Jak oglądać płatne reklamy w NeoBux?

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2023-01-02 przez m-Zarabianie

Płatne reklamy w NeoBux:

Płatne reklamy w NeoBux: Dzisiejszy post jest uzupełnieniem dla początkujących — dalszą częścią wcześniejszego postu o — NeoBux <<- (NeoBux — jeden z najlepszych programów zarobkowych typu PTC).

1. Żeby zarabiać na oglądaniu reklam, zaloguj się najpierw na swoje konto w NeoBux (zakładka Login).

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Neobux, to musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić, klikając tutaj — rejestracja <<- (zakładka Register).

Lub przed rejestracją możesz przeczytać więcej o programie zarobkowym NeoBux, klikając link <<-

kliknij obrazki, aby je powiększyć:
Neobux - logowanie / rejestracja

2. Po zalogowaniu kliknij zakładkę „View Advertisements” (zakładka w górnym panelu strony).

Neobux - oglądanie płatnych reklam

3. Po kliknięciu „View Advertisements” pojawi się strona z dostępnymi płatnymi reklamami — kliknij dowolną reklamę.Neobux - zarabianie na oglądaniu płatnych reklam

4. Po kliknięciu reklamy pojawi się czerwona kropka — kliknij nią (jest to zabezpieczenie — test, czy nie jesteś robotem — botem).Neobux- jak oglądać reklamy?

5. Po kliknięciu czerwonej kropki otworzy się docelowa strona reklamy. Poczekaj 5 do 30 sekund na zaliczenie reklamy (zależnie od wartości reklamy).Neobux - wartość reklam

6. Gdy reklama jest zaliczona, pojawia się napis: Advertisement validated! i pomarańczowy przycisk „Close”. Kliknij ten przycisk, aby powrócić do strony z kolejnymi płatnymi reklamami.NeoBux - Advertisement

7. Odwiedzone i zaliczone reklamy są odznaczone na szaro (nie posiadają już koloru fioletowego, zielonego czy pomarańczowego). Każdą reklamę możesz kliknąć tylko raz na 24 h, więc tych szarych już nie klikaj.

Neobux - ile reklam?

Płatne reklamy w NeoBux

8. Aktualny stan swojego konta możesz obserwować na górnym pasku lub po kliknięciu swojego nicka (szczegółowe statystyki).

Cyferki zmienią kolor na zielony, gdy osiągniesz minimum potrzebne do wypłaty. Zielony kolor to znak, że możesz już zlecić wypłatę.Neobux - wypłata pieniędzy

9. Jeśli posiadasz poleconych, to pamiętaj, że codziennie musisz kliknąć 4 pomarańczowe reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych.Neobux - pomarańczowe reklamy

Dlaczego nie widzisz reklam w NeoBux?

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to sprawdź, czy nie masz uruchomionego jakiegoś programu typu AdBlock, NoScript, lub podobnego programu blokującego reklamy.

Niektóre płatne reklamy są wyświetlane dla użytkowników z całego świata,  ale część z nich jest również filtrowana demograficznie (dostępna tylko dla użytkowników z wybranego kraju).

Filtr demograficzny to narzędzie dla reklamodawców. Za jego pomocą reklamodawcy mogą sobie wybrać, z jakiego kraju mają pochodzić odbiorcy reklamy.

Neobux gwarantuje codziennie minimum 4 reklamy dla użytkowników posiadających konto standardowe i minimum 9 reklam dla użytkowników z kontem „Gold”. To jest minimum, ale codziennie pojawia się ponad 15 reklam.

Co to jest AdPrize w NeoBux?

Oprócz płatnych reklam dostępne są również dodatkowe reklamy konkursowe „AdPrize” (zakładka do reklam „AdPrize” znajduje  się w prawym dolnym rogu strony, pod pomarańczowymi reklamami).

Zasada oglądania dodatkowych reklam konkursowych AdPrize jest podobna jak reklam płatnych, tylko zamiast centów przydzielane są losowe nagrody. Można wygrać centy, dolary, czy nawet konto Gold.NeoBux.com - Co to jest AdPrize?


 • Autor wpisu „Płatne reklamy w NeoBux”: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji: Własne doświadczenie.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2023-01-03.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

8 komentarzy

 1. Sławek 2015-11-23
 2. Daniel 2016-01-25
  • m-Zarabianie 2016-01-25
 3. Justa 2016-11-19
  • m-Zarabianie 2016-11-19
   • Justa 2016-11-19
    • m-Zarabianie 2016-11-19
 4. Unknown 2020-06-07

Dodaj komentarz