10 korzyści z zakupu konta Premium w ClixSense [post archiwalny]

10 korzysci z zakupu konta Premium w ClixSense, opinie, opis
Konto Premium w ClixSense to jedna z najtańszych takich ofert wśród programów PTC. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę ClixSense.

Uwaga: Ten post jest już nieaktualny. Przeniosłem go do archiwum, ponieważ obecnie ClixSense nie udostępnia już kont Premium (ale w dalszym ciągu płaci bezproblemowo. Obecnie jako ySense).

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.

Co to jest konto Premium w ClixSense?

Strona zarobkowo-reklamowa ClixSense.com oprócz konta bezpłatnego Standard oferuje również konto Premium. Jest to płatne konto, które daje użytkownikowi dodatkowe przywileje i korzyści. 

Ile kosztuje? Koszt takiego konta to 17 dolarów na rok lub 30 dolarów na dwa lata. Jest to obecnie najtańsza oferta konta Premium wśród znanych mi programów PTC.

W zamian za $ 17 USD otrzymasz wiele dodatkowych korzyści, dzięki którym będziesz mógł zarabiać w ClixSense szybciej.

W poniższym poście znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

 • Jakie korzyści daje zakup konta Premium?
 • Czy warto kupić konto Premium w ClixSense?

Jakie korzyści daje konto Premium?

Korzyść nr 1: Reklamy o większej wartości, więcej reklam:

Na koncie Premium otrzymasz minimum cztery reklamy dziennie o wartości 1 cent. Na bezpłatnym koncie Standard minimum jedną reklamę o wartości 1 cent.

To są reklamy gwarantowane, ale może pojawić się ich codziennie więcej i faktycznie tak jest. Oczywiście oprócz tych gwarantowanych jednocentowych pojawiają się codziennie także reklamy o mniejszej wartości.

W praktyce, na moim koncie Premium otrzymuję codziennie reklamy o łącznej sumie od 6 do nawet 20 centów. Łatwo więc policzyć, że koszt konta Premium zwróci się nawet z samego oglądania reklam:

6 centów dziennie x 365 dni = $ 21,9 USD. A cena konta Premium w ClixSense to tylko $ 17 USD na rok lub  $ 30 USD na 2 lata.

Konto premium Konto STANDARD
Gwarantowane reklamy: 4 (za $ 0,01) Gwarantowane reklamy: 1 (za $ 0,01)

Poniżej, w tabletce możesz zobaczyć zestawianie dziennych zarobków z samego oglądania reklam na moim koncie Premium — w lipcu 2016.

Jak widać, dzienna średnia z oglądania reklam (za okres od 10 do 23 lipca) wyniosła ponad 15 centów ($ 0,1504 USD). Były dni, że pojawiały się reklamy za ponad 20 centów dziennie.

Oczywiście wszystko zależy od reklamodawców, ile tych reklam wykupią. Czasami może być ich więcej, innym razem mniej. Jednak na moim koncie Premium łączna wartość reklam praktycznie nie spada poniżej 6 centów dziennie.

Dzienne zarobki w ClixSense na koncie Premium — za oglądanie reklam (w okresie od 10 do 23 lipca 2016):

Kliknij obrazki poniżej, żeby je powiększyć:

Dzienne zarobki w ClixSense na koncie Premium — tylko z samego oglądania reklam (w okresie od 10 do 23 lipca 2016).
 Dzienne zarobki w ClixSense na koncie Premium za oglądanie reklam
 (w okresie od 10 do 23 lipca 2016)

A jak wyglądają na koncie Premium zarobki miesięczne za oglądanie reklam?

Poniższa tabelka przedstawia zarobki miesięczne z samego oglądania reklam na moim koncie Premium (od 1 styczna do 23 lipca 2016). Jak widać średnia miesięczna to ponad $ 2.3952 USD.

Czyli koszt konta Premium zwróci się bez problemu — nawet z samego oglądania reklam:

Zarobki miesięczne na koncie Premium w ClixSense (z PTC)
Zarobki miesięczne na koncie Premium (z PTC)
Kliknij obrazek, aby go powiększyć.

Oczywiście zarabianie w programach PTC polega na wykorzystywaniu wszystkich metod zarobkowania dostępnych na stronie (program partnerski, poleceni, płatne ankiety itp.).

Nie polega tylko na oglądaniu reklam. Powyższe przykłady mają na celu pokazać, że nawet zarobki z oglądania reklam pokryją  bez problemu koszt konta Premium.

Jeśli do tego dodasz pozostałe korzyści wypunktowane niżej, to jasno widać, że warto korzystać w ClixSense z konta Premium.

Jeśli chcesz sprawdzić w ClixSense swoje zarobki dzienne, miesięczne, roczne (z samego oglądania reklam) na koncie Standard, to możesz to zrobić tutaj: https://www.clixsense.com/en/My_Account-PTC_Clicks_History

Korzyść nr 2: Więcej szans na wygraną w ClixGrid:

Na koncie Premium otrzymasz codziennie aż 60 szans na wygranie $ 10 USD w ClixGrid, Na koncie Standard otrzymujesz tylko 30 szans dziennie. Czyli na koncie Premium szanse na wygraną wzrastają aż o 100%.

Konto premium Konto STANDARD
Szanse w ClixGrid: 60 Szanse w ClixGrid: 30

Korzyść nr 3: Mniejsze minimum do wypłaty:

Minimum do wypłaty na koncie Premium to 6 USD. Na koncie Standard możesz zlecić wypłatę dopiero po zgromadzeniu $ 8 USD.

Konto premium Konto STANDARD
Minimum do wypłaty $ 6 USD Minimum do wypłaty $ 8 USD

Korzyść nr 4: Krótszy timer w ClixGrid:

Po zakupie konta Premium każdą reklamę w  ClixGrid będziesz musiał oglądać tylko przez 5 sekund. Tymczasem na koncie Standard, podczas emisji reklamy w ClixGrid musisz pozostać na stronie aż 10 sekund.

Czyli na koncie Premium oprócz większej liczby szans na wygraną w ClixGrid będziesz mógł również szybciej przeglądać reklamy.

Konto premium Konto STANDARD
Zegar ClixGrid: 5 sek. Zegar ClixGrid: 10 sek.

Korzyść nr 5: Większe prowizje od poleconych:

Pierwsze cztery punkty są niejako na rozgrzewkę. Najlepsze korzyści zaczynają się od punktu piątego i dotyczą większych prowizji od poleconych.

Prawdziwy potencjał konta Premium w ClixSense objawia się wtedy, gdy posiadasz już własnych, aktywnych poleconych.

Konto Premium da Ci większe prowizje za takie działania Twoich poleconych jak: oglądanie reklam, aktywność, zakup konta Premium (upgrade konta), zakup reklam, wypełnianie ankiet, wykonywanie ofert.

Na koncie Premium większe prowizje za oglądanie reklam przez poleconych:
Konto premium Konto STANDARD
$ 0,0001 do $ 0,004 $ 0,0001 do $ 0,002

Korzyść nr 6: Większe prowizje za rejestracje (aktywność poleconego):

Na koncie Premium otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości $ 2 USD, gdy Twój polecony zarobi $ 5 USD. Na koncie Standard ten bonus jest mniejszy i wynosi $ 1 USD, gdy polecony zarobi pierwsze $ 10 USD.

Konto premium Konto STANDARD
Otrzymasz $ 2 USD,
gdy polecony zarobi łącznie $ 5.
Otrzymasz $ 1 USD,
gdy polecony zarobi łącznie  $ 10.

Korzyść nr 7: Większe prowizje za zakup konta Premium przez poleconego:

Jako właściciel konta Premium otrzymasz $ 2 USD za każdym razem, gdy Twój bezpośredni polecony również kupi konto Premium.

Dodatkowo dostaniesz $ 1 USD za każdym razem, gdy konto Premium kupią poleceni Twoich poleconych (do 7 poziomu).

Na koncie Standard otrzymasz jedynie $ 2 USD — za upgrade konta przez poleconego bezpośredniego.

Konto premium Konto STANDARD
Dostaniesz $ 2,00, gdy Twój bezpośredni polecony kupi konto Premium + $ 1,00 za zakup konta Premium przez kolejnych poleconych (do 7 poziomu). Dostaniesz $ 2,00, gdy Twój bezpośredni polecony kupi konto Premium.

Korzyść nr 8: Większe prowizje za sprzedaż reklam:

Kolejna korzyść z konta Premium to większe prowizje za zakup reklam przez Twoich poleconych.

Otrzymasz 10% wartości reklamy (ale maksymalnie $ 2 USD od zakupu) za każdym razem, gdy Twój polecony kupi reklamy.

Na koncie Standard otrzymasz 10%, ale najwięcej tylko $ 1 USD od zakupu. Dodatkowo jest ograniczenie — maksymalnie $ 100 USD prowizji od jednego poleconego.

Konto premium Konto STANDARD
10% aż do $ 2.00 od zakupu —
nieograniczona prowizja (za powtórne zakupy poleconego).
10% do 1,00 $ za zakup —
ograniczona prowizja do 100 $ od jednego poleconego.

Korzyść nr 9: Większe prowizje za oferty i zadania:

Konto Premium da Ci większe prowizje (aż 10%)  za wykonanie ofert i zadań przez poleconego. Na koncie Standard otrzymasz jedynie 5% wartości zadania lub oferty.

Konto premium Konto STANDARD
10% za ukończone oferty 5% za ukończone oferty

Korzyść nr 10: Większy bonus za Twoją codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus):

Na deser otrzymasz większy bonus za własną codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus). Na koncie Premium będzie to do 16%, na kocie Standard do 7%.
Konto premium Konto STANDARD
Dzienna Lista Bonus: do 16% Dzienna Lista Bonus: do 7%

Czy warto kupić konto Premium w ClixSense?

Konto Premium warto kupić tylko wtedy, jeśli pasujesz, chociaż do jednego z punktów poniżej: 

 • Jeśli posiadasz aktywnych poleconych — wzrost zarobków jest wtedy najbardziej widoczny, zarabia się szybciej. Konto Premium praktycznie podwaja prowizje od poleconych (korzyści opisane powyżej, w punktach 5 do 9).
 • Jeśli jesteś codziennie bardzo aktywnym użytkownikiem i spełniasz warunki, żeby otrzymywać bonus za Twoją aktywność Daily Checklist Bonus (czyli, jeśli codziennie oglądasz reklamy, klikasz linki w ClixGrid, zaliczasz Taski i Offers, odwiedzasz forum). Na koncie Premium ten bonus wynosi 16%. Korzyści opisane powyżej, w punktach 1 do 4, oraz 10.

Jeśli nie spełniasz kryteriów przynajmniej jednego z punktów podanych wyżej, to lepiej odpuść sobie, zakup konta Premium nie będzie dla Ciebie opłacalny.

Niektóre komentarze, opinie użytkowników:

Kliknij obrazki, aby je powiększyć:
Niektóre komentarze, opinie użytkowników ClixSense.Niektóre komentarze, opinie użytkowników ClixSense.Niektóre komentarze, opinie użytkowników ClixSense.Niektóre komentarze, opinie użytkowników ClixSense.
Zacytowane powyżej komentarze pochodzą z oficjalnego forum ClixSesne, z wątku pt.: Konto Premium — warto?  <<-

Porównanie konta Standard i Premium w tabelce

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
Porównanie konta Standard i Premium w ClixSense (tabelka).

Warto dodać, że konto Premium w ClixSense to jedna z najtańszych takich ofert wśród programów PTC ($ 17 USD na rok lub $ 30 USD na 2 lata).
Dla porównania: koszt najtańszego konta Premium w Scarlet-Clicks (w podobnym do ClixSense programie PTC) to $ 50 USD na rok.
 • Autor wpisu: m-Zarabianie
  Źródło:

  • Własne doświadczenie.
 • Oficjalna strona ClixSense (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Zobacz krótki film o ySense.

Przeczytaj więcej o zarabianiu w ySense.

Najlepsze programy zarobkowe na blogu.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dodaj komentarz