Neobux — zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2024-07-05.

Krótkie podsumowanie:

 • Program w dalszym ciągu płaci za oglądanie reklam i wypełnianie ankiet.
 • Na końcu recenzji umieściłem własny dowód wypłaty (z czerwca 2024).
 • Istnieje i płaci od 2008 roku, czyli już 16 lat.

1. NeoBux — co to jest i czy naprawdę płaci? (moja recenzja):

NeoBux to jeden z najstarszych i najpopularniejszych programów typu PTC/BUX (oglądanie reklam, zarabianie przez Internet).

Strona istnieje i bezproblemowo wypłaca od 2008 roku — to rzadko spotykane wśród takich programów.

Wypłaty realizowane są na procesory płatności Tipalti (PayPal, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, przelew bankowy SEPA itp.), Skrill, Neteller, AirTM (stan z maja 2024).

NeoBux dostępny jest w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim.


Uwaga — ostrzeżenie:

➤ Nie polecam wpłacać pieniędzy do takich programów. Odradzam korzystać z wypożyczania tzw. poleconych RR NeoBux, ponieważ takie funkcje w programach typu Bux są często oszustwem. 

➤ Na blogu m-Zarabianie zajmujemy się tylko bezinwestycyjną częścią NeoBuxa (płatnym oglądaniem reklam, płatnymi ankietami, zadaniami itp.) oraz monitorowaniem wypłacalności.NeoBux — płaci systematycznie, w trybie instant (błyskawicznie) od 2008 roku. Kliknij obrazek i przejdź na oficjalną stronę programu.Przejdź na oficjalną stronę NeoBuxa, lub przeczytaj moją recenzję, aby poznać wady i zalety.

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.


2. NeoBux — przydatne informacje:

 • Oficjalny adres strony: www.neobux.com
 • Metody zarabiania: Płatne oglądanie reklam, płatne ankiety, oferty, zadania, gry online; program partnerski (czyli zapraszanie poleconych bezpośrednich DR); wypożyczanie poleconych RR.
 • Czy NeoBux płaci? Tak, aktualny status programu (2024-06-03): PŁACI, dział na blogu: „Pod znakiem zapytania”. Na końcu recenzji zamieściłem własny dowód wypłaty. 
 • Dlaczego umieściłem NeoBuxa, w dziale „Pod znakiem zapytania” skoro płaci? NeoBux płaci bezproblemowo od 2008 roku, ale nie spełnia wymogów listy „Dobre programy” lub „Najlepsze programy”, ze względu na to, że wypożycza poleconych RR.
 • Język strony: Angielski, portugalski, hiszpański, grecki, indonezyjski, fiński, szwedzki, niemiecki oraz francuski. Język strony wybierzesz w górnym, prawym rogu strony Neobuxa.
 • Czy uczestnictwo jest darmowe? Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.
 • Poziom trudności: łatwy.
 • Potencjał zarobkowy: niski (to tylko dodatkowa forma niewielkiego zarobku).
 • Akceptacja użytkowników, warunki uczestnictwa (kto może się zarejestrować?):

  Neobux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Możesz mieć tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont.

 • Właściciel strony: „Fernando” z Portugalii (admin). Dane firmy: NeoDev, Lda. · R. Eng. Ferreira Dias, 924 – E10 · 4100-246 Porto · Portugal. Wikipedia o NeoBux: https://hu.wikipedia.org/wiki/Neobux
 • Data uruchomienia strony: 2008 rok.
 • Ogólna liczba użytkowników: (stan z kwietnia 2024): Brak takich informacji na stronie NeoBux.
 • Minimum wypłaty:
  • od $ 2 USD (Skrill, Neteller, AirTM) — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów. Po osiągnięciu 10 $ minimum już się nie zwiększa i pozostaje na stałym poziomie 10 $).
  • od $ 10 USD wypłaty na Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.).

Wypłata w NeoBux:

 • Metody wypłat: Pieniądze wypłacisz na procesory Tipalti (PayPal, Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, przelew bankowy SEPA itp.), Skrill, Neteller, AirTM (stan z maja 2024).
 • Czas oczekiwania na wypłatę:
  • Wypłaty na Tipalti (PayPal, Przelew bankowy SEPA itp.) realizowane są w ciągu kilku dni.
  • Natomiast wypłaty poprzez Skrill, Neteller, AirTM wypłacane są w trybie instant (błyskawicznie), czyli zlecona kwota pojawia się na procesorze płatności w kilka minut od zlecenia wypłaty. Zobacz jak wypłacić pieniądze z Neobuxa.
 • Skrypt strony: autorski.

Wróć do spisu treści.


3. Jak zarabiać przez Internet w NeoBux?

Po wejściu na stronę NeoBuxa i zalogowaniu się znajdziesz zakładki, oferujące następujące metody zarabiania Online:

3.1. View Advertisements:

„View Advertisements”, czyli płatne oglądanie reklam (zakładka w górnym panelu strony):

 • Wartość reklam: od $ 0,001 USD do $ 0,015 USD (za obejrzenie reklamy). Na koncie Standard najwięcej jest reklam o wartości $ 0,001 USD. Na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam (nie zwróci się).
 • Liczba reklam dziennie: 10 +\- (warto zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, na bieżąco informujący o nowych reklamach. Dociera wtedy trochę więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie).
 • Pomarańczowe reklamy: Pamiętaj, że aby otrzymać prowizję od poleconych, musisz codziennie odwiedzić pomarańczowe reklamy.
 • Wyłącz blokery reklam: Przed oglądaniem reklam, upewnij się, czy nie masz włączonego blokera reklam, typu Ablock Plus itp. Jeśli masz, to wyłącz go, ponieważ może zakłócać płatne oglądanie reklam.
 • Zobacz jak zarabiać na oglądaniu płatnych reklam w NeoBux.
Neo Bux, „View Advertisements”, czyli płatne oglądanie reklam.
 

3.2. Surveys, czyli płatne ankiety w NeoBuxie:

„Surveys” jest to zakładka z płatnymi ankietami. Część ankiet dostępna jest dla Polaków w języku polskim (podobnie jak w popularnym ySense).

NeoBux, „Surveys” jest to zakładka z płatnymi ankietami.

3.3. Games:

„Games” to zakładka z grami online, czyli zarabianie polega na graniu w gry. Za granie otrzymasz niewielkie wynagrodzenie (centy).

Ze względu na czasochłonność, to moim zdaniem tylko dodatkowa opcja, dla miłośników grania w gierki. Przy okazji grania w gry, zarobisz kilka dodatkowych centów — maksymalnie do $ 0,10 USD dziennie:

 • Wynagrodzenie za granie w gry: Nagroda za jedną sesję gry wynosi $ 0,001 USD.
 • Czas gry: Minimalny czas gry musi wynosić 2 minuty. Możesz grać krócej, ale wtedy nie otrzymasz wynagrodzenia.
 • Maksymalna liczba sesji: Wykonasz maksymalnie 100 sesji gry w ciągu 24 godzin. Masz prawo grać dłużej, ale po przekroczeniu wspomnianego limitu nie otrzymasz już wynagrodzenia za gry w danym dniu. Czyli dziennie z gier da się „wycisnąć” tylko $ 0,10 USD.
 • Reguły i limity mogą podlegać zmianom — kwota nagrody za granie w gry może się czasami zmienić.
NeoBux, gry, zarabianie na grach.

3.4. Offers / Coins:

„Offers” i „Coins” to zakładki z płatnymi ofertami od firm zewnętrznych.

NeoBux doda nagrody za wypełnione oferty (na Twoje saldo w programie) — w 30 dni po zatwierdzeniu oferty oraz ciągu 60 dni za oferty w dziale „Coins”.

Możesz sprawdzić oczekujące oferty na stronie podsumowania swojego konta.

Wróć do spisu treści.


3.5. Program partnerski NeoBux:

Otrzymasz automatycznie naliczaną prowizję od zarobków osób, które zaprosisz do programu (czyli Twoich poleconych), przy czym te osoby nic na tym nie tracą.

Zaproszone osoby muszą przystąpić do programu poprzez Twój unikalny link lub baner referencyjny. Dostęp do linków i banerów referencyjnych otrzymasz po rejestracji w NeoBux.

 • Prowizja za aktywność poleconych: do $ 0,0005 za obejrzenie reklamy, 20% od ofert i zadań, które wykonają Twoi bezpośredni poleceni.
 • Gdzie znajdują się linki i banery referencyjne:  Linki i banery do polecania programu znajdują się na stronie programu, w zakładce „Banners”. Wystarczy je skopiować i wkleić np. na swoim blogu, wysłać znajomym itp. Możliwości jest bardzo wiele. NeoBux udostępnia materiały promocyjne w postaci linków i banerów referencyjnych, a reszta zależy już od Twojego pomysłu na promowanie programu.
 • Czy polecanie NeoBuxa jest obowiązkowe? Nie jest obowiązkowe. Udział w programie partnerskim jest dobrowolny. Nie trzeba polecać, aby zarabiać w NeoBux.

Przeczytaj także, jak możesz zdobywać poleconych: https://m-zarabianie.com/2018/08/6-darmowych-sposobow-zdobywania.html

Wróć do spisu treści.


