Jak zarabiać więcej w ySense? 100 $ / mies.


Jak zarabiać więcej w ySense? 100 dolarów z ySense (ClixSense)? Czy to jest możliwe?

Jak zarabiać więcej w ySense?

Jak widać na zamieszczonych obrazkach, wypłaty w wysokości 100 dolarów są osiągalne w programie zarobkowym ySense.com (zarabianie na ankietach, zadaniach i programie partnerskim).

Trochę to zabawne, ponieważ spotykam w Internecie opinie, że w programach typu ySense nie da się zarobić wcale. Tymczasem wypłaty w wysokości $ 100 USD (i większe) są tutaj osiągalne.

W tym poście opowiem Ci, jak zarabiać więcej w ySense.  Mam na tym polu doświadczenie poparte praktyką, ponieważ udaje mi się zarobić ponad 100 $ / mies. Zapraszam do lektury.

Uwaga: Niektóre z linków w tym artykule, to linki partnerskie. Jeśli zapiszesz się do opisywanej usługi (poprzez link z artykułu), to otrzymam niewielką prowizję (bez kosztów dla Ciebie). Przeczytaj więcej.

Czy na samym wypełnianiu płatnych ankiet w ySense da się zarabiać 100 $ miesięcznie?

Krótko i na temat: Nie (przynajmniej dla Polaków nie ma aż tylu ankiet i zadań, aby systematycznie zarabiać 100 $ / mies.). Więc na samym wypełnianiu ankiet i zadań faktycznie nie zarobisz wiele.


Zatem jak zarabiać 100 $ / mies. w ySense?

Poprzez systematyczne i cierpliwe budowanie bazy poleconych, czyli zarabianie w świetnym programie partnerskim ySense.  W ten sposób zarobisz więcej, nawet 100 $ na miesiąc (i jeszcze więcej).

Jak zarabiać w programie partnerskim ySense pisałem też tutaj (poradnik) <<-

Jednak polecam przeczytać też poniższy tekst, aby jeszcze bardziej uzupełnić swoją wiedzę i dzięki temu zarabiać dużo w ySense. Zapraszam więc do lektury 🙂

Co to znaczy „budowanie bazy poleconych”?

Mam na myśli aktywny udział w programie partnerskim ySense, który polega na zapraszaniu do programu nowych użytkowników poprzez link polecający. Czytaj dalej mój post, aby dowiedzieć się więcej.

Co to jest link polecający <<-

Fajny dodatkowy zarobek przez Internet, prawie pasywny:

Możesz sobie wypracować w ten sposób fajny dodatkowy zarobek przez Internet. Jest to w pewnym sensie *zarabianie pasywne, ponieważ według zasad ySense nie trzeba codziennie się logować i wypełniać ankiet. Nie jest to obowiązkowe.

Dowód wypłaty z ySense.
Mój przykładowy dowód wypłaty z ySense.

Na obrazku mój przykładowy dowód wypłaty z ySense.

Jak widać na obrazku (powyżej) zarabianie przez Internet działa. Nawet w programach zarobkowych typu ySense, które oferują zarabianie na wypełnianiu ankiet.

Wystarczy tylko chcieć i wybierać odpowiednie, legalne, długoterminowe i wypłacalne panele ankietowe. Ważne jest też, żeby udostępniały one dobry program partnerski.

Wybór jest niewielki. Tak naprawdę mało jest paneli ankietowych z dobrym programem partnerskim. Zobacz przy okazji: NAJLEPSZE PROGRAMY ZAROBKOWE na blogu m-Zarabianie.

100 $ miesięcznie to jakieś 360 – 400 zł miesięcznie, zależnie od aktualnego kursu dolara. Nie są to oczywiście wielkie pieniądze i powód do chwalenia się, ale ja się nie chwalę.

Dzielę się tylko spostrzeżeniami na temat zarabiania w ySense, bo o tym jest między innymi ten blog. Poza tym istnieją tysiące osób, które chciałyby zarabiać, chociażby tyle w wychwalanych programach partnerskich, w MLM, „programach inwestycyjnych”, na kryptowalutach itp.

Prawda jest taka, że niektórzy nie zarabiają tam nawet tyle, więc może mój post zmotywuje Cię do zarabiania w ySense.

Program partnerski ySense VS inne programy partnerskie, które miałem okazję testować:

W innych programach partnerskich też działam, np. w programie partnerskim mBanku, w sieci afiliacyjnej Money2Money, w Google AdSense, ale w żadnym z nich nie zarabiam tyle, ile w ySense.

No może w Google AdSense zacząłem już dorównywać do ySense, ale np. w bankowych programach partnerskich nie zarabiam nawet w 10% tyle, co w ySense.

Być może nie znam się na bankowych programach partnerskich, może coś robię nie tak, ale tak to wygląda w moim przypadku.

Więcej zarabiam w ySense, mimo tego, że bankowe programy partnerskie próbowałem i próbuję promować z takim samym nakładem pracy i czasu jak ySense.

Wiem też, że nie jestem wyjątkiem. Wiele osób testujących różne sposoby zarabiania ma podobne spostrzeżenia i więcej zarabiają w ySense.

REKLAMA

Jak zarabiać więcej w ySense (i szybciej)?

Często otrzymuję maile, jak zarabiać więcej w ySense, jakie ja rozwiązuje ankiety, zadania i oferty, że wypłacam po 100 $ miesięcznie...

Więc co ja robię w ySesne, że zarabiam 100 $ / miesiąc?

Zapraszam Cię do przeglądu moich ulubionych metod zarabiania w ySense:

Płatne ankiety:

Owszem, loguję się do ySense około 2 razy dziennie i sprawdzam dostępność ankiet w zakładce Surveys. Czasami częściej, jeśli mam czas.

Ankiety w y sense
Płatne ankiety w ySense.

Moje przykładowe ankiety, które osobiście ukończyłem w ySense od 1 stycznia 2021 do 6 czerwca 2021: link obrazka <<-

Zadania i oferty?

Rzadko do nich zaglądam, ponieważ wydają mi się zbyt pracochłonne (nawet bardziej niż płatne ankiety). Chociaż wiem, że niektórzy lubią tę metodę zarabiania w ySense.

Szczególnie miłośnicy gier lubią oferty i zadania w ySense — ponieważ za rejestrację w grach (i granie) można zarobić co nieco. Mnie to jednak nie przekonuje, chociaż czasami zdarza mi się wypełnić jakieś zadanie lub ofertę.

Jednak ani płatne ankiety, ani oferty i zadania i nie dadzą Ci dochodu w wysokości 100 $ miesięcznie...

Nie ma zadań i ankiet, które dadzą Ci stały dochód w wysokości 100 $ / miesiąc w ySense (przynajmniej dla Polaków nie ma). Takie zarobki (i większe) osiągniesz natomiast dzięki programowi partnerskiemu.

Więc jak zarabiać więcej w ySense (100 $ / miesiąc)?

Program partnerski:

Najbardziej dochodową metodą zarabiania w ySense jest program partnerski. To właśnie moja ulubiona metoda, dzięki której mogę zarabiać 100 $ / miesiąc (i więcej) w ySense.

Program polecający (partnerski) ySense.
Program polecający (partnerski) ySense.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o programie partnerskim ySense (a chcesz zarabiać tyle, co ja lub więcej), to sprawdź:

Mój darmowy poradnik o zarabianiu w programie partnerskim ySense <<-

Przeczytaj też ogólny post o zarabianiu w programach partnerskich <<-

Jak ja zarabiam w programie partnerskim ySense?

Systematycznie, mozolnie, cierpliwie, dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku buduję bazę poleconych. Czyli aktywnie działam w programie partnerskim ySense.

Polecam mój post na ten temat:

Mój patent na szybsze zarabianie w ySense to systematyczne budowanie, powiększanie bazy poleconych — metodami darmowymi i płatnymi.

Cierpliwość, systematyczność — czyli mam to, czego brakuje wielu nowym użytkownikom ySense. Niektórzy już po kilku dniach uczestnictwa w programie rezygnują.

Chcieliby od razu zarobić kilka stówek i posiadać wielką bazę poleconych. Tak się nie da, nawet na te kilka stówek z Internetu musisz sobie niestety najpierw zapracować.

Przeczytaj też:

Jak zaprosić dużo poleconych do ySense?

Moją najskuteczniejszą metodą pozyskiwania poleconych jest blog. Większość moich poleconych zapisała się do ySesne poprzez recenzję na blogu m-Zarabianie. Dziękuję.

