Jak oglądać płatne reklamy w NeoBux?

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam niewielką prowizję (bez kosztów dla Ciebie). Przeczytaj więcej.

Płatne reklamy w NeoBux:

Płatne reklamy w NeoBux: Dzisiejszy post jest uzupełnieniem dla początkujących — dalszą częścią wcześniejszego postu o — NeoBux <<- (NeoBux — jeden z najlepszych programów zarobkowych typu PTC).

1. Żeby zarabiać na oglądaniu reklam, zaloguj się najpierw na swoje konto w NeoBux (zakładka Login).

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Neobux, to musisz się zarejestrować. Możesz to zrobić tutaj — rejestracja <<- (zakładka Register).

Lub przed rejestracją możesz przeczytać więcej o programie zarobkowym NeoBux <<-

Powiększ obrazki:
Neobux - logowanie / rejestracja
 

2. Po zalogowaniu — odwiedź zakładkę „View Advertisements” (zakładka w górnym panelu strony).

Neobux - oglądanie płatnych reklam
Neobux - zarabianie na oglądaniu płatnych reklam

3. Po odwiedzeniu zakładki „View Advertisements” pojawi się strona z dostępnymi płatnymi reklamami — wybierz dowolną reklamę.

Neobux- jak oglądać reklamy?

4. Po obejrzeniu reklamy pojawi się czerwona kropka — naciśnij ją (jest to zabezpieczenie — test, czy nie jesteś robotem — botem).

Neobux - wartość reklam

5. Po naciśnięciu czerwonej kropki otworzy się docelowa strona reklamy. Poczekaj 5 do 30 sekund na zaliczenie reklamy (zależnie od wartości reklamy).

NeoBux - Advertisement

6. Gdy zaliczysz reklamę, pojawi się napis: Advertisement validated! i pomarańczowy przycisk „Close”. Naciśnij ten przycisk, aby powrócić do strony z kolejnymi płatnymi reklamami.

7. Odwiedzone i zaliczone reklamy są odznaczone na szaro (nie posiadają już koloru fioletowego, zielonego czy pomarańczowego). Każdą reklamę możesz odwiedzić tylko raz na 24 h, więc tych szarych już nie odwiedzaj.

Neobux — ile reklam? Płatne reklamy w NeoBux.
Płatne reklamy w NeoBux

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam niewielką prowizję (bez kosztów dla Ciebie). Przeczytaj więcej.

8. Aktualny stan swojego konta możesz obserwować na górnym pasku lub po naciśnięciu swojego nicku (pojawią się szczegółowe statystyki).

Neobux - wypłata pieniędzy

Cyferki zmienią kolor na zielony, gdy osiągniesz minimum potrzebne do wypłaty. Zielony kolor to znak, że możesz już zlecić wypłatę.

Neobux - pomarańczowe reklamy

9. Jeśli posiadasz poleconych, to pamiętaj, że codziennie musisz odwiedzić 4 pomarańczowe reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych.

Dlaczego nie widzisz reklam w NeoBux?

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to sprawdź, czy nie masz uruchomionego jakiegoś programu typu AdBlock, NoScript, lub podobnego programu blokującego reklamy.

Niektóre płatne reklamy są wyświetlane dla użytkowników z całego świata,  ale część z nich jest również filtrowana demograficznie (dostępna tylko dla użytkowników z wybranego kraju).

REKLAMA

Filtr demograficzny to narzędzie dla reklamodawców. Za jego pomocą reklamodawcy mogą sobie wybrać, z jakiego kraju mają pochodzić odbiorcy reklamy.

Neobux gwarantuje codziennie minimum 4 reklamy dla użytkowników posiadających konto standardowe i minimum 9 reklam dla użytkowników z kontem "Gold". To jest minimum, ale codziennie pojawia się ponad 15 reklam.

Co to jest AdPrize w NeoBux?

Oprócz płatnych reklam dostępne są również dodatkowe reklamy konkursowe "AdPrize" (zakładka do reklam "AdPrize" znajduje  się w prawym dolnym rogu strony, pod pomarańczowymi reklamami).

NeoBux.com - Co to jest AdPrize?

Zasada oglądania dodatkowych reklam konkursowych AdPrize jest podobna jak reklam płatnych, tylko zamiast centów przydzielane są losowe nagrody. Można wygrać centy, dolary, czy nawet konto Gold.


 • Autor wpisu „Płatne reklamy w NeoBux”: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji: Własne doświadczenie.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

8 komentarzy do “Jak oglądać płatne reklamy w NeoBux?”

 1. Zarabianie na reklamach to najprostszy sposób zarabiania przez internet. A przez polecanie można wygenerować spoko dochód bez wkładu własnego. Fajny poradnik jak zacząć. Dla początkujących na pewno się przyda.

  Odpowiedz
 2. Wow, nie wiedziałem, że można zarabiać na takim czymś 🙂 Czy podana strona jest bezpieczna? Nie ma tam żadnych wirusów ani czegoś podobnego?

  Odpowiedz
  • Strona NeoBux działa i wypłaca systematycznie od 2008 roku. Wśród użytkowników programów PTC uznawana jest za jedną z najlepszych stron tego typu. Gdyby była niebezpieczna, niewypłacalna i rozsyłała wirusy, to nie funkcjonowałaby od tylu lat (NeoBux istnieje już 8 lat). Negatywne opinie rozchodzą się przecież bardzo szybko. Wszystkie reklamy są moderowane, sprawdzane przed dopuszczeniem ich do użytkowników, więc możliwość spotkania wirusów nie jest tutaj większa niż na każdej innej stronie www. Strona jest bezpieczna.

   Odpowiedz
  • Cześć, klika razy udało mi się wygrać w AdPrize punkty (Points) i chyba raz 25 centów.

   Prawda jest taka, że trzeba mieć sporo szczęścia, żeby trafić jakieś większe nagrody w AdPrize, dlatego rzadko korzystam z tej metody w NeoBux. Trochę częściej zdarzało mi się wygrać w ClixGrid (w ClixSense).

   Na oficjalnym forum Neobux'a jest wątek <<–
   w którym użytkownicy chwalą się codziennymi wygranymi w AdPrize, więc wygrane się czasami zdarzają.

   Odpowiedz
   • Super! Czyli warto próbować. W ClixGrid niestety jeszcze nie udało mi się nic wygrać, ale próbuję od niedawna, więc może za jakiś czas.

    Odpowiedz
    • Jeśli ktoś ma sporo wolnego czasu, to czemu nie, można próbować. Znam kilka osób, które wygrały w Adprize nawet konto Golden (warte 90 $).

     Warto też pamiętać, że najlepszą metodą zarabiania w programach PTC, jest cierpliwe budowanie siatki poleconych i aktywne korzystanie z programów partnerskich. Wtedy zarabia się z czasem coraz szybciej.

     Pozdrawiam i życzę jak największych zarobków 🙂

     Odpowiedz

Dodaj komentarz