy zarabianych od poleconych 😀 W moim przypadku udało się to doskonale z programem Wadd.ojoo i dzięki temu mam obecnie już 222 bezpośrednich poleconych 🙂

  Odpowiedz
  • Dzięki, opinia fachowca jest szczególnie cenna 🙂 Właściwie jakby kierować się statystykami i doświadczeniem, to można by śmiało napisać, że wszystkie bux'y, w dłuższej perspektywie czasu zmierzają ku swojemu końcowi 😉 Zaprzeczeniem tej reguły jest jednak NeoBux czy ClixSense, które płacą od wielu lat. Ryzyko istnieje zawsze, ale warto wybierać programy które mają zarejestrowaną działalność, są rekomendowane przez innych szanowanych administratorów czy przez uznane firmy. Świetnie jest trafić na dobry program, który akurat wchodzi na rynek, wtedy można w miarę łatwo pozyskać wielu poleconych, tak jak to Tobie się udało w przypadku Wad.Ojooo (mi tez się z Ojooo w miarę udało – obecnie mam 165 bezpośrednich poleconych). Także, przy takiej zabawie w inwestowanie, trzeba też trochę lubić ryzyko. Może to przedsionek to dalszej, poważniejszej zabawy? Np. do gry na giełdzie? 😉

   Odpowiedz
  • Giełda? Nie mówię nie, ale na razie muszę poszerzyć swoją wiedzę na ten temat 🙂 Dwaj popularni blogerzy (jeden fachowiec od oszczędzania, drugi inwestowania) ruszają za parę dni z darmowym cyklem szkoleń online (audio podcasty) na temat inwestowania. Projekt nazywa się Elementarz Inwestora, radzę się tym tematem zainteresować 🙂

   Odpowiedz
  • Dzięki za informacje, chętnie poczytam sobie na temat inwestowania 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz