EldiBux — czy w tym programie da się coś zarobić? Opinie, opis


Aktualny status programu (2018-01-03): Nie polecam – SCAM”. 

EldiBux — to kolejna strona typu PTC/Bux. Pojawiła się w październiku 2015 roku i jak do tej pory wypłaca bezproblemowo (zobaczymy jak długo).

Nie zwróciłbym na EldiBux’a większej uwagi, gdyby nie fakt, że należy do właścicieli EkoClix, CroClix — stron, które utrzymują się w sieci (z różnymi wzlotami i spadkami formy) od 2013 roku.

EldiBux wyróżnia się także niskim minimum potrzebnym do wypłaty. Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $ 1 USD — na procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin.

EldiBux — przydatne informacje

Adres strony: 

eldibux.com

Metoda zarabiania: 

Płatne oglądanie reklam (klikanie reklam), oferty, zadania, program partnerski (poleceni DR), wypożyczanie polecanych RR, akcje — paczki Revenue Shares.

Czy uczestnictwo w EldiBux jest darmowe?

Tak, uczestnictwo w programie jest darmowe, legalne, nie wymaga żadnych inwestycji, zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.

Czy ten program płaci?

 Aktualny status programu (2018-01-03): Nie polecam – SCAM”. 

Zobacz najlepsze programy na blogu.

REKLAMA

Akceptacja użytkowników. Kto może dołączyć do programu?

EldiBux to program międzynarodowy, akceptuje użytkowników z każdego kraju. Podczas rejestracji podaj koniecznie swoje prawdziwe imię i nazwisko (jeśli nie podasz — nie otrzymasz wypłaty).

Do programu może przystąpić każdy, kto zna język angielski w stopniu komunikatywnym. Możesz posiadać tylko jedno konto w serwisie.

Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia konta. Musisz zalogować się przynajmniej raz na 30 dni, aby Twoje konto w serwisie pozostało aktywne.

Kto jest właścicielem strony?

Właściciel strony: Elvir i Dina z Chorwacji, właściciele również EkoClix.com oraz CroClix.me (obecnie nie korzystam z tych programów)

Data uruchomienia strony, Od kiedy program istnieje?

Strona wystartowała w październiku 2015.

Liczba użytkowników:

79310 (stan z 5 grudnia 2017); 84809 (stan z 30 stycznia 2018).

Skrypt strony:

EvolutionScript Version 5.1

Zarabianie — jak można zarabiać w EldiBux?

Podstawową formą zarobku jest płatne oglądanie reklam. Zarabiać możesz również, zapraszając nowych użytkowników — poprzez linki i banery referencyjne dostępne na stronie programu.

Liczba reklam dziennie: 25 +/-
Wartość reklam: $ 0,0015 USD – $ 0,0001 USD. Dodatkowo za każdą obejrzaną reklamę (oprócz centów) otrzymasz 1 punkt. Punkty możesz wymienić na gotówkę po uzbieraniu minimum 50 punktów.Przelicznik: 5000 punktów = $ 1 USD (pieniądze ze zdobytych punktówpo wymianie trafiają na konto zakupu (Purchase balance) — do wykorzystania tylko na zakup reklamy, poleconych, konta premium itp.)
Klik poleconego:

EldiBux — poleceni

$ 0,001 USD – $ 0,0025 USD (polecony bezpośredni DR)

$ 0,01 USD – $ 0,02 USD (polecony wypożyczony RR)

Limit poleconych: max. DR (bezpośrednich): 50,  max. RR (wypożyczonych): 50
Minimum do wypłaty: $ 1 USD.
Metody wypłat: Payza, Perfect Money, Bitcoin
Czas oczekiwania na wypłatę: Płatności realizowane są w ciągu 10 dni roboczych (pon. – pt.).
Dzienny zarobek: 0,02 $ +/- (Podany dzienny zarobek dotyczy zarobku z samego oglądania reklam.Do tego dochodzi zarobek z poleconych, wygrane w ClixGrid itp.).

Płatne reklamy dostępne są po zalogowaniu się na stronie programu, w zakładce „EARN MONEY” (zakładka w górnym panelu strony)

View Advertisements 

— to sekcja płatnych klików (podstawowa metoda zarabiania w programie). Kliknij reklamę i odczekaj określony czas (długość zależy od wartości reklamy). Następnie, żeby zaliczyło reklamę, kliknij odwrócony obrazek.

Revenue Shares

— Od pewnego dostępne jest również zarabianie na akcjach Revenue Shares (czyli „inwestycja” w tzw. Ad Packi). Każda paczka kosztuje $ 5 USD.

W tej cenie otrzymasz  1000 kliknięć PTC i 1000 kredytów na wyświetlenie banera + otrzymasz teoretycznie zwrot $ 6 USD, po 100 dniach od zakupu paczki reklamowej (0,06 $ dziennie).

Radzę zachować ostrożność przy takich zakupach i nie inwestować więcej niż możesz stracić. Nigdy nie wiadomo jak długo program będzie prawidłowo funkcjonował i wypłacał pieniądze.

MinuteStaff

 Płatne zadania, taski — dokładnie czytaj instrukcje, opis poszczególnego zadania.

PTCWall, Clixwall

— to dodatkowe płatne kliki (niskie wartości), oferty, taski. (polecam wybierać te bezinwestycyjne. Zachowaj ostrożność przy zadaniach wymagających podawanie numeru telefonu, czytaj regulamin zadań). Musisz wybrać ofertę i dokładnie wykonać zadanie według instrukcji.

Paid To Signup Offers 

— płatne zapisy

ClixGrid

 to sekcja klików konkursowych. Codziennie otrzymasz szanse na wygranie głównej nagrody w wysokości 2 $ oraz nagród o mniejszej wartości.

Wystarczy, że klikniesz dowolne miejscu na obrazku i odczekasz 10 sekund, jeśli trafiasz w wygraną, zostaje ona automatycznie dopisana do Twojego salda zarobków.

Points Contest 

— konkurs na największą liczbę zdobytych punktów.

Program partnerski 

 linki i banery referencyjne znajdują się w zakładce MY ACCOUNT  — Banners (zakładka po lewej stronie).

Wyplata, jak można wypłacić pieniądze?

 • Pieniądze możesz wypłacić po zgromadzeniu $ 1 USD — na procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin. Druga wypłata od $ 2 USD, trzecia i każda następna od $ 3 USD.
 • Regulaminowy czas oczekiwania na wypłatę: Płatności realizowane są w ciągu 10 dni roboczych (pon. – pt.).
 • Wypłatę zleca się w zakładce MY ACCOUNT — Withdraw (zakładka po lewej stronie).
 • Przed zleceniem każdej kolnej wypłaty należy opublikować dowód poprzedniej wypłaty (screen) na oficjalnym forum EldiBux (w dziale Payment Proofs).

Ocena programu i inne uwagi

⊕ Plusy, zalety programu:

Wypłacalność 

— na chwilę obecną program płaci. Aktualne dowody wypłat pojawiają się na forach poruszających tematykę zarabiania online. Pod opisem programu umieściłem również własny dowód wypłaty.

Niskie minimum pierwszej wypłaty

 — $ 1 USD ma procesory Payza, Perfect Money, Bitcoin.

Znany, doświadczony admin.

Forum:

Strona posiada forum — można przeczytać tam najnowsze informacje, opinie innych użytkowników, zobaczyć dowody wypłat.

⊖ Minusy, wady programu:

Powolne zarabianie bez poleconych:

Jak w każdym programie typu Paid to Click, przy samotnym klikaniu (bez poleconych) zbierana kwota nie rośnie zbyt szybko.

Żeby zarabiać w miarę szybko, warto zapraszać Poleconych (na stronie programu znajdują się materiały promocyjne — linki i banery ułatwiające pozyskiwanie nowych użytkowników).

Ryzyko utraty płynności finansowej:

EldiBux, to strona typu Bux / Revenue Shares. Oferuje ona odpłatne wypożyczanie poleconych RR oraz akcje Revenue Shares.

Użytkownik wpłaca jakąś sumę (na wypożyczenie poleconych i na zakup Ad Packów), a później wypłaca teoretycznie wraz z naliczonymi procentami.

Programy oferujące tego typu usługi prędzej czy później mogą utracić płynność finansową, ponieważ nie utrzymują się one z jakiegoś realnego produktu, tylko z wpłat innych użytkowników.

Najczęściej wypłacają tak długo, jak suma wpłat jest większa od sumy wypłat. Im taki program dłużej funkcjonuje, tym ryzyko „inwestycji” jest większe.

Statystyki znikania takich programów zarobkowych (razem z pieniędzmi użytkowników) są bezlitosne. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo jak długo strona będzie prawidłowo funkcjonowała i terminowo wypłacała pieniądze.

