Program partnerski mBanku — czy naprawdę płaci? Opis, opinie


Co to jest program partnerski mBanku?

Program partnerski mBanku to program zarobkowy dostępny na stronie mBank.net.pl.  Przystępując do niego, będziesz mógł zarabiać na promowaniu, sprzedawaniu produktów finansowych mBanku.

mBank to znany, ceniony i nagradzany licznymi nagrodami bank internetowy.mBank - najbardziej chwalony program partnerski, opinie, opis

Prowizje w programie partnerskim mBanku są atrakcyjne. Przeczytaj więcej na oficjalnej stronie lub czytaj dalej mój post, aby dowiedzieć się więcej:

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.

Przydatne informacje:

 • Czy udział w programie jest bezpłatny?  Tak, udział w programie partnerskim mBanku jest darmowy.
 • Kto może dołączyć? Partnerem może zostać praktycznie każdy: zwykły użytkownik (osoba fizyczna) lub firma.
 • Kto jest organizatorem programu? Organizatorem Programu Partnerskiego jest firma IPA Spółka z o.o., z siedzibą w Łodzi, przy ul. Zachodnia 70, która prowadzi program na zlecenie mBanku.
REKLAMA

Na czym polega zarabianie w programie partnerskim mBanku?

Zarabiasz za:

W Programie Partnerskim mBanku zarabia się na promowaniu, sprzedawaniu oferty mBanku — za pośrednictwem blogów, serwisów www, sklepów oraz wyszukiwarek internetowych.

Na stronie programu znajdują się materiały promocyjne: banery i linki referencyjne do promowania, polecania produktów mBanku (kont bankowych itp.).

Zobacz  filmik o programie partnerskim mBanku:

Program partnerski mBanku: jaka jest wysokość prowizji? Ile można zarobić?

Prowizję są atrakcyjne. Poniżej przykłady prowizji od pozyskanego nowego, bezpośredniego klienta (dane z czerwca 2021):

 • eKonto/eMax/mKonto (podpisanie umowy): Otrzymasz 56 zł, za podpisanie umowy przez klienta, który otworzy konto w mBanku, poprzez Twój link lub baner referencyjny.
 • eKonto/eMax/mKonto (aktywny rachunek):  Otrzymasz 65 zł, za podpisanie umowy przez klienta i wykonanie 5 dowolnych transakcji w ciągu 3 pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. Wszystkie transakcje muszą być wykonane w jednym miesiącu.
 • mBiznes konto: Otrzymasz 135 zł za podpisaną umowę. Umowa musi być podpisana przez klienta do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono wniosek.
 • Aktualna tabela prowizji: https://mbank.net.pl/portal/tabela-prowizji/

Jak można wypłacić pieniądze?

„Wszystkie zgromadzone środki finansowe sumowane są na koncie do ostatniego dnia każdego miesiąca i rozliczane do 20 dnia roboczego następnego miesiąca, gdy Partner/Sklep zgromadzi na koncie co najmniej 50 zł brutto.

W przypadku zgromadzenia mniejszej kwoty zostaje ona przeniesiona na następny miesiąc rozliczeniowy. Partner/Sklep ma możliwość zdefiniowana rozliczenia przy wyższej kwocie niż 50 zł, co Partner/Sklep definiuję samodzielnie w Koncie.

Rozliczenie jest zbiorem wszystkich zdobytych prowizji transakcji potwierdzonych w danym okresie rozliczeniowym i prezentowane jest Partnerowi w formie elektronicznej za pośrednictwem Konta.

Rozliczenie jest jedyną podstawą do wypłaty wynagrodzenia”.

Naliczanie prowizji za transakcje o statusie potwierdzone (czyli takie, które spełniły wszystkie warunki) następuje raz w
miesiącu. Wypłata środków (w przypadku osób fizycznych) dla wygenerowanych rozliczeń jest dokonywana 10 dnia każdego miesiąca”.

