Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense

Koniec z płatnym oglądaniem reklam i ClixGridem. Koniec z kontami Premium i wielopoziomowym systemem partnerskim. W programie pozostaną tylko płatne ankiety i zadania.

ClixSense — Surveys, Offers, Tasks 2017

Przejdź na oficjalną stronę ClixSense (obecnie ySense).

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam niewielką prowizję (bez kosztów dla Ciebie). Przeczytaj więcej.

Kiedy zmiany w ClixSense wejdą w życie?

Wszystkie zmiany wejdą w życie z dniem 17 lipca 2017. Tego dnia ClixSense przekształci się w stronę ySense.com — oferującą zarabianie tylko na płatnych ankietach i zadaniach.

Co się zmieni?

Płatne reklamy oraz ClixGrid zostaną usunięte:

W programie będziesz mógł zarabiać tylko na płatnych ankietach, zadaniach i jednopoziomowym programie partnerskim.

Usunięte zostaną konta Premium i 8-poziomowy program partnerski:

W zamian udostępniony zostanie jednopoziomowy program partnerski, ze stałą prowizją w wysokości 20% dla wszystkich członków. Wysokość prowizji może się zmniejszyć w późniejszym czasie.

Nie będzie już podziału na konta Standard i Premium. Wszystkich członków obowiązywać będą takie same zasady i opcje korzystania z programu.

*Rekompensata za konto Premium i niewykorzystane reklamy: Jeśli kupiłeś konto Premium w ostatnim roku, to otrzymasz zwrot niewykorzystanej części.

Zwrot zostanie oddany do Twojego salda konta po 17 lipca. Kwota zwrotu zostanie przeliczona na 4,5 centa dziennie. Więc jeśli przykładowo do końca ważności konta Premium pozostało Ci 100 dni, to otrzymasz $ 4,5 USD.

Zwrot otrzymają również Ci użytkownicy, którym pozostaną niewykorzystane reklamy / ClixGrid.

Minimum wypłaty: 

Minimum do wypłaty wzrośnie i  dla wszystkich członków wynosić będzie teraz $ 10 USD. Wcześniej było to $ 8 USD dla członków Standard i $ 6 USD dla użytkowników Premium.

Bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus): 

Bonus wzrośnie z  7% do 16%.

Nowy design strony:

Strona otrzyma nowy design i zostanie przystosowana  również do urządzeń mobilnych.

Co pozostanie?

Pozostanie możliwość zarabiania 🙂 

W dalszym ciągu będziesz mógł zarabiać — na płatnych ankietach, zadaniach (Surveys, Offers itp.) oraz na programie partnerskim (jednopoziomowym — 20% prowizji).

Clix Sense — zarabianie na płatnych ankietach
Przejdź na oficjalną stronę ClixSense:

Plusy, zalety ClixSense Zmiany ClixSense — zalety:

Większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego: 

Teraz ClixSense zapłaci Ci 20% prowizji od wszystkich działań poleconych bezpośrednich. Prowizja ta będzie taka sama dla wszystkich członków, bez potrzeby kupowania konta Premium.

Ta zmiana sprawi, że każdy użytkownik będzie miał taki sam potencjał zarobkowy. Wcześniej na koncie Standard mogłeś zarobić 5% prowizji, a na koncie Premium 10% prowizji od zadania i oferty wykonanej przez Twojego poleconego.

Teraz wszyscy otrzymają aż *20%.   * Z tego, co napisał Admin, te 20% prowizji może zostać skorygowane w późniejszym terminie do 15%. Zależnie od obrotów programu.

Jednak i tak będzie to większa prowizja za wykonanie ankiet i zadań przez poleconego niż w starym modelu.

Większy bonus za codzienną aktywność (Daily Checklist Bonus)

Wcześniej ten bonus wynosił 7% dla członków Standard i 16% po wykupieniu konta Premium. Teraz będzie jednakowy dla wszystkich: 16%, bez konieczności kupowania konta Premium.

Nie będzie już wymogu oglądania reklam, aby spełnić warunki otrzymania bonusu, ponieważ reklamy zostaną z programu usunięte.

Szansa na powrót do programu PayPala? 

Nie wiadomo czy PayPal wróci do programu. Jednak wraz ze zmianą modelu biznesowego (odejściem od płatnych reklam i wielopoziomowego programu partnerskiego), szansę na powrót PayPala wzrosną.

Nowy design strony: 

Pojawi się nowy, odświeżony design strony, lepiej przystosowany do urządzeń mobilnych.

Minusy, wady ClixSense Zmiany w ClixSense — wady:

Likwidacja płatnych reklam oraz ClixGrid:

Likwidacja płatnych reklam to dla mnie największa strata, ponieważ na naszych oczach znika ostatni dobry i solidny program PTC.

Pozostanie NeoBux, potem długo, długo nic (jeśli chodzi o zagraniczne programy do zarabiania bez inwestycji).

Wprawdzie nadal będzie można zarabiać w ClixSense — na płatnych ankietach i zadaniach, ale bez płatnych reklam możliwości programu będą mniejsze.

Mimo że wiele można by mówić o płatnych reklamach (że mało opłacalne itp.). To i tak wielu użytkowników (miliony na całym świecie) zarabiało na oglądaniu reklam w ClixSense. Ankiety czy zadania traktowali jako dodatek. Bo wiadomo, z ankietami jest różnie. Czasami pojawiają się często (np. kilka razy dziennie), a innym razem tylko kilka ankiet w tygodniu. Poza tym nie do każdej ankiety można się zakwalifikować.

Taski z kolei są lepiej płatne. Niektórzy zarabiają na nich całkiem nieźle (jak na możliwości takich programów), ale jest to bardzo żmudna praca. Trzeba mieć na nią sporo czasu.

Więc użytkownicy, którzy zarabiali tylko na płatnych reklamach (a jest ich wielu), z tych zmian nie będą zadowoleni.

Płatne oglądanie reklam, PTC
Zobacz podobny programy do ClixSense.

Większe minimum do wypłaty:

Minimum do wypłaty wzrośnie z $ 8 USD do $ 10 USD. Wprawdzie to tylko $ 2 USD więcej, ale jednak — minimum potrzebne do wypłaty będzie teraz większe.

Jeśli widzisz jeszcze jakieś wady lub zalety zlikwidowania płatnych reklam i ClixGrida, to podziel się w komentarzach pod tym postem.

 • Autor wpisu „Zmiany w ClixSense”: m-Zarabianie
 • Źródło informacji: Oficjalne forum ClixSense (obecnie ySense).
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2023-09-04.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

3 komentarze do “Uwaga, już 17 lipca 2017 wielkie zmiany w ClixSense”

 1. Witaj z aniketami to fakt różnie bywa czasami sa a czasami ich nie ma ,czasami sie zakwalifikujesz a czasami odrzucą ciebie i to z wielu ankiet.Łączyłem zarobki z ankiet i klikałem reklamy i wtedy szybko dobijałem do minimum teraz bedzie trudniej osiagnac minimum a pisze to z pozycji samotnego klikacza-zobacze jak to wszystko bedzie działac ile czasu tzreba zbierac do minimum i czy wróci paypal bo jak nie wróci to by zlecic wypłate z np.Payzy bede musiał więcej uzbierać a to przełozy sie na wydłuzenie czasu do wypłaty wiec zobacze jak bedzie i podejme decyzje czy zostaje czy pozegnam sie z programem PTC najenajlepszym jakim był dotychczas a neobux hmm….długo sie zbiera samemu by uzbierac dobry pieniadz np.10$ pozdro Marek

  Odpowiedz
 2. pytanie zmiany na lepsze czy na gorsze?PTC zawsze pozwalało dobić do minimalnej wypłaty a z ankietami różnie bywa nie raz jest dużonie raz wogóle ich nie ma nie raz się człowiek zakwalifikuje a nie raz wogóle nie zakwalifikuje sie do ankiet-teraz widze ze juz mało jets reklam PC a do ankiet nawet 7-8 nie moge sie zakwalifikować.Jak tak ma wyglądać zarabianie w tym programie to dobijam na minimum wypłaty i pożegnam sie z tym programem tym bardziej ze długo sie bedzie zbierało do wypłaty a jeszcze Payza skasuje wysokie prowizje za wypłate pieniązków wiec dla mnie samotnego klikacza ClixSense zaczyna być nieopłacalnym programem bo nie chce wypełniać ankiet by dac zarobićinnym np.Payzie

  Odpowiedz
 3. Zawszę twierdzę – coś za coś. Nie do końca jest to dla nas dobra informacja, bo tak jak już ktoś napisał będzie trudniej osiągnąć minimum tego co wcześniej

  Odpowiedz

Dodaj komentarz