Dlatego zachowaj ostrożność przy wszelkich inwestycjach i zakupach na stronie.

Niskie stawki:

Niskie stawki za obejrzaną reklamę (ułamki centa).

Niski potencjał zarobkowy: 

Takie programy nie zastąpią normalnej pracy czy biznesu. To tylko dodatkowa „praca”, którą możesz wykonywać przy okazji korzystania z Internetu.

Zbyt wiele programów?

EldiBux to kolejny program zarobkowy tych samych właścicieli, już trzeci po EkoClix oraz CroClix. Albo właściciele się prężnie rozwijają, albo mają kłopoty finansowe.

Poprzez otwarcie nowej strony szukają dodatkowych funduszy — na utrzymanie poprzednich stron. Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna, nie wróży nic dobrego i dosyć często się zdarza w świecie Bux’ów.

Na koncie standard jednorazowo można wypłacić tylko $ 3 USD (raz na 30 dni).

Duża prowizja pobierana przez Payza. Ze zleconych w EldiBux $ 3 USD na moje konto Payza trafia $ 2,62 USD.

Czy strona EldiBux płaci? Czy program nie jest oszustwem? — Najnowsze uwagi 2018-01-03

Aktualny status programu (2018-01-03): Nie polecam – SCAM”. Zobacz najlepsze programy <<-


EldiBux — Dowód wypłaty 2018:

kliknij obrazki, aby je powiększyć Informacje o wypłatach
EldiBux — Dowód wypłaty 2018
$ 9,30 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2018-01-03
Data wpłynięcia na konto: 2018-01-04
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
EldiBux — Dowód wypłaty 2017
$ 18,15 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-16
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-17
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
EldiBux — Dowód wypłaty 2017
$ 18,15 USD na konto Payza
Data zlecenia wypłaty: 2017-12-01
Data wpłynięcia na konto: 2017-12-02
Czas oczekiwania na wypłatę: 1 dzień
 • Autor wpisu: m-zarabianie
 • Źródło: (statystyki, warunki uczestnictwa itp.):
  • Własne doświadczenie.
  • Oficjalna strona EldiBux (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
  • Opinie innych użytkowników.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Przeczytaj także:

35 witryn, dzięki którym zarobiłem 7 610,56 zł bez polecania,

Które programy płacą systematycznie od wielu lat.

Zarabianie przez internet na płatnych ankietach.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (17) Banki (13) Blogowanie (22) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (2) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (41) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (66) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (45) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (39) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (144)

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

2 komentarze do “EldiBux — czy w tym programie da się coś zarobić? Opinie, opis”

 1. Hmmm, 2 centy dziennie to bardzo mało. Myślę, że 0,001 za klik poleconego to też niezbyt wiele. Jak tam testy? Jakieś nowe spostrzeżenia?

  Odpowiedz
  • Takie są realia zarabialnia w programach PTC. Bez poleconych zarabia się niewiele, a z poleconymi trochę więcej.

   Jakie są jeszcze moje spostrzeżenia?

   Na chwilę obecną program płaci, dwie ostatnie wypłaty otrzymałem w ciągu 1 dnia od zlecenia. Admin programu jest aktywny — udziela się na oficjalnym forum, odpowiada na bieżąco na pytania, organizuje konkursy, promocje, widać, że się stara.

   Tak jak wspomniałem wyżej w poście, według mnie wypożyczanie poleconych RR nie jest zbyt opłacane w tym programie. Ale jeśli spojrzymy na istniejące i płacące systematycznie, od wielu lat Bux'y: NeoBux, GPTPlanet, Scarlet-Clix – to wszystkie mają podobną wadę (znikomą opłacalność wypożyczania poleconych RR). Czyli można powiedzieć, że to wspólna cecha programów długoterminowych.

   Z kolei programy, które dawały dobrze zarobić na poleconych RR (na przykład PTCSolution, Probux itp.) już dawno utraciły płynność finansową lub nie istnieją.

   Więc jest duża szansa, że EldiBux dołączy do programów płacących systematycznie, długoterminowych.

   Jeśliby programy PTC porównać do piłki nożnej, to Clixsense, NeoBux to Ekstraklasa, a EldiBux to dobra pierwsza liga (oczywiście zawsze możliwy jest spadek lub awans w tabeli).

   Odpowiedz

Dodaj komentarz