Zródło: mbank.net.pl

Program partnerski mBanku: moja ocena programu i inne uwagi:

Plusy:

Minusy:

1. Darmowe konto: Przystąpienie i uczestnictwo w programie są bezpłatne.2. Znana firma: Program partnerski należy do renomowanego banku, cieszącego się zaufaniem użytkowników.3. Wypłacalność: Program płaci, w Internecie można znaleźć dowody wypłat. Na końcu recenzji umieściłem własny dowód wypłaty.4. Niskie minimum wypłaty (50 zł).5. Atrakcyjne prowizje: Oprócz prowizji od sprzedanych produktów mBank płaci również prowizję od sprzedaży uzyskanej przez partnerów (których pozyskałeś).6. Duży wybór materiałów promocyjnych: banery rotacyjne (różne wielkości), boksy reklamowe, logotypy, linki. 1. mBank to bardzo popularny bank internetowy —  większość zna renomę i solidność tego banku.Niestety ta zaleta jest również wadą: Dużo osób już ma konto bankowe w mBanku, dlatego trudno pozyskać nowego klienta.

Jak zarejestrować się w programie partnerskim mBanku?

Przystąpienie i uczestnictwo w programie są bezpłatne. Partnerem może zostać praktycznie każdy: osoba fizyczna oraz spółka prawa handlowego (firma).

Żeby zostać partnerem mBanku, odwiedź link: Rejestracja w programie partnerskim mBanku (mBank.net.pl).

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny.
 2. Poczekaj na akceptację swojej witryny internetowej.
 3. Podpisz i odeślij umowę programu oraz niezbędne dokumenty (wszystkiego dowiesz się podczas rejestracji).
 4. Umieść w swoim serwisie materiały reklamowe. Polega to na wklejeniu kodu banerów lub linków na stronie internetowej, blogu, forum itp. — dostępne już po rejestracji w programie.

Czysty link: mbank.net.pl/portal

 Czy program partnerski mBanku płaci? (Moje uwagi):

Program partnerski mBanku płaci. Poniżej zamieściłem niektóre własne dowody wypłat.

Wysokość moich wypłat może nie jest imponująca. Jednak na stronach internetowych z dużym ruchem, dopasowanych tematycznie do tego programu partnerskiego da się zarobić z pewnością więcej.

Sam program od początku do końca wykonany jest profesjonalnie: szczegółowy regulamin, materiały promocyjne, umowa z bankiem, którą należy wysłać pocztą.

Tutaj nie ma nic na „łapu-capu”, wszystko zapięte jest na ostatni guzik.

mBank — mój dowód wypłaty z programu partnerskiego:

Dowód wypłaty: Informacje o wypłatach:
mBank — dowód wypłaty 2017, program partnerski. 44,45 zł (56 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2017-03-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
mBank — dowód wypłaty 2015, program partnerski 109,70 zł (147 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-08-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem
dowód wypłaty z 12-01-2015 56,56 zł (75 zł brutto) — na konto mBank
Data wpłynięcia na konto: 2015-06-10
Czas oczekiwania na wypłatę: zgodnie z regulaminem

 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Własne doświadczenie.
  • Oficjalna strona programu partnerskiego mBanku: mbank.net.pl/portal (prowizje, statystyki, informacje itp.)
  • Opinie innych użytkowników.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Zakaz kopiowania treści blogu.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

34 komentarze do “Program partnerski mBanku — czy naprawdę płaci? Opis, opinie”

  • To prawda, post dawno nie był uaktualniany, ale już poprawiłem 🙂

   Odpowiedz
 1. Udało Ci się w końcu dozbierać w tym programie partnerskim do wypłaty? Zastanawiam się, czy nie puścić reklamy mbanku w Wad.ojooo, jest to w ogóle zgodne z regulaminem?

  Odpowiedz
  • Tak, pierwsza wypłata jest na moim koncie, coś się wreszcie ruszyło. Wyżej zamieściłem dowód wypłaty z tego sytemu.

   Pod tym adresem można poczytać sobie regulamin programu partnerskiego:

   mbank.net.pl/program-partnerski/regulamin.html#sect3

   Niby jest coś takiego:

   "Adresy stron internetowych
   Prosimy o zgłaszanie własnych, ukończonych i prawidłowo działających stron WWW, którymi mogą Państwo samodzielnie administrować lub mają Państwo prawo emitować reklamy. Nie akceptujemy stron w budowie, stron nie zawierających treści, stron zawierających w nazwie domeny słowo "mBank", stron promujących zakłady bukmacherskie online, stron promujących zarabianie w Internecie, stron udostępniających w dowolny sposób pliki lub hiperłącza do plików graficznych, muzycznych lub tekstów literackich i innych utworów objętych prawem autorskim. Jeśli masz wątpliwości czy Twoja strona spełnia powyższe wymagania dodaj ją do tego formularza, nasz pracownik zweryfikuje czy podana strona spełnia wymagania Programu Partnerskiego mBank.

   "UCZESTNICTWO W PROGRAMIE

   Partner zobowiązuje się:

   1. zgłosić w Koncie każdą stronę WWW, na której odbywa się komunikowanie oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A. (wystarczy adres strony głównej). W przypadku dużej ilości adresów, należy je wpisać w pole „uwagi”.

   2. uzyskać akceptację Organizatora Programu Partnerskiego dla przeprowadzenia przez Partnera niestandardowej/dedykowanej promocji związanej z prezentacją oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.. Zapytanie o akceptację powinno:

   zostać zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego w Koncie i należy w nim zawrzeć: opis planowanej akcji promocyjnej, dokładny adres strony WWW, na którym promocja będzie komunikowana (dokładny adres należy zgłosić w Koncie".

   Osobiście wydaję mi się, że promocja samego programu partnerskiego mBanku w sekcji PTC Wad.Ojooo mogłaby być skuteczna (przy wybraniu opcji geolokalizacji – Polska).
   mBank płaci również prowizję od sprzedaży uzyskanej przez naszych partnerów (których pozyskaliśmy).

   Odpowiedz
 2. Skoro nie akceptują stron promujących zarabianie w Internecie, to można zapomnieć o puszczaniu reklam w Wad.ojooo…

  Odpowiedz
  • Teoretycznie nie akceptują, ale w praktyce blog m-zarabianie figuruje w moim profilu programu partnerskiego jako strona zaakceptowana, a tematyka bloga widać jaka jest.
   W sumie jakbyś wstawił w sekcji PTC Ojooo link do programu partnerskiego mBanku to jest to niby tylko link-odnośnik. Może warto napisać do mBanku i po prostu zapytać 🙂

   Odpowiedz
 3. Witaj a czy znasz takie programy, stronki nie wiem jak to nazwać oczywiście sprawdzone i pewne ze jak mam blog to wklejam na swoją stronę ich link czy reklamę danej strony i jak odwiedzający mój blog nacisną na ten link-reklamę to ta strona, firma płaci mi za te kliknięcia.
  Dzięki za odpowiedź

  Odpowiedz
 4. Cześć, w Internecie jest całkiem sporo takich sieci reklamowych (o których piszesz). Są to reklamy typu CPC (reklamodawca płaci za kliknięcie w swoją reklamę), reklamy kontekstowe. Tak na szybko – to chociażby GoogleAdsense (najpopularniejsza sieć reklamowa – ale warto przeczytać regulamin – nie wszystkie strony są akceptowane).
  Znaną siecią jest też Adkontekst.pl, albo Contentstream.pl (reklama w formie linków do ciekawych artykułów – przykład masz na moim blogu). Reklamy CPC są też w AdTaily.pl lub nowej sieci reklamowej AdsIvo.pl
  Generalnie to nie problem wstawić reklamy, tylko żeby zarobić jakiś sensowny grosz, trzeba mieć bardzo duży ruch na stronie, blogu:)

  Odpowiedz
 5. Zgadzam się z przedmówcą. Chcąc zarabiać na reklamie trzeba mieć spory ruch na stronie, bo inaczej nie zarobimy. Lepszym rozwiązaniem jest promowanie pp i ja tak robię u siebie, na stronie.
  Dziwi mnie natomiast, że Twojego bloga zaakceptowali do programu. Ja takiego szczęścia nie miałem. Moja strona została odrzucona z pp mbanku 🙁