3.6. Wypożyczanie poleconych RR:

NeoBux udostępnia również zarabianie na wypożyczaniu poleconych RR (zakładka „Referrals”).

Czy warto wypożyczać poleconych RR w NeoBux?

Opinie są podzielone. Jedni uważają, że im się to opłaca, a inni, że całkowicie nie warto wypożyczać poleconych RR, że to strata pieniędzy i oszustwo, więc sprawa jest dyskusyjna.

Moim zdaniem na koncie Standard (bezpłatnym) nie warto korzystać z tej opcji.

Na kontach Golden i wyższych też jest to na granicy opłacalności i potrzeba bardzo dużo czasu, aby inwestycja się zwróciła i zaczęła na siebie zarabiać. Więc NIE warto.

Wróć do spisu treści.


4. Ocena, zalety i wady NeoBux’a oraz inne uwagi:

⊕ Plusy, co mi się podoba w NeoBux?

 1. Wypłaty na PayPal: W 2024 roku — pieniądze znowu można wypłacać na procesor PayPal (za pośrednictwem Tipalti).
 2. Wypłacalność, stabilność, długoterminowość: Neobux wypłaca bezproblemowo od 2008 roku, dowody wypłat znajdziesz w Internecie. Tyle lat na rynku PTC, to świetne osiągnięcie. Większość nowych stron tego typu upada w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia działalności, a często jeszcze szybciej. NeoBux płaci natomiast bezproblemowo już 16 lat.
 3. Szybkie wypłaty: Do największych plusów należy zaliczyć szybkość wypłacania pieniędzy. Pieniądze pojawiają się na procesorze płatności w terminie zgodnym z regulaminem serwisu.
 4. Dostępność: NeoBux akceptuje użytkowników z każdego kraju, każdy może dołączyć i zarabiać.
 5. Brak opłat: Uczestnictwo jest bezpłatne, strona nie wymaga żadnych wpłat, „inwestycji” czy zakupów.
 6. Pozytywne opinie: W większości program cieszy się dobrymi opiniami wśród pasjonatów programów typu Paid to Click.
 7. Minimum do wypłaty: Niskie minimum pierwszej wypłaty (2 $).
 8. Forum: Strona posiada forum (jest także polski dział), na którym dowiesz się wielu istotnych rzeczy na temat programu. Na forum obejrzysz dowody wypłat, porozmawiasz z innymi użytkownikami oraz obsługą programu.

⊖ Minusy, co mi się nie podoba w NeoBux?

 1. Powolne zarabianie bez poleconych: Jak w każdym programie Paid to Click, żeby zarabiać w miarę szybko, należy zapraszać nowych użytkowników (zbierać poleconych). Zapraszanie poleconych nie jest obowiązkowe, ale zwiększa zarobki i skraca czas do osiągnięcia niezbędnego minimum, potrzebnego do wypłaty.
 2. Niskie stawki: Za pojedynczą, obejrzaną reklamę na koncie Standard (bezpłatnym) program płaci najczęściej $ 0,001 USD. Na koncie Golden jest codziennie 9 dodatkowych reklam o wartości $ 0,01 USD — ale nie warto kupować konta Golden dla samych reklam (nie zwróci się).
 3. Niski potencjał zarobkowy: Zarabianie przez Internet w NeoBux nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko mały, dodatkowy, internetowy zarobek.
 4. Poleceni RR: Wypożyczanie poleconych RR (Rented Referrals) nie jest opłacalne. Wypożyczeni poleceni po pewnym czasie zaczynają być coraz mniej aktywni i nierentowni. Nie warto szczególnie na koncie Standard (bezpłatnym). Lepiej skupić się na poleconych bezpośrednich DR.
 5. Wysokie ceny kont Premium: Konto Golden, kosztuje w tym programie $ 90 USD.
 6. Limity poleconych DR: Na koncie Standard (bezpłatnym) maksymalnie możesz mieć 30 poleconych bezpośrednich DR. Im będziesz dłużej w programie, tym więcej będziesz mógł mieć poleconych DR.
 7. Długi czas naliczania nagród za oferty w działach „Offers” i „Coins” — w 30 dni po zatwierdzeniu oferty „Offers” oraz ciągu 60 dni za oferty w dziale „Coins”.

Wróć do spisu treści.


5. Jak zarejestrować się w programie Neobux?

Po wejściu na stronę programu odwiedż zakładkę  „Register” — na górze ekranu i wypełnij krótki formularz rejestracyjny (podaj prawidłowy adres mailowy — otrzymasz na niego link aktywacyjny).

Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć. 

Formularz rejestracyjny wypełnij według wzoru przedstawionego na obrazkach:

NeoBux — rejestracja NeoBux — logowanie
rejestracja
logowanie

Po rejestracji możesz już zalogować się na stronie NeoBux.com i zacząć zarabiać.

Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „View Advertisements” (zakładka w górnym panelu strony).

Warto zainstalować sobie AdAlert, czyli dodatek do przeglądarki, który na bieżąco informuje o nowych reklamach. Dotrze wtedy więcej reklam niż w przypadku logowania się na stronę Neobux raz dziennie.

Uwaga, w recenzji są wykorzystane moje linki polecające. Jeśli zdecydujesz się zapisać do NeoBux (poprzez jakiś link z tej recenzji), to zostaniesz moim poleconym — a ja otrzymam prowizje.

Nie stanowi to dla Ciebie żadnych kosztów, nie ma też wpływu na rzetelność przedstawianych informacji, ale za to pomaga utrzymać i rozwijać blog m-Zarabianie.

Zapis z linku polecającego (reflinku) jest też podziękowaniem za mój wkład i pracę poświęconą na napisanie tej recenzji. Oczywiście, jeśli nie chcesz zapisywać się z mojego reflinku, to zawsze możesz dołączyć z czystego linku: NeoBux.com

Wróć do spisu treści.


6. Czy NeoBux płaci? Podsumowanie i najnowsze uwagi (2024):

Czy NeoBux płaci?

Tak, Neobux jest wypłacalny, poniżej umieściłem własny dowód wypłaty. Płaci bezproblemowo od 2008 roku, czyli już od 16 lat.

Czy zarabianie w NeoBux, to sposób na łatwe i szybkie pieniądze?

Niestety nie. Zarabianie w Neobux jest powolne i nie zastąpi normalnej pracy lub biznesu. To tylko mały, dodatkowy, internetowy zarobek.

Za co Neobux jest chwalony i krytykowany w Internecie?

NeoBux chwalony jest w Internecie za szybkie i terminowe wypłaty, za stabilność i utrzymywanie się na trudnym rynku programów PTC od 2008 roku.

Równie często jest krytykowany — za nieopłacalny system wypożyczania poleconych RR.

Żeby zarabiać, a nie tracić na wypożyczaniu poleconych RR, trzeba mieć szczegółową wiedzę typu: Na jak długo przedłużać wypożyczonych poleconych RR. Kiedy i w jakich liczbach ich wymieniać — na podstawie AVG, czy na podstawie liczby dni od ostatniej aktywności. Kiedy przejść na wyższe konto premium itp.

Bez tej wiedzy najczęściej się traci na wypożyczaniu poleconych RR. Ale nawet mając taką wiedzę i przyjmując odpowiednią strategię i tak zarabianie na wypożyczaniu RR nie przynosi szybkich korzyści i zwrotów. I stąd tak wiele negatywnych opinii.

NeoBux jednak nie gwarantuje i nie zapewnia, że ta opcja zarabiania (wypożyczanie poleconych RR) przyniesie pewny zysk.

Warto więc unikać wypożyczania poleconych RR (ta opcja nie daje żadnej gwarancji zysku i lepiej wypożyczanie poleconych RR sobie odpuścić.).

Wróć do spisu treści.


7. Neobux — mój dowód wypłaty 2024:

Dowód wypłaty: Informacje o wypłatach:
NeoBux — dowód wypłaty 2024. 11,72 $ na PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2024-06-01.
Data wpłynięcia na konto: 2024-06-03.
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni.
NeoBux, dowód wypłaty 2024. 16,13 $ na PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2024-05-05.
Data wpłynięcia na konto: 2024-05-07.
Czas oczekiwania na wypłatę: 2 dni.
NeoBux — dowód wypłaty 2024. 10,96 $ na PayPal.
Data zlecenia wypłaty: 2024-04-04.
Data wpłynięcia na konto: 2024-04-05.
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień.

Wróć do spisu treści.


Autor wpisu: m-Zarabianie.
Źródło informacji: Własne doświadczenie, oficjalna strona NeoBux (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-07-05.
Kopiowanie treści bloga zabronione.


Przeczytaj także:

Jak zarabiać na ankietach więcej? 25 praktycznych porad i wskazówek 🔗


Wróć do spisu treści.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

59 komentarzy do “Neobux — zarabianie na oglądaniu reklam, opinie, opis, wady”

 1. Ta witryna rzeczywiście płaci, wypłacałem już kilka razy i wszystko było błyskawiczne 🙂

  Odpowiedz
 2. A w jaki sposó moge dodać swoja strone www .
  Wpłaciłem juz 8 dol z pay palla i jak we wszystkich innych programach tego typu, mam mozliwośc zyskać kliknięcia w moja stronę

  Odpowiedz
 3. Witaj, po wpłacie pieniędzy trzeba poczekać na doładowanie salda reklamowego (do 24 h, ale zwykle wcześniej). Trzeba również poczekać na akceptację dodanej strony www.
  Tutaj jest poradnik jak dodać reklamę: Jak dodać reklamę w Neobux

  Odpowiedz
 4. witaj czy mogłbys mi napisac krok po kroku jak zmienic hasło w neobux-mam z tym problem dzieki pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Witaj,

   Jak zmienić hasło w Neobux?

