Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2023-05-05 przez m-Zarabianie

Koniec z płatnym oglądaniem reklam i ClixGridem. Koniec z kontami Premium i wielopoziomowym systemem partnerskim. W programie pozostaną tylko płatne ankiety i zadania.

ClixSense — Surveys, Offers, Tasks 2017

Przejdź na oficjalną stronę ClixSense (obecnie ySense).

Kiedy zmiany w ClixSense wejdą w życie?

Wszystkie zmiany wejdą w życie z dniem 17 lipca 2017. Tego dnia ClixSense przekształci się w stronę ySense.com — oferującą zarabianie tylko na płatnych ankietach i zadaniach.

Co się zmieni?

Płatne reklamy oraz ClixGrid zostaną usunięte:

W programie będziesz mógł zarabiać tylko na płatnych ankietach, zadaniach i jednopoziomowym programie partnerskim.

Usunięte zostaną konta Premium i 8-poziomowy program partnerski:

W zamian udostępniony zostanie jednopoziomowy program partnerski, ze stałą prowizją w wysokości 20% dla wszystkich członków. Wysokość prowizji może się zmniejszyć w późniejszym czasie.

Nie będzie już podziału na konta Standard i Premium. Wszystkich członków obowiązywać będą takie same zasady i opcje korzystania z programu.

*Rekompensata za konto Premium i niewykorzystane reklamy: Jeśli kupiłeś konto Premium w ostatnim roku, to otrzymasz zwrot niewykorzystanej części.

Zwrot zostanie oddany do Twojego salda konta po 17 lipca. Kwota zwrotu zostanie przeliczona na 4,5 centa dziennie. Więc jeśli przykładowo do końca ważności konta Premium pozostało Ci 100 dni, to otrzymasz $ 4,5 USD.

Zwrot otrzymają również Ci użytkownicy, którym pozostaną niewykorzystane reklamy / ClixGrid.

Minimum wypłaty: 

Minimum do wypłaty wzrośnie i  dla wszystkich członków wynosić będzie teraz $ 10 USD. Wcześniej było to $ 8 USD dla członków Standard i $ 6 USD dla użytkowników Premium.

Bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus): 

Bonus wzrośnie z  7% do 16%.

Nowy design strony:

Strona otrzyma nowy design i zostanie przystosowana  również do urządzeń mobilnych.

Co pozostanie?

Pozostanie możliwość zarabiania 🙂 

W dalszym ciągu będziesz mógł zarabiać — na płatnych ankietach, zadaniach (Surveys, Offers itp.) oraz na programie partnerskim (jednopoziomowym — 20% prowizji).

Clix Sense — zarabianie na płatnych ankietach
Przejdź na oficjalną stronę ClixSense:

Plusy, zalety ClixSense Zmiany ClixSense — zalety:

Większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego: 

Teraz ClixSense zapłaci Ci 20% prowizji od wszystkich działań poleconych bezpośrednich. Prowizja ta będzie taka sama dla wszystkich członków, bez potrzeby kupowania konta Premium.

Ta zmiana sprawi, że każdy użytkownik będzie miał taki sam potencjał zarobkowy. Wcześniej na koncie Standard mogłeś zarobić 5% prowizji, a na koncie Premium 10% prowizji od zadania i oferty wykonanej przez Twojego poleconego.

Teraz wszyscy otrzymają aż *20%.   * Z tego, co napisał Admin, te 20% prowizji może zostać skorygowane w późniejszym terminie do 15%. Zależnie od obrotów programu.

Jednak i tak będzie to większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego niż w starym modelu.

Większy bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus)

Wcześniej ten bonus wynosił 7% dla członków Standard i 16% po wykupieniu konta Premium. Teraz będzie jednakowy dla wszystkich: 16%, bez konieczności kupowania konta Premium.

Nie będzie już wymogu oglądania reklam, aby spełnić warunki otrzymania bonusu, ponieważ reklamy zostaną z programu usunięte.

Szansa na powrót do programu PayPala? 

Nie wiadomo czy PayPal wróci do programu. Jednak wraz ze zmianą modelu biznesowego (odejściem od płatnych reklam i wielopoziomowego programu partnerskiego), szansę na powrót PayPala wzrosną.

Nowy design strony: 

Pojawi się nowy, odświeżony design strony, lepiej przystosowany do urządzeń mobilnych.

Minusy, wady ClixSense Zmiany w ClixSense — wady:

Likwidacja płatnych reklam oraz ClixGrid:

Likwidacja płatnych reklam to dla mnie największa strata, ponieważ na naszych oczach znika ostatni dobry i solidny program PTC.

Pozostanie NeoBux, potem długo, długo nic (jeśli chodzi o zagraniczne programy do zarabiania bez inwestycji).

Wprawdzie nadal będzie można zarabiać w ClixSense — na płatnych ankietach i zadaniach, ale bez płatnych reklam możliwości programu będą mniejsze.

Mimo że wiele można by mówić o płatnych reklamach (że mało opłacalne itp.). To i tak wielu użytkowników (miliony na całym świecie) zarabiało na oglądaniu reklam w ClixSense. Ankiety czy zadania traktowali jako dodatek. Bo wiadomo, z ankietami jest różnie. Czasami pojawiają się często (np. kilka razy dziennie), a innym razem tylko kilka ankiet w tygodniu. Poza tym nie do każdej ankiety można się zakwalifikować.

Taski z kolei są lepiej płatne. Niektórzy zarabiają na nich całkiem nieźle (jak na możliwości takich programów), ale jest to bardzo żmudna praca. Trzeba mieć na nią sporo czasu.

Więc użytkownicy, którzy zarabiali tylko na płatnych reklamach (a jest ich wielu), z tych zmian nie będą zadowoleni.

Płatne oglądanie reklam, PTC
Zobacz podobny programy do ClixSense.

Większe minimum do wypłaty:

Minimum do wypłaty wzrośnie z $ 8 USD do $ 10 USD. Wprawdzie to tylko $ 2 USD więcej, ale jednak — minimum potrzebne do wypłaty będzie teraz większe.

Jeśli widzisz jeszcze jakieś wady lub zalety zlikwidowania płatnych reklam i ClixGrida, to podziel się w komentarzach pod tym postem.

  • Autor wpisu „Zmiany w ClixSense”: m-Zarabianie
  • Źródło informacji: Oficjalne forum ClixSense (obecnie ySense).
  • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2023-05-05.
  • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej

Dobre programy, wypłacalne witryny z ankietami.
Zobacz więcej recenzji witryn z płatnymi ankietami.

3 komentarze

  1. Marek 2017-07-03
  2. Marek 2017-07-11
  3. Plansys 2017-10-22

Dodaj komentarz