  Odpowiedz
  • "Dziwi mnie natomiast, że Twojego bloga zaakceptowali do programu. Ja takiego szczęścia nie miałem. Moja strona została odrzucona z pp mbanku :("

   Chyba wiem gdzie jest problem. O ile dobrze pamiętam, to przy rejestracji do programu partnerskiego mBanku trzeba podać główną stronę www, na której zamierzamy zarabiać. Prawdopodobnie tylko ta pierwsza strona główna (którą podaje się w formularzu rejestracyjnym) jest weryfikowana i sprawdzane ręcznie. Już po rejestracji i podpisaniu umowy, możesz w swoim profilu dodawać kolejne strony, one nie są już sprawdzane, przynajmniej tak dokładnie jak ta pierwsza. Ja przy rejestracji podawałem inną swoją stronę (forum reklamowe), a blog m-zarabianie (promuję na nim głównie program partnerski mBanku) i kilka innych blogów dodałem już później, po podpisaniu umowy.

   Zobacz na hasło reklamowe programu partnerskiego mBank, cytuję fragment:

   "Masz stronę www, bloga lub profil na FB?"

   Czyli akceptują nawet profile z serwisów społecznościowych. Podejrzewam, że gdybyś w formularzu rejestracyjnym podał na przykład profil Facebooka, to zaakceptowali by go bez problemu. Później mógłbyś dodać do profilu kolejne strony. Spróbuj jeszcze raz, ale z inną stroną w formularzu rejestracyjnym.

   Odpowiedz
 6. Rzeczywiście.Pierwszy adres url to moja podstawowa strona ( ekasa ) na, której chciałbym promowac produkty mBanku. Co dziwne własnie ten pierwszy adres został odrzucony z innego powodu : "strona nie otwiera się prawidłowo ". Próbowałem dodawać jeszcze raz ta stroną, to nie zaakceptowali z powodu takiego, ze strona promuje zarabianie. W sumie po dwóch próbach zakończonych niepowodzeniem dodałem dzisiaj stronę trzeci raz. Chociaż wątpie czy to coś da, bo pamietam, że już pisałem do nich w tej sprawie, i w ogóle nawet nie odpisali. Swój status w programie mam zatwierdzony, natomiast strony, nie.

  Odpowiedz
  • No ale skoro Twój status w programie widnieje jako "zatwierdzony", to pewnie masz dostęp do linków i banerów. Możesz promować program na innych stronach.

   W regulaminie jest taki fragment:

   "Jeśli masz wątpliwości czy Twoja strona spełnia powyższe wymagania dodaj ją do tego formularza, nasz pracownik zweryfikuje czy podana strona spełnia wymagania Programu Partnerskiego mBank".

   Więc chyba nie ma obowiązku dodawania wszystkich stron do formularza (tylko w razie wątpliwości). Oczywiście do regulaminu też warto się stosować, żeby nie stracić konta.

   Odpowiedz
 7. Możesz mi powiedzieć w jakich godzinach mniej więcej otrzymujesz wypłaty z banku? Bo czekam, czekam i coś doczekać się nie mogę…

  Odpowiedz
  • Cześć Łukasz, i co, doczekałeś się w końcu? Dotychczasowe wypłaty otrzymałem 10 dnia miesiąca, a o której godzinie wpływały na konto nie pamietam – nie zwracałem na to nigdy uwagi. Pamiętaj, że aby otrzymać wypłatę, prowizje muszą mieć status "zatwierdzony"- czasami trwa to bardzo długo.

   Odpowiedz
  • Okazało się, że nie dosłałem im jednego dokumentu i teraz muszę czekać kolejny miesiąc 😛

   Odpowiedz
 8. Jesli podałem adres strony który nie należy do mnie to jak system go weryfikuje muszę od nowa się rejestrować ?

  Odpowiedz
  • System raczej nie jest w stanie automatycznie zweryfikować czy strona www podana w formularzu rejestracyjnym należy do Ciebie – bo niby jak (?). Ale żeby promować banery mbanku to i tak powinieneś jakieś strony www posiadać, bo gdzieś te banery reklamowe musisz wstawić. No chyba że wykupisz sobie reklamę na jakiś innych stronach www (typu AdWords, Adkontekst itp), albo będziesz promował same linki na Facebooku, forach, itp.

   Jeśli zostałeś już przyjęty do programu partnerskiego, to dodane strony www możesz edytować na swoim profilu (dodawać, zmieniać) w zakładce PROFIL –>> STRONY WWW.

   Odpowiedz
 9. A ja mam problem z tym pp. Nie wypłacają pieniędzy. Dzisiaj po raz kolejny napisałem do nich. Nie pracuję, nie prowadzę działalności. Ciekawe co mi odpiszą ?

  Odpowiedz
  • Napisz na czym konkretnie polega Twój problem. Twoje transakcje mają status "transakcja potwierdzona, rozliczona" i mimo tego program partnerski nie przelewa pieniędzy na Twoje konto? Napisz coś więcej.
   Jeśli to Twoja pierwsza wypłata, to sprawdź czy dostarczyłeś wszystkie dokumenty – oświadczenie o zatrudnieniu – dokument do wydrukowania znajduje się na Twoim profilu. Trzeba go wydrukować i wysłać przed pierwszą wypłatą:

   "Wypłata środków (w przypadku osób fizycznych) dla wygenerowanych rozliczeń jest dokonywana 10 dnia każdego miesiąca, pod warunkiem, że Partner dostarczył oświadczenie o zatrudnieniu"

   Osobiście nie miałem żadnych problemow z wypłatami. Jeśli transakcja miała status "potwierdzona, rozliczona", to pieniądze wpływały na konto zgodnie z terminem podanym w regulaminie.

   Natomiast od pewnego czasu mam inny problem. Im bardziej promuję produkty mBanku, tym mam gorsze rezultaty. Od dłuższego czasu nie mam żadnej zatwierdzonej transakcji. Trochę to dziwne. Pisałem w tej sprawie do supportu, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

   Napisz później jak zakończyła się Twoja sprawa, czy otrzymałeś odpowiedź.

   Odpowiedz
 10. jak orzymuje premie pod koniec miesiąca nastepujacego po miesiacu w ktorym polecona osoba spełnila warunki, juz polecilem cała rodzine i kilku znajomych, jeżeli masz watpliowści po prostu zadzwon na mlinie.

  Odpowiedz
  • Dokładnie, w razie wątpliwości, jakiś niejasności zawsze można zadzwonić pod numer podany w zakładce "kontakt".

   Odpowiedz
 11. Mam pytanie jak wstawię adres fb i oni go zatwierdzą to potem reklamy linki mogę podawać na forach , blogach a nawet youtube bez żadnych problemów ?

  Odpowiedz
  • Według regulaminu powinieneś zgłosić każdą powierzchnię reklamową, na której zamierzasz promować produkty finansowe mBanku.

   Ale nie ma z tym większego problemu – jest do tego specjalny formularz na którym w każdej chwili możesz dodać wszystkie nowe czy dodatkowe strony (wystarczy zgłosić adres strony głównej).

   Mówią o tym poniższe punkty regulaminu:

   § 3

   UCZESTNICTWO W PROGRAMIE

   Partner zobowiązuje się:

   1. zgłosić w Koncie każdą stronę WWW, na której odbywa się komunikowanie oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A. (wystarczy adres strony głównej). W przypadku dużej ilości adresów, należy je wpisać w pole „uwagi”.

   2. uzyskać akceptację Organizatora Programu Partnerskiego dla przeprowadzenia przez Partnera niestandardowej/dedykowanej promocji związanej z prezentacją oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.. Zapytanie o akceptację powinno:

   zostać zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego w Koncie i należy w nim zawrzeć: opis planowanej akcji promocyjnej, dokładny adres strony WWW, na którym promocja będzie komunikowana (dokładny adres należy zgłosić w Koncie ) oraz regulamin promocji.
   zawierać regulamin promocji, w którym powinny znaleźć się dane organizatora promocji/konkursu oraz informacja, że promocja jest przygotowana przez Partnera, a organizatorem promocji nie jest mBank SA lub jeden z jego Pionów Bankowości Detalicznej.

