LifePointsPanel – czy ta strona płaci? Moja recenzja, opis


LifePointsPanel — co to jest? [recenzja i przewodnik 2021]:


LifePointsPanel to międzynarodowy panel badawczy (zarabianie na ankietach) prowadzony przez firmę Lightspeed LLC, która działa w tej branży od wielu lat. Panel wcześniej figurował pod nazwą GlobalTestMarket.

LifePointsPanel - czy ta strona płaci? Moja recenzja, opis

Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę panelu LifePointsPanel.


LifePointsPanel wynagradza użytkowników za wypełnianie ankiet przez Internet. Za każdą prawidłowo wypełnioną ankietę otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na gotówkę (po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów) i wypłacić na konto PayPal.

Dostępne są również elektroniczne bony zakupowe (np. do sklepów Empik, Zelando). Zarobki możesz przeznaczyć także na cele charytatywne np. na UNICEF.

Natomiast zleceniodawcy zainteresowani przeprowadzeniem badań rynku i opinii społecznej, mogą w firmie Lightspeed zlecić przeprowadzenie badań.


LifePointsPanel — przydatne informacje

 • Oficjalny adres strony: lifepointspanel.com
 • Metody zdobywania nagród: Płatne wypełnianie ankiet przez Internet (płatne ankiety).
 • Język strony: Polski. Strona LifePointsPanel dostępna jest w wielu językach, w tym również po polsku.
 • Czy LifePointsPanel naprawdę płaci? Tak, aktualny status programu (listopad 2020): PŁACI. Dział na blogu: „Dobre programy”. W Internecie można znaleźć potwierdzenia użytkowników, którzy otrzymali nagrody. Osobiście również otrzymałem zleconą wypłatę na konto PayPal (w listopadzie 2020).
 • Czy zarabianie w tym programie jest legalne? Tak, wypełnianie ankiet przez Internet jest legalne, prawo w Polsce nie zabrania w ten sposób zarabiać. LifePointsPanel należy do legalnej firmy Lightspeed Research, która działa w tej branży od wielu lat. W Internecie pojawiają się potwierdzenia użytkowników, którzy otrzymali pieniądze. Przeczytaj także, czy zarabianie na wypełnianiu ankiet jest bezpieczne <<-
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, członkostwo w LifePointsPanel jest darmowe, nie wymaga żadnych wpłat, zakupów, inwestycji i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Kto jest właścicielem strony? Strona LifePointsPanel zarządzana jest przez firmę Lightspeed. Natomiast firma Lightspeed jest częścią Kantar, jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się danymi i doradztwem.
 • Data powstania programu, od kiedy Life Points Panel istnieje? Marka LifePointsPanel pojawiła się w 2019 roku, ale nie jest to nowy panel ankietowy. Wcześniej nazywał się GlobalTestMarket. Według informacji z oficjalnej strony: „GlobalTestMarket został założony w sierpniu 1999 roku jako oddział Lightspeed”.
 • Akceptacja użytkowników, Kto może dołączyć do programu?Do panelu LifePointsPanel możesz dołączyć, jeśli masz minimum 16 lat.
 • Liczba uczestników: LifePointsPanel jest jedną z największych firm ankietowych na świecie.
 • Poziom trudności: Łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: Niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).

LifePointsPanel —  nagrody / wypłaty

Minimum do wypłaty: 60 zł.

Zdobyte (za wypełnianie ankiet) punkty (LifePoints) możesz wymienić na gotówkę i wypłacić na konto PayPal po zgromadzeniu minimum 7000 LifePoints (60 zł).

Dostępne są również elektroniczne bony zakupowe (np. do sklepów Empik, Zelando). Zarobki możesz przeznaczyć także na cele charytatywne np. na UNICEF.

LifePointsPanel — nagrody / wypłaty. Minimum do wypłaty: 60 zł.

Przelicznik punktów:

 • 7000 LifePoints = 60 zł.
 • 1 LifePoints = około 0,00857 zł.

Metody wypłat:

PayPal, bony podarunkowe (np. Empik, Zalando, Mango), cel charytatywny (UNICEF).

Metody wypłat: PayPal, bony zakupowe (np. Empik, Zalando, Mango), cel charytatywny (UNICEF).

Gdzie i jak zlecić wypłatę?

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów zaloguj się na swoje konto LifePointsPanel.com i kliknij zakładkę „Nagrody”.
LifePointsPanel, wyplata.

Jaki jest czas oczekiwania na wypłatę?

Do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia.

REKLAMA

Jak zarabiać (zdobywać nagrody) za wypełnianie ankiet na stronie LifePointsPanel?

 • Płatne ankiety: W panelu LifePointsPanel otrzymasz wynagrodzenie za wypełnianie ankiet online (przez Internet). Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji. Ankiety dostępne są również bezpośrednio po zalogowaniu się na stronie panelu.
 • Warto codziennie logować się na stronie LifePointsPanel.com i sprawdzać, czy nie ma dostępnych ankiet, ponieważ zaproszenia do płatnych ankiet nie zawsze dochodzą na skrzynkę mailową.
 • Za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty (LifePoints). Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów będziesz mógł je wymienić na gotówkę i wypłacić na konto PayPal. Dostępne są również elektroniczne bony zakupowe (np. do sklepów Empik, Zelando). Zarobki możesz przeznaczyć także na cele charytatywne np. na UNICEF.

Ile zarobisz za wypełnienie pojedynczej ankiety? Jak często przychodzą ankiety?

Wartość ankiet, zarobki:

 • Najtańsza ankieta, jaką do tej pory otrzymałem, warta była 50 punktów (około 0,43 zł).
 • Najdroższa ankieta, jaką do tej pory otrzymałem, warta była 1250 punktów (około 10,72 zł).
 • Ile przychodzi płatnych ankiet? Osobiście udaje mi się ukończyć około 6 do 10 ankiet na miesiąc. Oczywiście u każdego może to wyglądać nieco inaczej.
 • Jak długo gromadzi się minimum punktów potrzebnych do wypłaty? Zgromadzenie minimum 60 zł zajmuje mi mniej-wiecej około 6 miesięcy (bez polecania, na samym wypełnianiu ankiet, ponieważ ten panel nie ma programu partnerskiego). Oczywiście u każdego, może wyglądać to trochę inaczej.
 • Przeczytaj jak zarabiać więcej pieniędzy z paneli ankietowych <<-
 • Czy dzięki Panelowi LifePointsPanel możesz się szybko i łatwo wzbogacić? <<-

Ocena programu i inne uwagi

LifePointsPanel, zalety, plusy Plusy — co mi się podoba?

 • 1. Udział w programie jest bezpłatny: Członkostwo w LifePointsPanel jest darmowe, nie wymaga od użytkowników (chcących wypełniać płatne ankiety) żadnych wpłat, zakupów czy inwestycji.
 • 2. Legalna, duża firma: LifePointsPanel należy do legalnie działającej firmy Lightspeed. Natomiast firma Lightspeed jest częścią Kantar, jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się danymi i doradztwem.
 • 3. Stabilność, długoterminowość: Firma funkcjonuje na rynku badań ankietowych od wielu lat.
 • 4. Wypłacalność: Panel LifePointsPanel jest wypłacalny, w Internecie można znaleźć aktualne dowody wypłat. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.
 • 5. Niskie wymagania co do minimalnego wieku: Do LifePointsPanel może przystąpić każdy, kto ma minimum 16 lat.
 • 6. Całkiem sporo zaproszeń do ankiet: Osobiście otrzymuję  około 10 zaproszeń (+) do ankiet na miesiąc. Więc porównując do innych paneli ankietowych, liczba zaproszeń do ankiet wygląda tutaj trochę lepiej.
 • 7. Wypłaty na procesor PayPal: Zarobione pieniądze możesz wypłacić na procesor PayPal, czyli na najpopularniejszy i prawdopodobnie najbezpieczniejszy obecnie procesor płatności internetowych. Natomiast z procesora PayPal możesz bezproblemowo przelać pieniądze na konto bankowe w Polsce.

GlobalTestMarket, minusy, wady, opinie Minusy — co mi się nie podoba? 

 • 1. Powolne zdobywanie nagród: Tak, jak w większości paneli badawczych — osiągnięcie minimum niezbędnego do wypłaty trwa bardzo długo, ale jest to jak najbardziej osiągalne (sprawdzone).
 • 2. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie czy zdobywanie nagród w panelach ankietowych nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.
 • 3. Nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować: Tak, jak w większości paneli ankietowych, tak i w LifePointsPanel nie do każdej ankiety uda Ci się zakwalifikować. Niestety firmy szukają do badań tylko takich respondentów, jakich aktualnie potrzebują do danego badania.
 • 4. Wypłaty gotówki tylko na konto PayPal: LifePointsPanel to zagraniczna firma, dlatego nie da się wypłacić pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe w Polsce. Możesz natomiast wypłacać na procesor PayPal oraz w postaci elektronicznych bonów podarunkowych.
 • 6. Brak programu partnerskiego: LifePointsPanel nie udostępnia programu partnerskiego, więc zarabiać możesz jedynie na wypełnieniu płatnych ankiet.

Zobacz najlepsze panele z możliwością wypłaty na PayPal

Jeśli znasz jeszcze jakieś zalety lub wady tego panelu ankietowego, to zachęcam do dodania swojej opinii pod opisem programu.


Rejestracja, jak zapisać się do panelu LifePointsPanel?

Chcę się zarejestrować na stronie LifePointsPanel.com <<--Kliknij link, przeniesie Cię on na oficjalną stronę programu.

Po wejściu na stronę kliknij link „Dołącz teraz” i  wypełnij formularz rejestracyjny. Po aktywacji konta będziesz mógł zarabiać na  wypełnianiu ankiet. 

Informacje o nowych, dostępnych ankietach przychodzą na adres mailowy podany podczas rejestracji.

Warto codziennie logować się i sprawdzać, czy nie ma dostępnych ankiet, ponieważ zaproszenia do ankiet nie zawsze dochodzą na skrzynkę mailową.


Czy Life Points Panel naprawdę jest wypłacalny? Najnowsze uwagi:

Czy LifePointsPanel naprawdę płaci? Tak, Panel LifePointsPanel naprawdę jest wypłacalny. W Internecie można znaleźć aktualne potwierdzenia użytkowników, którzy otrzymali zamówione wypłaty. Osobiście również otrzymałem zamówioną wypłatę.

Czy warto uczestniczyć w tym panelu ankietowym? Moim zdaniem tak. Jeśli interesujesz się panelami ankietowymi, to z pewnością warto zainteresować się też LifePointsPanel. W kategorii podobnych programów ankietowych wypada całkiem pozytywnie, jeśli chodzi o ilość wysyłanych zaproszeń do płatnych ankiet. Poza tym jest to duża firma ankietowa, która wchodzi w skład jeszcze większej firmy marketingowej (Kantar).

Czy w LifePointsPanel możesz się łatwo i szybko wzbogacić? Niestety nie. Oczywiście nie jest to żaden cudowny sposób na szybkie i łatwe pieniądze z Internetu. Tak, jak w większości paneli ankietowych, tak i tutaj osiągnięcie minimum potrzebnego do wypłaty, trwa bardzo długo. Ale jest jak najbardziej osiągalne i możliwe — sprawdzone.


LifePointsPanel  — mój dowód wypłaty:

kliknij obrazki, aby je powiększyć: Informacje o wypłatach:
LifePointsPanel — dowód wypłaty 2020.
60 PLN na konto PayPal
Data zamówienia wypłaty: 2020-10-27
Data wpłynięcia na konto: 2020-11-03
Czas oczekiwania na wypłatę: 7 dni (zgodnie z regulaminem programu).
LifePointsPanel — dowód wypłaty 2020.
60 PLN na konto PayPal
Data zamówienia wypłaty: 2020-02-26
Data wpłynięcia na konto: 2020-03-03
Czas oczekiwania na wypłatę: 6 dni (zgodnie z regulaminem programu).
LifePointsPanel — dowód wypłaty 2019.
60 PLN na konto PayPal
Data zamówienia wypłaty: 2019-09-09
Data wpłynięcia na konto: 2019-09-13
Czas oczekiwania na wypłatę: 4 dni (zgodnie z regulaminem programu).

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji: Własne doświadczenie, oficjalna strona LifePointsPanel.com (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2021-08-23.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Zobacz także:

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej <<-

16 komentarzy

 1. Unknown 15 grudnia, 2018
  • m-Zarabianie 30 grudnia, 2018
 2. Anonimowy 9 marca, 2019
 3. m-Zarabianie 29 marca, 2019
 4. Sylvinha 21 kwietnia, 2019
  • christne13 6 maja, 2019
 5. Sylvinha 22 kwietnia, 2019
 6. Zibi 30 maja, 2019
 7. Ewa 18 sierpnia, 2019
  • m-Zarabianie 18 sierpnia, 2019
 8. jj077 31 sierpnia, 2019
  • m-Zarabianie 31 sierpnia, 2019
   • m-Zarabianie 1 września, 2019
 9. jj077 1 września, 2019
 10. Forsa z internetu 29 stycznia, 2021
 11. Anonimek 23 kwietnia, 2021

Dodaj komentarz