Jak dodać reklamę w Neobux? Czy reklama jest skuteczna?

Najnowsza aktualizacja wpisu: 2023-01-02 przez m-Zarabianie

Żeby kupić reklamę, zaloguj się na konto w Neobux.com (jeśli nie masz konta, musisz założyć). Następnie dodaj swoją reklamę — podaj tytuł strony, opis, wklej link do reklamowanej strony (szczegółowy opis jak dodać reklamę umieściłem poniżej).

Dodawane reklamy są moderowane, więc po dodaniu strony musisz poczekać na akceptację. Możesz w tym czasie wybrać sobie pakiet reklamowy (ilość wejść na stronę) i za niego zapłacić.

Najtańsza reklama kosztuje $ 5 USD. W tej cenie otrzymasz 2500 kliknięć w Twój link reklamowy + dodatkowo 2500 darmowych kliknięć AdPrize. Czyli w sumie 5000 kliknięć w Twoją reklamę.

Jak dodać reklamę w Neobux ? (kliknij obrazki poniżej, aby je powiększyć)

1. Zaloguj się na swoje konto w Neobux (jeśli nie posiadasz konta, musisz się zarejestrować).Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

2. Kliknij swój nick i wejdź na konto NeobuxJak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

3. Kliknij zakładkę „Advertisements”. Jest to zakładka, gdzie znajdować będą się wszystkie dodane przez Ciebie reklamy, strony www.Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

4. Następnie kliknij zakładkę „Add another advertisement” aby dodać reklamę.Jak dodać reklamę w Neobux? Czy reklama jest skuteczna?

5. Wypełnij rubryki według wzoru na obrazku. Wpisz tytuł strony (Title), opis reklamy (Description). Nie zapomnij o najważniejszym, czyli o linku do reklamowanej strony (URL). Następnie kliknij zielony napis „add advertisement”.Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

6. Po dodaniu reklamy i kliknięciu „add advertisement” pojawi się na ekranie napis: „Your advertisement has been recorded.

Now we are going to review it. You can check its status on the advertisement area on your account”.

Czyli: „Twoja reklama została dodana. Teraz musimy ja sprawdzić (zaakceptować).Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

Tak wygląda reklama oczekująca na akceptację. „Being reviewed”, czyli reklama poddawana jest przeglądowi:Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

7. Twoje reklamy, strony już dodane, czekają sobie na akceptację moderatorów. Teraz możesz wybrać ilość kliknięć i zapłacić za kampanię reklamową.

Punkt 7 (zapłata) może być wykonany również jako pierwszy (czyli najpierw płacisz, a później dodajesz swoje strony www, kolejność nie ma żadnego znaczenia.

Aby doładować konto reklamowe, kliknij zakładkę „advertise”:Jak dodać reklamę w Neobux ? Czy reklama jest skuteczna?

8. Wybierz pakiet reklamowy (ilość wejść na stronę, długość wizyty). Najtańszy pakiet kosztuje $ 5 USD (2500 kliknięć 5-sekundowych + 2500 AdPrize).Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

9. Wybierz procesor płatności i zapłać. Do wyboru masz PayPal, Payza, Neteller. Za reklamę możesz zapłacić również z pieniędzy zarobionych w programie (wtedy wybierz Neobux Main Balance).Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Ja wybrałem sobie PayPal. Kupiłem najtańszą reklamę, za $ 5 USD (2500 klików + 2500 AdPrize):Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Po zapłacie pojawi się na ekranie napis: „You have bought advertisement clicks Your clicks will be credited 24 hours after the payment is confirmed. Thank you!

Czyli: „Kupiłeś linki reklamowe. Kliknięcia zostaną dodane w 24 godziny od zapłaty”.

Neobux daje sobie na realizację zamówienia 24 godziny, ale najczęściej trwa to znacznie krócej. W każdym razie masz teraz czas na kawę lub spacer.Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

10. W zakładce „Advertisements” (po lewej stronie) możesz sprawdzić, czy dodana reklama jest już zaakceptowana. Zaakceptowana reklama wygląda tak jak na obrazku poniżej:Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

11. Kliknij teraz „distribute” aby wybrać ilość kliknięć w reklamę:Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Wpisz, wybierz ilość kliknięć i kliknij zielony napis „distribute”.Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Po kliknięciu „distribute” pojawi się napis „All of your Micro Exposure clicks were successfully distributed”, czyli wszystkie Twoje „kliknięcia” zostały pomyślnie dystrybuowane (dodane).Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

12. Reklama zatwierdzona, kredyty dodane, kliknij „START”, aby uruchomić reklamę.Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Statystyki reklamy, filtr geolokalizacji:Jak dodać reklamę w Neobux.com ? Czy reklama jest skuteczna?

Czy reklama w Neobux jest skuteczna?

Do tej pory nie reklamowałem się w Neobux. Specjalnie dla tego opisu kupiłem najtańszy pakiet reklamowy za $ 5 USD. W tym pakiecie otrzymałem 2500 wejść na stronę (5-sekundowych) + 2500 klików AdPrize (dodawane automatycznie).

W sumie 5000 klików. Reklamowałem stronę www.buxbery.com (swój link referencyjny; już nie płaci), czyli stronę o podobnej  tematyce do Neobux’a.

Na 5000 klików zapisało się do reklamowanego przeze mnie programu 5 poleconych.

buxbery.com - praca w internecie

Z mojej reklamy w Neobuxie zapisało się 5 poleconych (dwóch z Brazylii, dwóch z Indii, jeden z Rumunii):buxbery - zarabianie przez internet

Czyli podobnie jak w innych programach tego typu, gdzie średnio wychodzi mi 1 polecony na 1000 zakupionych klików.

Czasami te statystyki są lepsze, innym razem gorsze, zależnie od tego, co się reklamuje. Koszt jednego zdobytego poleconego wyniósł $ 1 USD.

Co reklamować w Neobux?

Na pewno nie sprawdzi się tutaj reklama jachtu czy luksusowych samochodów.

Strony typu Neobux w większości skupiają użytkowników szukających dodatkowego zarobku w Internecie, programów zarobkowych, pracy przy okazji korzystania z Internetu.

Dlatego najbardziej skuteczne będą reklamy stron typu Bux, PTC, GPTR, programów partnerskich, MLM — marketingu wielopoziomowego, czyli wszystkiego, co związane jest tematyką zarabiania przez internet.


  • Autor wpisu: m-Zarabianie.
  • Źródło informacji:
    • Własne doświadczenie.
    •  Oficjalna strona NeoBux (statystyki, warunki uczestnictwa itp.).
  • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2023-01-02.
  • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Zobacz także:

Jak oglądać płatne reklamy w Neobux?

Zobacz jak wypłacić pieniądze z Neobux.com <<-

Czytaj więcej o programie zarobkowo-reklamowym Neobux.com <<-

Co to jest NeoCoins? Co to jest NeoPoints? Często zadawane pytania <<-

2 komentarze

  1. Unknown 2020-10-10
  2. Marco515 2021-06-24

Dodaj komentarz