   5. uzyskać akceptację Organizatora dla planowanych mailingów dotyczących oferty Bankowości Detalicznej mBank S.A.; treść mailingu dotyczącego oferty Bankowości Detalicznej mBanku S.A., który wysyła lub którego wysłanie zleca Partner/Sklep, powinien uzyskać akceptację Organizatora przed jego wysyłką. Zgłoszenie mailingu powinno odbyć się poprzez formularz kontaktowy w Koncie.

   Nie przestrzeganie przez Partnera/Sklepu Internetowego któregokolwiek z postanowień pkt. 1 podpunkt 1)-7) niniejszego paragrafu skutkuje powstaniem po stronie Organizatora prawa do rozwiązania Umowy bez zachowania terminów wypowiedzenia. Jeżeli Partner nie podpisał lub nie dostarczył do Organizatora podpisanej Umowy, Organizator w razie stwierdzenia naruszenia przez Partnera postanowień pkt. 1 pkt. 1)-7) ma prawo wykluczyć Partnera/Sklep z udziału w Programie partnerskim.

   Mnie natomiast ciekawi jak to wygląda w przypadku, gdy ktoś na jakimś forum prosi o podanie ciekawej oferty konta bankowego czy kredytu.

   Czy można takiej osobie po prostu podesłać link referencyjny z ofertą, skoro strona nie jest zgłoszona w formularzu? Z regulaminu wynika, że niby nie można.

   Żeby się upewnić napisałem do obsługi programu, jeśli otrzymam odpowiedź, to poinformuję w komentarzu.

   Odpowiedz
  • Odpowiedź supportu była krótka i szybka:

   "Niestety, trzeba podać adres każdej strony na której umieszczane są
   materiały promocyjne"

   Odpowiedz
  • Między innymi przez bloga, a program faktyczne jest ciekawy i prowizje całkiem fajne.

   Odpowiedz
 12. W PP Profi Credit w panelu internetowym automatycznie Ci się zliczają kontakty i spisane wnioski wiec masz wszystko ladnie zorganizowane nie musisz na to tracic czasu, ja teraz z tego wyciagam ok 2000zl i jeszcze mam czas na studia

  Odpowiedz
 13. Najlepszy czy nie, na pewno stabilny. Mam sieć portali finansowych i co do mbanku mam pewność, że program utrzyma się przez wiele lat, w przeciwieństwie do niektórych, które po kilku miesiącach przestawały istnieć lub zmieniały warunki współpracy.

  Odpowiedz
 14. Hej, a zastanawiałeś się kiedyś nad kampanią adwords wrocław, żeby zwiększyć liczbę odbiorców swojego kontentu? Polecam bardzo serdecznie, w moim wypadku poprawę było widać praktycznie od razu! 😉

  Odpowiedz
  • Cześć, tak zastanawiałem się ogólnie nad użyciem do tego celu Adwords, ale bez żadnych dodatkowych pośredników. Strona, którą polecasz, z tego, co widzę, (po pobieżnym przejrzeniu) jest pośrednikiem pomiędzy Adwors i klientem, który chce kupić reklamę w Adwors?

   Myślę, że dla osób nieumiejących samodzielnie korzystać z Adwors (lub niemających na to czasu) być może taka strona jest przydatna. Natomiast osobiście nie widzę dla siebie korzyści z korzystania z pośrednika, ponieważ: sam potrafię sobie założyć konto Adwors, (nauczyć się je obsługiwać) i skonfigurować. Jeśli zdecyduję się na korzystanie z Adwors do promowania produktów mBanku, to raczej bez żadnych dodatkowych pośredników. No, chyba że taki pośrednik oferowałby mi jakieś super atrakcyjne, dodatkowe korzyści (w co wątpię) 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz