6 najpopularniejszych postów na blogu w 2018 roku

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2021-08-22 przez m-Zarabianie


Zobacz 6 najpopularniejszych postów na blogu m-Zarabianie w 2018 roku:


W dzisiejszym poście przedstawiam zestawienie 6 najpopularniejszych postów na blogu m-Zarabianie w 2018 roku. Są to posty, które osiągnęły w roku 2018 najwięcej wyświetleń.

W swoim zestawieniu wziąłem pod uwagę tylko ruch bezpłatny, czyli pochodzący z bezpłatnych wyników wyszukiwania itp.

6 najpopularniejszych postów na blogu w 2018 roku

1. Panel Opinie.pl — czy naprawdę płaci za wypełnianie ankiet? <<

Najwięcej wyświetleń w 2018 roku zaliczył post opisujący polski panel ankietowy Opinie.pl, w którym możesz otrzymywać niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet.

Minimum potrzebne do wypłaty w tym panelu wynosi 50 zł, a wypłaty realizowane są na konta bankowe w Polsce, na procesor płatniczy PayPal lub w postaci bonów zakupowych.


REKLAMA

Strona Opinie.pl posiada również świetny program partnerski (moim zdaniem najlepszy wśród polskich paneli ankietowych), dzięki któremu osiągnięcie kilkuset zł miesięcznie jest jak najbardziej osiągalne (przy odpowiedniej ilości poleconych).

Opinie.pl

Drugie miejsce zajął post o panelu ankietowym Epanel, należącym do jednej z najstarszych polskich firm zajmujących się badaniami marketingowymi (na rynku już od ponad 20 lat).

Na stronie Epanel (po rejestracji) możesz otrzymywać niewielkie nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet. Wypłaty na konto bankowe w Polsce, po uzbieraniu minimum 50 zł.

Epanel

3. Płatne ankiety — fakty o zarabianiu na wypełnianiu ankiet w internecie <<

Podczas poszukiwań legalnych i wypłacalnych metod zarabiania przez internet — z pewnością natknąłeś się na strony oferujące zarabianie pieniędzy na ankietach.

Trzecie miejsce zajął właśnie post, w którym zebrałem i odpowiedziałem na najczęściej pojawiające się w internecie pytania dotyczące zarabiania na wypełnianiu ankiet.

Podzieliłem się w nim własnym, kilkuletnim doświadczeniem związanym z tą łatwą i popularną w internecie metodą zarabiania.

Zarabianie pieniędzy na ankietach.

4. ClixSense — czy ta strona naprawdę płaci? Opinie, opis, wady <<

Na czwartym miejscu pod względem popularności na blogu w 2018 roku, znalazł się post o ClixSense. Jest to znany i lubiany, angielskojęzyczny program zarobkowy, który umożliwia zarabianie na płatnych ankietach, zadaniach i świetnym programie partnerskim, dzięki któremu można zarabiać prawie pasywnie (przy odpowiedniej ilości poleconych).

ClixSense

5. MarketAgent — Zarabianie na wypełnianiu ankiet, opinie <<

Piąte miejsce zajął post o MarketAgent, czyli o  jednej z moich ulubionych stron, oferujących nagrody pieniężne za wypełnianie ankiet.

Strona MarketAgent wyróżnia się wśród innych paneli ankietowych niskim minimum potrzebnym do wypłaty (5 €) oraz dobrym programem partnerskim, który dość znaczenie przyspiesza zarabianie w tym panelu.

MarketAgent

6. Poznaj.to — płatne ankiety — moja recenzja, wady, opinie <<

Szóste miejsce pod względem wyświetleń w 2018 roku zajął post, w którym opisałem stronę internetową Poznaj.to —  oferującą zarabianie na ankietach.

Poznaj.to, to nowa strona internetowa, ponieważ pojawiła się w 2018 roku, ale należy do doświadczonej agencji badawczej PBS (Pracownia Badań Społecznych) z Sopotu, której początki działalności offline sięgają lat 90.

Zgromadzone w tym panelu pieniądze za wypełnianie ankiet możesz wypłacić na konta bankowe w Polsce, już po zgromadzaniu 20 zł.

Poznaj.to

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-08-22.
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Dodaj komentarz