Jedna z najlepszych metod zdobywania poleconych to według mnie dobry, unikalny opis / artykuł / recenzja ySense (np. na blogu) oraz odpowiednia promocja i pozycjonowanie tego wpisu.

Artykuł / recenzja / post na blogu + link polecający + odpowiednia promocja i pozycjonowanie artykułu = dużo poleconych.


Swoją recenzję ySense napisałem i opublikowałem na blogu w 2012 roku. Do dzisiaj zarobiła kilka tysięcy dolarów $.

ySense, zarobki.
ySense, zarobki.

Z jakich metod pozyskiwania poleconych korzystam?

Przykładowe darmowe i płatne metody pozyskiwania poleconych, z których korzystam, opisałem w tym poście: Darmowe sposoby pozyskiwania poleconych <<-

Pokusiłbym się o tezę, że łatwiej jest pozyskać poleconego do ySense. Łatwiej niż klienta do typowego programu partnerskiego. Łatwiej niż klienta na nowe konto bankowe w Banku, czy klienta na abonament w programie MLM.

Skąd pochodzą moi poleceni w ClixSense?
Jak widać na obrazku, większość moich poleconych dołączyła do ySense (dawniej ClixSense), poprzez artykuł na blogu m-Zarabianie (dziękuję poleconym).
 

Jak ja buduję bazę poleconych? (blog, dobry opis, cierpliwość, systematyczność):

Swoją bazę poleconych, buduję cierpliwie i nienachalnie.
Żeby pozyskać poleconego, nie wystarczy podrzucić przypadkowej osobie sam reflink. Znacznie lepiej podesłać reflink wraz z własnym opisem programu — daje to lepsze rezultaty.

Czyli na przykład możesz założyć blog, stronę www, opisać program zarobkowy — jego zalety, wady, funkcjonalność. Wstawić w opis swoje reflinki i dopiero wtedy promować, reklamować taki opis / recenzję / artykuł na stronach polskojęzycznych, angielskojęzycznych itp.

Pamiętaj, żeby nie kopiować cudzych tekstów:

Opis programu powinien być unikalny, napisany własnymi słowami. Kopiowanie nic tutaj nie daje, ponieważ algorytmy wyszukiwarek skopiowane teksty traktują słusznie jako spam.

Spychają je w otchłań Internetu, na dalekie pozycje wyszukiwania. A Tobie chodzi przecież o to, żeby Twój opis programu pojawiał się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google itp. (i dzięki temu był popularny).

Chcesz też, żeby nikt nie ścigał Cię za łamanie praw autorskich.

Wyszukiwarki wynagradzają natomiast (wysokimi pozycjami) treści unikalne (pisane własnymi słowami), niepowtarzalne, autorskie.

REKLAMA

Zobacz, jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę Google frazę ySense opinie lub ySense, to prawdopodobnie na pierwszej stronie pojawi się również moja recenzja ySense.

Jeśli chcesz, żeby Twoje artykuły pojawiały się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, to musisz pisać własne, unikalne i jak najbardziej wyczerpujące dany temat teksty.

Kopiowanie całych i fragmentów cudzych tekstów, bez podania źródła ich pochodzenia, to również łamanie praw autorskich. Niestety często spotykam w Internecie własne teksty (całe lub fragmenty), skopiowane słowo w słowo, bez podania źródła ich pochodzenia (czyli linku do mojego blogu).

Jest to strasznie irytujące, ponieważ jedną blogową recenzję piszę czasami tydzień, dwa tygodnie i dłużej. Natomiast wiele osób idzie na łatwiznę i przywłaszcza sobie fragmenty lub nawet całe moje teksty.

Nie kopiuj cudzych tekstów i bądź oryginalny. Jeśli chcesz, żeby Twój artykuł był popularny — opisuj ySense własnymi słowami, twórz własne, autorskie teksty.


Zarabianie bez inwestycji:

Wielu młodych ludzi czy nawet osób starszych (zdziwiłbyś się jak wielu) szuka programów zarobkowych, w których można zarabiać na początku bez inwestycji.

ySense daje właśnie taką możliwość zarabiania — poprzez płatne wypełnianie ankiet oraz dobry program partnerski.

Te metody nie wymagają żadnych inwestycji, wpłat, abonamentów. Dlatego pozyskanie tutaj nowego użytkownika (za którego ySense wypłaca prowizje) wydaje mi się łatwiejsze niż klienta na płatną usługę w typowym programie partnerskim.

Dlaczego w ySense?

Wielu znawców tematu być może zapyta: Dlaczego w takim razie nie przeniosę swojej umiejętności pozyskiwania poleconych do typowych programów partnerskich albo do świata MLM itp.?

Przecież tamte programy mają o wiele większy potencjał zarobkowy. Zamiast zarabiać 100 $ mógłbyś zarabiać 1 000 $ i więcej...

I tak i nie. W ySense to inny target poleconych. Tutaj zapisują się przede wszystkim ludzie, którzy nie chcą nic wpłacać, ale chcą coś zarabiać.

REKLAMA

Przynajmniej większość z nas ma takie podejście na początku swojej przygody z zarabianiem Online — ja też takie miałem. Wiele osób, gdyby miało wpłacić jakąkolwiek kwotę do ySense, nigdy by się do niego nie zapisało.

Dlatego łatwiej buduję mi się bazę poleconych w ySense — w programie który nie wymaga od użytkownika żadnych inwestycji, wpłat.

Podsumowanie:

100 $, 200 $, 300 $ z ySesne jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście nie od razu, ponieważ wymaga to czasu, pracy i cierpliwości.

Nigdzie nie napisałem też, że jest to bardzo łatwe. Ja na przykład jedną blogową recenzję piszę czasami tydzień, dwa tygodnie i dłużej... 

Na początku poświęcam czas na napisanie ciekawych poradników, recenzji, nagranie filmików, a później jeszcze na promowanie i pozycjonowanie swoich treści.

Jednak im prędzej zaczniesz budować swoją bazę poleconych, tym szybciej wypracujesz sobie, chociażby taki zarobek jak ja lub jeszcze większy. Powodzenia!


Jeśli jeszcze nie zarabiasz w programie zarobkowym ySense (dawniej ClixSense), to koniecznie do niego dołącz:

Przejdź na oficjalną stronę ySense.

* Zarabianie pasywne:

Wiele osób twierdzi, że programy partnerskie, inwestycje, MLM, zarabianie na reklamach AdSense to dochód pasywny — czyli dochód raz wypracowany i przynoszący później zyski bez pracy. Jednak to nie do końca prawda. Jakiś nakład pracy zawsze jest potrzebny.

Na przykład wydawca strony internetowej nie wystarczy, że zamieści na niej reklamy. Żeby te reklamy czy banery programów partnerskich przynosiły zyski, to jednak wydawca musi dbać o swoje strony www. Musi pisać ciekawe artykuły, które przyciągną czytelników itp.

Ludzie zarabiający na inwestycjach również nie obejdą się bez pracy. Muszą cały czas obserwować spadki, wzrosty, interesować się rynkiem, czytać, poszerzać swoją wiedzę, być na bieżąco.

Więc chcąc nie chcąc i tak pracują. Magicy z MLM? Też cały czas oddani są pracy: wysyłaniem maili, webinarami, wykładami, podróżami.

Tak naprawdę pasywnie to zarabiają chyba tylko emeryci, no może jeszcze niektórzy nasi politycy, bo odbierają pieniądze, a nic nie robią.


 • Autor wpisu „Jak zarabiać więcej w ySense”: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji: Własne doświadczenie, jestem użytkownikiem ySense od 2011 roku.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-04-09.

Przeczytaj także:

Jak skutecznie zarabiać na ankietach? 25 porad i wskazówek 🔗

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (17) Banki (13) Blogowanie (22) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (2) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (41) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (66) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (45) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (39) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (144)

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

5 komentarzy do “Jak zarabiać więcej w ySense? 100 $ / mies.”

 1. Ciekawy program, faktycznie najlepiej szukać poleconych i budować jak największą siatkę. Spróbuję 🙂

  Odpowiedz
  • Jak najbardziej polecam. Jeśli miałbym komuś polecić najlepszy obecnie program PTC, to z pewnością byłby to ClixSense:)

   Odpowiedz
  • Gratuluję świetnych wyników i życzę szybkiego zrealizowania celów 🙂

   Odpowiedz
   • Dzięki, choć tak na prawdę to trochę źle się wyraziłam. To nigdy nie będzie pasywny dochód, bo o poleconych trzeba dbać. Jestem przekonana, że jakby zostawić ich samym sobie to za pół roku / rok , zarobki drastycznie by zmalały 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz