Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2024


Lista legalnych paneli ankietowych, które zapłacą Ci gotówkę na PayPal (lista 2024)


C zy zastanawiasz się, które panele ankietowe (zarabianie na ankietach) płacą gotówkę na popularny PayPal? Które z nich są najlepsze i warte uwagi?  Nie jesteś sam. 

Wielu użytkowników szuka witryn z ankietami, które umożliwiają wypłacanie pieniędzy na procesor PayPal. 

Nie ma co się dziwić. PayPal to obecnie najpopularniejszy, najtańszy i prawdopodobnie najbezpieczniejszy procesor szybkich płatności online.

W dzisiejszym poście przedstawiam listę popularnych, legalnych i wypłacalnych stron z płatnymi ankietami, z których pieniądze (za wypełnianie ankiet) możesz wypłacić na procesor PayPal.

Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2020.
Zobacz listę TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2024.

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam prowizję. Przeczytaj więcej.

Dlaczego PayPal jest przydatny w zarabianiu online?

PayPal umożliwia bezpieczne wypłacanie pieniędzy z zagranicznych i krajowych paneli ankietowych (oraz innych programów zarobkowych).  Ta opcja jest szczególnie przydatna, jeśli zarabiasz w panelach zagranicznych.

Pozwala zaoszczędzić na prowizji — którą życzą sobie zwykle banki — przy bezpośrednich przelewach z zagranicy na konto bankowe w Polsce.

Płatne ankiety online
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Więc dzięki PayPal możesz trochę zaoszczędzić na prowizji, jaką musiałbyś zapłacić za zagraniczne przelewy (SEPA itp.) — z zagranicznego konta bankowego na konto w kraju.

Na liście są tylko takie witryny z ankietami, które osobiście przetestowałem i wypłacałem już z nich pieniądze na procesor PayPal.

Więc są to sprawdzone i wypłacalne panele ankietowe (moim zdaniem jedne z najlepszych na rynku, o ile nie najlepsze w 2024 roku).


Czy z PayPal możesz wypłacić pieniądze na konto bankowe w Polsce?

Oczywiście, zgromadzoną na PayPal gotówkę możesz przelać na swoje konto bankowe w Polsce (lub innym kraju). Możesz także płacić za zakupy internetowe (w tych sklepach, które umożliwiają płatności poprzez PayPal).


W jakich sklepach internetowych możesz płacić za zakupy bezpośrednio z  PayPal?

Przykładowa lista sklepów internetowych (2024), w których zapłacisz za zakupy poprzez PayPal:

 1. Pyszne.pl — zamawianie jedzenia przez Internet.
 2. Ebay.pl ; Ebay.com — największy serwis aukcji internetowych na świecie.
 3. Steam (store.steampowered.com) — gry i programy komputerowe.
REKLAMA

Jak wypłacać gotówkę z paneli ankietowych i innych programów zarobkowych na PayPal? Jak to działa?

Myślę, że nie ma w tym nic skomplikowanego:
 1. Po zgromadzeniu minimum wypłaty zaloguj się do panelu ankietowego, w którym zarabiasz.
 2. Wypłatę zleca się najczęściej w zakładce o nazwie: „wypłata”, „cashout”, lub „nagrody”. Może to się różnić — zależnie od danego programu zarobkowego.
 3.  Wybierz wypłatę (odbiór nagrody) poprzez PayPal (wcześniej musisz oczywiście założyć konto PayPal). Sprawdź, czy adres e-mail Twojego PayPal jest poprawny i wypłać zgromadzone pieniądze.
 4. Pamiętaj, że numerem Twojego konta PayPal jest adres mailowy (lub adresy) zarejestrowany na PayPal. Możesz dodać kilka różnych adresów e-mail do PayPal.
 5. Niektóre panele wymagają, aby adres e-mail do wypłat był taki sam, jak adres e-mail podany podczas rejestracji (w panelu ankietowym). Warto więc od razu rejestrować się w programach zarobkowych adresem e-mail — który używasz jednocześnie w PayPal.

Lista najlepszych, legalnych i wypłacalnych paneli ankietowych — płacących na PayPal w 2024 roku:

Na liście są tylko takie witryny z ankietami, które osobiście przetestowałem i wypłacałem już z nich pieniądze na procesor PayPal. Więc są to sprawdzone i wypłacalne panele ankietowe.

Mam nadzieję, że poniższa lista okaże się przydatna. Postaram się systematycznie ją aktualizować o nowe legalne i wypłacalne panele ankietowe — płacące na PayPal.

Strony zarobkowe płacące na PayPal — na poniższej liście ustawiłem od najlepszych (na górze listy) do coraz słabszych (na dole). Oczywiście to jest moja subiektywna ocena. 


1. ySense (wypłaty na PayPal):

ySense.com — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet) zadania i oferty, program partnerski.
 • Język strony: Angielski, ale płatne ankiety dla Polaków dostępne są po polsku.
 • Krótki opis: ySense to ciągle jedna z najlepszych stron na rynku — oferujących zarabianie na ankietach i zadaniach. Gromadzi miliony ludzi na całym świecie. Istnieje i płaci bezproblemowo od 2007 roku (wcześniej strona nazywała się ClixSense).
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 10 USD.
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Do 15 dni według regulaminu, ale zwykle pieniądze dochodzą na konto PayPal w ciągu kilku dni.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal, Skrill, Payoneer, elektroniczne karty zakupowe Amazon.
ySense.com — płaci gotówkę za wypełnianie ankiet na PayPal.

2. i-Say (wypłaty na PayPal):

i-Say.com — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet), program partnerski.
 • Język strony: Polski.
 • Krótki opis:  i-Say to panel ankietowy, dzięki któremu możesz zarabiać dodatkowe pieniądze za wypełnianie ankiet w Internecie. Należy do doświadczonej i legalnej firmy Ipsos, która funkcjonuje offline od 1975 roku.
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 2 € (2 euro).
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Zlecona kwota zostanie przesłana na konto PayPal w ciągu 2-4 tygodni.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal lub e-kupony, bony prezentowe, cele charytatywne itp.

3. LifePointsPanel (wypłaty na PayPal):

Uwaga — polecam powstrzymać się z zapisem do LifePoints, ze względu na liczne bany (więcej na ten temat przeczytasz w mojej recenzji LifePoints).

LifePointsPanel.com — gotówka za wypełnianie ankiet na Pay Pal.
 • Metody zarabiania: Zarabianie na ankietach (płatne ankiety, wypełnianie płatnych ankiet).
 • Język strony: Polski.
 • Krótki opis: LifePointsPanel to międzynarodowy panel badawczy (zarabianie na ankietach) prowadzony przez firmę Lightspeed LLC, która działa w tej branży od wielu lat. Wcześniej figurował pod nazwą GlobalTestMarket.
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 25 zł.
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Do 10 dni roboczych od złożenia zamówienia.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal, bony podarunkowe (np. Empik, Zalando, Mango), cel charytatywny (UNICEF).

4. Prolific (wypłaty na PayPal):

Prolific.co — wypłaty za wypełnianie ankiet na PayPal.
 • Metody zarabiania: Nagrody pieniężne za udział w badaniach akademickich (płatne ankiety, wypełnianie ankiet za pieniądze).
 • Język strony: Angielski.
 • Krótki opis: Prolific, to obecnie lider wśród stron oferujących zarabianie na ankietach. Zostawia w tyle konkurencyjne serwisy ankietowe — jeśli chodzi o wysokość stawek za płatne ankiety, szybkość realizacji wypłat, niskie minimum i podejście do respondenta. Powinien być wzorem do naśladowania dla pozostałych serwisów z ankietami.
 • Minimum potrzebne do wypłaty na PayPal: 5 £ (5 funtów brytyjskich).
 • Czas oczekiwania na płatność poprzez PayPal: Instant — wypłatę otrzymujesz w dniu jej zlecenia.
 • Wszystkie dostępne metody wypłat: PayPal.
Prolific.co — płaci za wypełnianie ankiet na Pay Pal.

Listę postaram się systematycznie aktualizować o nowe legalne i wypłacalne panele ankietowe (i inne programy zarobkowe) — płacące na PayPal.

A może znasz jeszcze jakieś ciekawe panele ankietowe płacące na PayPal? Jeśli tak, to napisz w komentarzu pod postem.

Wróć do góry


 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-04-09.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

9 komentarzy do “Lista TOP paneli z możliwością wypłaty na PayPal w 2024”

 1. Aplikacja Current ze sklepu play polecam. Płacą na paypal za słuchanie radia.Didatkowa kasa za telefon pod ładowarką tylko ma mały błąd, że co jakiś czas się wyłączy, ale sprawdzone i płaci na Paypal, bo sam tego używam

  Odpowiedz
  • Dzięki za informację, w wolnym czasie przyjrzę się tej aplikacji 🙂

   Odpowiedz
 2. Polecam GreenPantera,zaletami napewno jest dobre wejscie 5USD za zalozenie konta,minimalny prog wymiany 30 USD,panel wyplacalny ,realizacja nagrody od 2-6dni,nie wiem czy to wada,czy zaleta,ale dostaniecie bardzo duza ilosc zaproszen w ciagu kazdego dnia,moze to byc przedzial miedzy 15-30 ankiet dziennie,niestety tylko nieliczne sa aktualne,a zeby sie przekonac trzeba otwierac wszystkie linki,zaproszenia przychodza na email,nie trzeba sprawdzac-logowac sie na koncie,rozliczanie ankiet ,raz w tygodniu,w niedziele poznym wieczorem lub w nocy ,raz na kilka tygodni jest to we wtorek lub srode,oczywiscie rozliczane sa wszystkie ankiety ktore wypelnilismy do soboty czyli 6 dni z tygodnia,niedzielne przechodza w wiekszosci juz na kolejny tydzien.Program partnerski tez funkcjonuje -ale nie korzystalem wiec wiecej o nim nie napisze,napewnbo placa za polecenia innych osob.Kiedys reguly byly lepsze poniewaz w wiekszosci ankiet zarabialo sie -0.50-0.70 centow za ankiete i tak bylo przez kilka lat ,od kilku miesiecy niestety nigdy nie wiemy ile dostaniemy za ankiete,czy bedzie to 0.20 centow czy 0.90,NIE SUGEROWAC SIE KWOTA PRZY ZAPROSZENIU KTORA PRZEWAZNIE WYNOSCI OD 0.60-0.99 CENTOW,tak jak napisalem wyzej kiedys tak bylo teraz juz nie,mimo to jesli ktos ma zaciecie to wydaje mi sie ze w ciagu 2-3 miesiecy spokojnie uzbiera ponad 30 USD do wyplaty.

  Odpowiedz
 3. LifePointsPanel nie polecam.Tuż przed osiągnięciem pułapu do wypłaty dostałem blokadę za nieprzestrzeganie regulaminu.Totalny bezsens bo wszystko było ok.Niestety na sprecyzowanie się nie doczekałem.Wszystkim odradzam.

  Odpowiedz
  • Paulus, dziękuję za opinię. Zgadzam się z Tobą co do kwestii:

   – LifiePoints ma rygorystyczną politykę banowania i banuje wiele osób. Według serwisu TtrustPilot ma około 10% niezadowolonych klientów. Więc mało i dużo — zależnie z której strony patrzeć.

   – W LifePointsPanel można łatwo stracić konto, nawet po wielu latach korzystania z serwisu.

   – LifePoints nie wyjaśnia szczegółowo, w którym momencie respondent złamał regulamin (ponieważ zdradzałoby to sposób działania ich automatycznych systemów sprawdzających jakość).

   Ale…

   Ile ludzi, tyle opinii, ponieważ jak dla mnie — LifePoints to jeden z lepszych paneli ze względu na:

   – przyzwoitą liczbę ankiet,
   – dobry współczynnik kwalifikowania się do ankiet oraz
   – przyzwoite stawki za ankiety (na tle konkurencji).
   – Nie miałem też nigdy problemu z wypłacalnością.

   Wiem, co mówię, ponieważ mam konta w ponad 30 różnych panelach i interesuję się tym tematem od ponad 11 lat i mam porównanie.

   Jednak ja też NIE polecam LifePoints, ale osobom:

   – mało dokładnym,
   – nieczytającym instrukcji i pytań od początku do końca,
   – spieszącym się w ankietach,
   – Nieumiejącym czytać ze zrozumieniem.

   Ponieważ prędzej czy później takie osoby zostaną zbanowane za przeoczenie pytań sprawdzających jakość (podobnie jak w Prolific).

   Nie twierdzę, że tak było w Twoim przypadku na 100%, ale wiem, że bardzo wiele osób „wykłada się” na podchwytliwych pytaniach w Lifepoints, Prolific, w serwisach z grupy Kantar.

   Sam nie jestem pewien, czy któregoś dnia nie przeoczę takich podchwytliwych pytań. Regulaminu mogłeś nie złamać (poprzez tworzenie multikont itp.), ale czy bierzesz pod uwagę, że mogłeś przeoczyć podchwytliwe pytania sprawdzające jakość? 🙂

   LifePointsPanel, to panel z grupy Kantar, w którym pojawia się wiele podchwytliwych pytań sprawdzających jakość badań.

   Polecam artykuł Kantar — na temat metod sprawdzających jakość badań, aby były wartościowe dla badaczy: https://www.kantar.com/inspiration/research-services/how-survey-quality-control-checks-support-accurate-insights-pf

   Oraz mój post na podobny temat: https://m-zarabianie.com/2022/07/ban-w-panelu-ankietowym.html

   Zobacz też przykład podchwytliwego pytania z panelu grupy Kantar, na którym wiele osób „poległo”, ponieważ zaznaczyli „Rower jest ekologiczny”; „Pociąg jeździ po torach”, a nie zaznaczyli prawidłowo najważniejszej części odpowiedzi. Czyli NIE przeczytali ze zrozumieniem (lub wcale) instrukcji badania (podkreśliłem kluczowy fragment instrukcji/pytania na obrazku):

   Kantar, podchwytliwe pytania

   To tylko wierzchołek góry lodowej wśród pytań sprawdzających jakość. Takich podchwytliwych pytań pojawia się wiele i mają one na celu wyeliminowanie nieuważnych respondentów…

   Odpowiedz
 4. Usuńcie z listy lifepoints panel ta strona to jeden wielki przekręt usuwają konta bez podania powodu bez żadnej informacji

  Odpowiedz
  • Cześć,
   faktycznie pojawiają się skargi, ale
   lista opiera się też na moim osobistym doświadczeniu. Mam konto w LifePoints od wielu lat (zapisałem się przed 2018) i nie miałem do tej pory problemu z wypłatą pieniędzy.

   Potwierdzenia wypłacalności pojawiają się także na innych blogach.

   Ale dziękuję za sugestie, przy najbliższej aktualizacji zastanowię się nad usunięciem tego panelu z listy.

   Odpowiedz
    • Ale inni też wypłacają, więc badam sprawę.

     Czy zapoznałeś się z moją recenzją LifePoints?

     W 3 miejscach (recenzji) odradzam zapis do LifePonts (już od roku mniej więcej).

     Przykład 1.
     Przykład 2.
     Przykład 3.

     Myślisz, że to problem zapoznać się z moją recenzją LifePoints?

     Czy potrafiłbyś wskazać jeszcze jakiś blog, który tak jak ja, odradza zapis do LifePoints?

     Dla Ciebie SCAM, a dla innych wypłacalny program z dużą liczbą ankiet, więc badam sprawę.

     PS. Dziękuję za komentarz.

     Odpowiedz

Dodaj komentarz