   1. klikasz w swój nick i wchodzisz na konto NeoBux.

   2. Klikasz w zakładkę "Personal" (zakładka po lewej stronie).

   3. Pojawi się formularz z Twoimi danymi (adresy mailowe, itp). W rubrykę Password wpisujesz nowe hasło. (jeśli na przykład chcesz zmienić tylko adres mailowy, to rubrykę "Password" pozostawiasz pustą. No ale my zmieniamy teraz hasło, więc wpisujesz tam swoje nowe hasło.

   4. W rubrykę Password confirmation wpisujesz ponownie nowe hasło – dla potwierdzenia. Zakładkę Use Secondary Password, zostaw pustą – to jest hasło dodatkowe, ale nie jest wymagane, nie trzeba go używać.

   5. Po wpisaniu nowego hasła w rubryce "Password", wystarczy teraz zjechać na sam dół formularza i wpisać swoje stare hasło – dla potwierdzenia całej operacji – w rubryce "Password confirmation – Primary Password" i kliknąć w enter lub save changes.

   6. Po prawidłowej zmianie hasła, pojawi się na ekranie napis: "Personal settings saved
   Your personal settings have been successfully changed"
   , czyli Ustawienia osobiste zapisane – Twoje osobiste ustawienia zostały pomyślnie zmienione.

   7. Możesz teraz się wylogować i sprawdzić czy Twoje nowe hasło działa.

   Napisz później czy udało Ci się zmienić hasło, mnie udało się bez problemu, Pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz
 5. "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." – znaczy że pierwsze hasło (główne) nie może być takie samo, jak hasło drugie (Secondary Password).

  Rubrykę Use Secondary Password możesz pozostawić pustą. Secondary Password to dodatkowe hasło, ale nie trzeba go używać.

  Wypełnij pierwsze dwie rubryki Password (nowe hasło): oraz Password confirmation (powtórz nowe hasło)

  Następnie wpisz stare hasło, ale na samym dole strony, w rubryce Primary Password, kliknij zapisz i to wszystko.

  Odpowiedz
  • witaj postapiłem tak jak pisałeś w poscie pierwszym mam wyąłczone drugie hasło-najpierw wpisuje nowe, potem znów nowe dla potwierdzenia i na dole stare i wyskakuje komunikat ten co napisałem tobie wyzej, drugie hasło mam wyąłczone bo jest taka opcja.
   Mysle z eotrzymuje taki komunikat bo nowe hasło jest podobne do starego.Napisałem do admina podpisał mi
   Hello Marek,

   A similar password can be used (though it's not advisable), but not exactly the same.
   czyli wynika z tego ze sa one bardzo podobne choc moga byc ale system chyba je identyfikuje jako bardzo podobne-chyba zostaje opcja zmiany na nowe hasło całkiem inne:)

   Odpowiedz
  • To nie wiem, poddaję się. Opisałem wyżej tak, jak ja zmieniam hasło i u mnie cała operacja zmiany hasła przebiega bezproblemowo i z sukcesem. Zastanawia mnie, dlaczego wyskakuje Ci komunikat: "The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password." skoro twierdzisz, że rubrykę z drugim hasłem (tym dodatkowym) – Secondary Password masz pustą…

   Odpowiedz
 6. dzięki za wysiłek wyskakuje mi cos takiego
  Error
  The Primary Password cannot be the same as the stored Secondary Password.
  Chyba chodzi o to ze podobne sa te hasła wiec musze całkowicie zmienic nowe hasło,chyba o to chodzi?

  Odpowiedz
 7. Witam, czy mógłbyś podać ile dokładnie posiadasz referrali (direct i ranted) i czy coś więcej robisz na neobux, żeby zarabiać około 10$ na dwa miesiące ?

  Odpowiedz
  • Witaj,

   Na chwilę obecną posiadam:
   36 poleconych bezpośrednich (Direct), w tym 17 bardzo aktywnych (codzienna aktywność).
   15 poleconych wypożyczonych (Rented) – przedłużonych na 240 dni (przy przedłużaniu na 240 dni jest 30 % zniżki). Mało aktywnych wymieniam za zdobyte punkty.

   W Neobuxie najlepiej skupić się na zdobywaniu poleconych bezpośrednich (Direct). Wypożyczanie poleconych (Rented) nie jest zbyt opłacalne.

   Odpowiedz
 8. Czy dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach również wtedy gdy jest się wylogowanym z neobuxa?

  Odpowiedz
  • – Z tego co widzę na swojej przeglądarce (Firefox) to dodatek AdAlert informuje o nowych reklamach tylko wtedy, gdy użytkownik jest zalogowany.

   – Jeśli jestem wylogowany, jeśli sesja zalogowania wygasła, to dalej widać na pasku przeglądarki ikonkę NeoBux, ale nie pojawiają się już informacje o nowych reklamach.

   – Długość sesji zalogowania można sobie ustawić na profilu, w zakładce "Personal". Można wybrać tam przedział od 15 minut do 48 godzin. Po tym czasie nastąpi automatyczne wylogowanie z systemu (w przypadku braku aktywności na stronie). Standardowo ustawione jest na 24 h, o ile dobrze pamiętam.

   Odpowiedz
 9. Dzięki, ustawiłam:) Działam jak automat i ze wszystkiego się wylogowuję, ale skoro mówisz, że lepiej wisieć online, to spróbuję.:)

  Odpowiedz
  • Czy lepiej wisieć online to nie wiem, na pewno jest wygodniej. Odpukać, jeszcze nigdy nie miałem jakiś złych przygód z tym związanych, a korzystam z dodatku AdAlert od dawna. Jak automat, to wylogowuję się głównie z banku 🙂

   Odpowiedz
 10. Jestem tego przykładem że można wygrać w Adprize sam zgarnąłem konto Golden w maju tego roku Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
  • Dzięki za komentarz i gratuluję wygranej. Konto Golden w NeoBux to koszt $ 90 USD, więc wygrana w Adprize przyzwoita 🙂

   Odpowiedz
 11. Witam. Chcę się zarejestrować w NeoBux próbowałem już kilka razy ale za każdym kolejnym podejściem wciąż wyskakuje że jeden z kodów ( z maila) jest błędny. Czyściłem przeglądarkę ale bez efektu i nie wiem w czym jest problem. Może nie przyjmują już nowych zgłoszeń

  Odpowiedz
  • Witaj, a czy nie masz przypadkiem uruchomionego jakiegoś programu typu NoScript, Adblock, itp ?
   Jeśli tak, to wyłącz na chwilę i spróbuj jeszcze raz. Sprawdź też na innej przeglądarce.
   NeoBux cały czas przyjmuje nowych użytkowników, więc problem raczej będzie po stronie przeglądarki, ciasteczek, itp.

   Odpowiedz
 12. Mam takie pytanie, czy żeby wypłacić to co się wyklika trzeba najpierw wpłacić jakieś pieniądze, czy nie ma takiego warunku?

  Odpowiedz
  • Nie ma takiej potrzeby. Żeby wypłacić pieniądze nic nie trzeba wpłacać. Uczestnictwo e NeoBux jest bezpłatne, strona nie wymaga żadnych wpłat, „inwestycji” czy zakupów.

   Odpowiedz
  • Nie ma za co, jeśli masz jakieś pytania dotyczące NeoBux'a, to śmiało pytaj.

   Odpowiedz
 13. Witam

  Jak klikać reklamy na smartfonie, trzeba klikać niestety kropkę 🙁

  Odpowiedz
  • Niestety regulamin NeoBuxa zabrania wyświetlania reklam na telefonach komórkowych, tabletach.

   Mówi o tym 6.4 punkt regulaminu:

   "6.4. Advertisements must not be viewed on mobile phones/tablets. Doing so may lead to the permanent suspension of your account. Advertisements must only be clicked on using a mouse and not using any other methods."

   Czyli:
   Reklamy nie mogą być wyświetlane w telefonach komórkowych / tabletach. Może to doprowadzić do trwałego zawieszenia konta. Reklamy mogą być klikane tylko za pomocą myszy, a nie za pomocą innych metod.

   Tutaj też był poruszany podobny temat
   i tutaj

   Odpowiedz
 14. witaj czy wiesz moze jak z adminem neobuxa sie skontaktowac dzięki za info Marek

  Odpowiedz
  • Najlepiej przez zakładkę Support (zakładka na dole strony Neobuxa, dostępna dla zalogowanych użytkowników).

   Klikasz w zakładkę Support ->> następnie niebieski przycisk: Submit Support request ->> następnie zielony przycisk contact support i piszesz wiadomość.

   Obsługa programu odpowiada tylko na pytania zadane w języku angielskim lub portugalskim. Przed wysłaniem pytania zalecają zapoznanie się z zakładką FAQ (najczęściej zadawane pytania) oraz sprawdzenie czy podobny problem nie był poruszany na forum Neobuxa.
   .

   Odpowiedz
 15. a jak nie jest sie zalogowanym w neobuxie lub nie ma sie konta jak wtedy sie skontaktowac z adminem?

  Odpowiedz
  • Spróbuj napisać pod ten adres: support@neobux.com

   Taki adres mailowy podany jest na potwierdzeniu wypłaty z Neobuxa. Tylko nie zapomnij podać swojego aktualnego nicka z Neobuxa, imienia i nazwiska, tak żeby mogli Cię łatwo skojarzyć z Twoimi danymi z Neobuxa.

   Odpowiedz
  • Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało pytaj — w wolnym czasie postaram się pomóc 🙂

   Odpowiedz
 16. Mam pytanie : z 4 obowiązkowych pomarańczowych reklam prawidłowo wyświetliły mi się 3 , czy to oznacza , że nie utrzymam wynagrodzenia od moich refów , pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Na koncie standard musisz codziennie kliknąć 4 pomarańczowe reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych. Na koncie Golden co najmniej 9 reklam pomarańczowych. Mówi o tym poniższy fragment regulaminu:

   According to point 3.7 of our Terms of Service, the clicks you win from referrals are directly related to the clicks you make.
   If you click at least 4 advertisements being a Standard / Pioneer member or you click at least 9 advertisements being a Golden member, you'll receive all clicks made from your referrals.
   If you click below that, the maximum you will receive is only the amount of clicks you've made multiplied by the number of referrals you have.
   The referral clicks will be calculated based on the clicks you made on the previous day.
   These calculations are based on the server time which can be seen in the "View Advertisements" page.
   The only advertisements that will count are: Extended Exposure, Standard Exposure, and Orange Fixed Advertisements.

   This basically means that you need to click by the server's time everyday and not by your own time (unless you live in the same time zone).

   Błędy z wyświetlaniem reklam pomarańczowych mogą być spowodowane nieprawidłowym czasem serwera lub jeśli jakiś użytkownik NeoBux posiada takie samo IP jak Twoje. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 17. Dzięki za odpowiedź , mimo , iż prawidłowo wyświetliły mi się tylko 3 pomarańczowe reklamy , to jednak zaliczyło mi kliknięcia refów , więc pewnie wina była po stronie serwisu , pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Nie ma za co, takie błędy od czasu do czasu się zdarzają, ale ważne, że zaliczyło kliknięcia poleconych. Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 18. witam,
  chciałbym się zapytać co znaczy zielony $ przy nazwie użytkownika, który wszedł do programu z mojego reflinku??

  Odpowiedz
  • Witaj,

   Co oznacza zielony znaczek dolara w NeoBux (na liście poleconych bezpośrednich DR)?

   Zielony znaczek dolara $ na liście poleconych bezpośrednich DR oznacza, że możesz tekiego poleconego sprzedać (w NeoBux można sprzedawać poleconych bezpośrednich DR, oznaczonych znaczkiem zielonego $).

   Jak sprzedać poleconego?

   Żeby sprzedać takiego poleconego DR, należy odhaczyć poleconego na liście, a następnie z zakładki wybrać opcje: I want to sell them (czyli chcę sprzedać).
   Przykład na obrazku.

   Tylko uwaga, jest haczyk:

   Pieniądze za sprzedanego poleconego otrzymasz wyłącznie do salda Rental Balance, więc tylko do wykorzystania na wypożyczanie, przedłużanie, wymianę poleconych RR itp. Warto więc się zastanowić co bardziej się opłaca, pozostawienie poleconego czy sprzedanie go.

   Za ile można odsprzedać poleconego bezpośredniego DR?

   Ceny przedstawiają się następująco:
   – poleceni ze średnią pomiędzy 2,00 i 3,99 = $ 1,00
   – poleceni ze średnią pomiędzy 4.00 a 5.99 = $ 2.00
   – poleceni ze średnią równą lub wyższą niż 6,00 = $ 3,00

   Jakie są zasady sprzedaży poleconych DR?

   – polecony musi być członkiem co najmniej 60 dni.
   – polecony musi mieć co najmniej średnią 2.0.
   – Płatności będą dokonywane do salda wynajmu.

   Źródło informacji.

   Odpowiedz
 19. Wiem, że konto jest zawieszane czasowo po 30 dniach i na stałe po 60. Pytanie czy nowe mogę zarejestrować po 30 dniach gdy tamto będzie zawieszone czasowo czy dopiero po 60?
  Wiem, że dane typu nick, e-mail i e-mail PayPal muszą być inne niż na poprzednim koncie.

  Odpowiedz
  • Cześć, zarówno w FAQ, jak i w regulaminie nie ma nic na ten temat (czy trzeba czekać ponad 60 dni). Natomiast na forach internetowych można znaleźć komentarze, że da się założyć kolejne konto już po 30 dniach od zawieszenia.

   Nowe konto należy zarejestrować na inny nick, inny adres mailowy, dlatego, że wszystkie zawieszone konta są archiwizowane i nie można zarejestrować nowego konta przy użyciu tej samej nazwy użytkownika lub adresu e-mail. Podobny temat.

   Odpowiedz
 20. Cześć- tak ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry- a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące – zresztą tak jest w każdym buxie

  Odpowiedz
 21. „ale 2 S to tylko pierwsza wypłata- później skacze za każdym razem o 1S do góry”

  Witaj, masz rację: Wypłata realizowana jest po zgromadzeniu minimum $ 2 USD — w przypadku pierwszej wypłaty. Minimum każdej kolejnej wypłaty jest o 1 dolar większe (aż do osiągnięcia 10 dolarów). Jest to uwzględnione w opisie programu powyżej (jak wypłacić pieniądze z Neobux).

  „a dziennie to 3-4 centy- na np 5S trzeba prawie 4 miesiące – zresztą tak jest w każdym buxie”

  A to już zależy też od liczby poleconych, których posiadasz. Ja w NeoBux mam dziennie ponad $ 2 USD (oczywiście posiadam poleconych bezpośrednich DR).

  Idea zarabiania w programach PTC/Bux polegała zawsze na budowaniu siatki poleconych, a nie na samotnym klikaniu w reklamy.

  Tak jest zresztą praktycznie wszędzie: chociażby w typowych programach partnerskich lub chociażby w programach oferujących zarabianie na skracaniu linków — bez pozyskiwania klientów nie da się zarabiać w takich programach wcale. W Neobux da się zarobić, chociaż coś bez poleconych 🙂

  Odpowiedz
 22. Fajny program na początku naszej drogi z zarabianiem w Internecie, przetestowane 🙂

  Odpowiedz
 23. Tak to wyglada-nie ma dużych pieniędzy z tego hobby, duże jest ryzyko że stracimy swój czas,prad, i włożone pieniążki-dotyczy to programów PTC ale ja by nie odczuc tego że mały to pieniądz lub że panle nikł z sieci i straciłem swój czas to stosuję taką metodę ze jestem w kilku panelach PTC oraz kilku panelach z ankietami i jak przychodzi wypłata z kilku paneli w danym miesiacu lub roku wtedy smując te wypłaty -drobne wypłaty wychodzi kwota na którą można z uśmiechem popatrzeć.I jak to ktoś na forum napisał wypełnianie uczciwe ankiet to podstawa bo nierzetelne, nieuczciwe wypełnianie ankiet z czasem się zemści-panele ankietowe mają swoje sposoby i programy by sprawdzać ucziwosc osób wypełniajacych ankiety.Pozdro Marco/Marek

  Odpowiedz
 24. Przetłumaczona częsc wiadomosci nowej w NeoBux
  ,,Po uważnym przejrzeniu i rozpatrzeniu wszystkich sugestii przesłanych przez naszą społeczność (są one dla nas bardzo ważne, więc dziękujemy za to!), Zdecydowaliśmy się rozpocząć od pokrycia zapytania "Chcę niezawodnego Wymiennika".

  W tym celu z przyjemnością informujemy o dodaniu nowego rozwiązania płatniczego dla naszych członków już dziś: AirTM!………."
  Pozdro Marco

  Odpowiedz
  • Cześć, dzięki za informację. To dobra wiadomość, że Neobux uruchamia kolejną metodą wpłat i wypłat — ponieważ im więcej różnych możliwości tym lepiej. Wprawdzie nie znam tego nowego systemu AirTM, ale na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ciekawe. Tutaj więcej o AirTM na forum Neobuxa.

   Zaletą AirTM jest to, że można z niego wypłacać pieniądze na różne procesory, w tym także PayPal.

   Odpowiedz
 25. Czy wiesz, że tworzysz ciekawe i oryginalne treści, wkład jaki wnosisz w społeczność blogową zasługuję na podziw i szacunek. Dzięki!

  Odpowiedz
  • Cześć,

   – Wypłacam z NeoBuxa na PayPal poprzez Tipalti.

   – Wypłaty bezproblemowo dochodzą na PayPal — w ciągu kilku dni od zlecenia wypłaty.

   – Wadą tego rozwiązania jest dość duża prowizja pobierana przez Tipalti. Np. z wypłacanych ostatnio $30,04 na PayPal otrzymałem, $28,49.

   Wypłaty z NeoBuxa na PatyPa.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz