Czy eRmail płaci? 1 287 420 użytkowników, a gdzie dowody wypłat? SCAM?


Aktualny status programu:

Uwaga — ostrzeżenie: eRmail NIE PŁACI, dział na blogu: „Nie polecam — SCAM”.

Czy strona eRmail.pl płaci? 

Uważaj — strona eRmail.pl nie płaci, ma wiele negatywnych opinii.

Niestety nie płaci. Nigdy nie byłem uczestnikiem tego programu, ale z wielu komentarzy pojawiających się w Internecie (na forach poruszających tematykę zarabiania) wynika, że eRmail nie płaci.

Prawdopodobnie nigdy nikomu nie wypłacił. 

Program jest ewenementem wśród programów Paid to Click. Zapisało się do niego już 1 287 420 użytkowników (dane z oficjalnej strony — stan z 1 stycznia 2022).

Niestety nikt nie pochwalił się jeszcze jakimś wiarygodnym dowodem wypłaty. Przynajmniej ja takiego nie widziałem, a regularnie odwiedzam fora o tematyce „Zarabianie przez Internet”.

REKLAMA

eRmail.pl — opinie:

eRmail, to firma zarejestrowana w Czechach:

 • eRmail Company s.r.o.
  Nábřeží protifašistických bojovníků 457/320.
  Kod pocztowy 708 00 Ostrava.
  REGON: 286 08 461 NIP: CZ286 08 461.
 • Spółka wpisana w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Okręgowy (Krajský soud) Ostrava, dział C, numer wpisu 34419.

Tam na niej się już poznali (ma wiele negatywnych opinii użytkowników), a teraz strona eRmail próbuje, a właściwie próbowała robić furorę w Polsce.

Niestety ten program dalej jest promowany na wielu blogach i stronach PTC, nawet na tych dobrych i szanowanych. W dalszym ciągu zbiera kolejnych naiwnych  lub żyjących złudzeniami, jak kto woli.

W dużej części są to pewnie początkujący użytkownicy, których skusiły atrakcyjne stawki.

STRONA ERMAIL NIE PŁACI STRONA ERMAIL NIE PŁACI:


Jeden z wielu negatywnych komentarzy w Internecie:

„eRmail je opravdu podvod. Jsem tam zaregistrovaný cca rok, ale po dosažení určité částky e-maily přestaly chodit — chodí opravdu minimálě a zpomalují se. eRmail za 5Kč přišel jediný — ten první.

Pak už to bylo za 0,5 — 1Kč, jediný dotazník za 20Kč a neustálé nabídky na rozšíření o další mé známé + přechod do vyššího levelu. Klikám jak blbec a nic. 

Přes 700,-Kč se nemůžu dostat — eRmaily nechodí. Chtěl jsem třeba udělat dotaz na eRmail, ale myslíte, že se někde dopídíte kontaktu? Anebo kontaktní formulář? Ha, ha, .. Ta firma je prostě NEKONTAKOVATELNÁ”.

Czyli:

„eRmail to naprawdę oszustwo. Jestem tam zarejestrowany od około roku, ale po osiągnięciu pewnej ilości e-maile przestały działać — naprawdę minimalizują i zwalniają. eRmail za 5 CZK przyszedł jedyny — pierwszy jeden.

Potem było to za 0,5 – 1 CZK, jedyny kwestionariusz za 20 CZK i stałe oferty na rozszerzenie o kolejną moją znajomą + przejście na wyższy poziom. Klikam jak i nic.

Nie mogę dostać ponad 700 CZK – e-maile nie działają. Chciałem zadać pytanie o eRmail, ale czy myślisz, że możesz gdzieś znaleźć kontakt? Lub formularz kontaktowy? Ha, ha, .. ta firma jest po prostu NIEKONTAKTOWA”.


„Otrzymasz do 1 zł za każdy eRmail”, „na start dostajesz 20zł”.

Takie hasła kuszą na stronie głównej eRmail. Tymczasem uczciwe firmy tego typu oferują najczęściej 1- 4 grosze za przeczytany mail. Dużo większe stawki są zwyczajnie nieopłacalne, żaden reklamodawca nie zapłaci tyle za odbiór maili.

Niestety takie programy jak eRmail  rzucają negatywny cień na pozostałe, uczciwe strony tego typu. Wielu początkujących użytkowników, po nieudanej przygodzie z eRmail, nie zapisze się już do żadnego innego programu Paid to Click

I jeszcze jakiś pozytywny akcent na koniec:

„Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego.
Edward John Phelps”.


A czy istnieją jakieś wypłacalne i legalne programy mailowe (płacące za czytanie maili)?

Tak, istnieją programy zarobkowe, które płacą systematycznie od lat. Możesz je znaleźć na moim blogu np. tutaj:

Zobacz wypłacalne i legalne programy mailowe <<-

Dobry program z płatnymi ankietami — płaci systematycznie od 2007 roku <<-

Programy zarobkowe płacące od wielu lat (opisy + moje aktualne dowody wypłat) <<-


 • Autor wpisu: m-Zarabianie.
 • Źródło informacji:
  • Opinie i komentarze na temat eRmail, które znalazłem na forach i blogach o zarabianiu przez Internet.
  • Rozmowy z użytkownikami, którzy zapisali się do eRmail, ale nigdy nie otrzymali wypłaty.
 • Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-01-02.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

34 komentarze do “Czy eRmail płaci? 1 287 420 użytkowników, a gdzie dowody wypłat? SCAM?”

 1. a mam konto w eRmail nie wiem czy słyszałeś-czekam az uzbieram kwotę gwarantowana to jest 200 zł i likwiduje tam konto dlaczego?ponieważ minimalna wypłata to 200 zł z reklam ma konto od roku i klikając wszystkie reklamy jakie mi przychodzą oraz ankiety a miałem chyba dwie przez rok to myśle ze spędzę kolejny rok na dobiciu do 200 zł oczywiscie poleciłem znajomych ale w eRmail idzie wszystko bardzo wolno bo ankiet jest bardzo bardzo mało (dwie na rok miałęm) a reklamy tzw eRmaile są za grosze.Oczywiscie serwis zachęca ze jak sie zarejestrujesz to 20 zł na start i jest dużo reklam i z tym sie zgadzam ale to tylko tak na poczatku jest .Jak sie przekroczy 30-40 zł wtedy wszystko zwalnia i to bardzo zwalnia:)Sorki za błędy ortograficzne

  Odpowiedz
  • Cześć Anonimowy, program eRamil już w 2013 roku na forach o tematyce "zarabianie" został uznany za SCAM. Nie wiem, dlaczego ludzie, jeszcze 2014 roku korzystają z tego programu, skoro ma tyle negatywnych opinii, skoro nikt nie widział dowodu wypłaty z eRmail. Osobiście nigdy nie korzystałem z tego programu i nie zamierzam. Napisałem o nim post na blogu, żeby ostrzec innych ludzi.

   Odpowiedz
  • Wylogować czy wyrejestrować? 😉 Nie jestem w tym programie i nigdy nie byłem, ale informacje typu: jak się wyrejestrować, jak usunąć konto w programie znajdują się zwykle w regulaminie każdego programu. Regulamin programu eRmail albo w FAQ.

   W regulaminie eRmail jest taki punkt:

   3. „Jeśli Użytkownik nie zaloguje się do swojego Konta Użytkownika dłużej niż 3 miesiące oraz nie poinformuje Usługodawcę, że nie zamierza korzystać ze swojego Konta Użytkownika przez dłuższy okres czasu, Usługodawca jest uprawniony do usunięcia Konta Użytkownika. W przypadku, gdy na Koncie Użytkownika będzie się znajdowało wynagrodzenie, które dotychczas nie zostało pobrane, wynagrodzenie to oraz prawa w związku z tym zostają Usługodawcy”.

   Odpowiedz
 2. a ja mam prawie 340zł poczekam aż uzbieram jeszcze 10zł (to jest jeszcze około 30 maili) i zobaczymy co to bedzie i napisze co i jak. moze do koca roku uzbieram.

  Odpowiedz
  • Niepoprawny optymista z Ciebie. Prawie codziennie odwiedzam rożne fora o tematyce "Zarabianie przez Internet" i jeszcze nie widziałem dowodu wypłaty z tego programu. Przy tylu zapisanych użytkownikach przecież to bardzo dziwne 🙂

   Odpowiedz
  • Tylko dlatego uzbierałeś tyle bo przeszłeś na poziom 2 ale minimum dla 2 poziomu też nigdy nie osiągniesz.

   Odpowiedz
 3. Potwierdzam. Po 2 latach odbierania tzw "eRmaili" uzbierałem 192,31zł i licznik się zatrzymał.
  Innym użytkownikom też zatrzymał się na tym poziomie. Ostrzegajcie przed tymi oszustami gdzie się da. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  • Jeśli tylko mam możliwość to ostrzegam. Niestety reklamy tego programu ciągle krążą po Internecie, a ludzie widzą trochę atrakcyjniejsze stawki niż w pozostałych programach i się zapisują. Magia pieniądza;)

   Odpowiedz
 4. Napisałam do biura eRmaila w sprawie zatrzymania licznika (mnie jeszcze sporo brakuje, ale o zatrzymaniu doliczania czytałam na FB). Odpisali mi tak: "… faktycznie przed dojściem do kwoty 200 zł zatrzymuje się doliczanie kwot za przeczytane e-maile, ale max na kilka dni, jest to spowodowane tym, iż spółka bada czy użytkownik działał w systemie w zgodnie z regulaminem.
  Niestety wielu użytkowników łamie regulamin np. przez zakładanie wielu kont w celu wypełnienia tabelki osób poleconych.
  Po tej weryfikacji większość użytkowników jest wypłacana, ale jest też niestety spora ilość, tych których konta zostaną zablokowane na zawsze w związku z rażącym naruszaniem regulaminu".

  Odpowiedz
  • LOL. Jestem jednym z tych, którzy zakładali fikcyjne konta aby mieć "poleconych". Bawiłem się w to parę lat temu i do dzisiaj przychodzą do mnie ermaile, a moje konto dalej działa mimo rażącego naruszania regulaminu. Wniosek? Żadnej weryfikacji po dobiciu do blisko 200zł nie ma. Licznik staje i tyle. Koniec pieśni.

   Odpowiedz
 5. "Po tej weryfikacji większość użytkowników jest wypłacana, ale jest też niestety spora ilość, tych których konta zostaną zablokowane na zawsze w związku z rażącym naruszaniem regulaminu".

  No nie wiem, na żadnym z popularnych forów internetowych o tematyce 'zarabianie przez internet' nie widziałem jeszcze, żeby ktoś pochwalił się jakimś wiarygodnym dowodem wypłaty z tego systemu.

  Jeśli jakiś program płaci, to fama niesie się po całym Internecie, a szczególnie w pierwszej kolejności na forach poruszających tematykę zarabiania online. Niestety na większości z takich forów, ten program figuruje jako tak zwany SCAM.

  Za komentarz oczywiście dziękuję i czekam na jakiś cud – może ktoś, z tego ponad miliona polskich użytkowników, w końcu pochwali się jakimś wiarygodnym dowodem wypłaty z tego systemu:)

  Odpowiedz
 6. chociaz nie naruszalam regulaminu wmawiaja mi ze go naruszyłam, licznik zatrzymal sie na 192,31zl i ani drgnie. Zgłaszałam sprawe do rzecznika spraw konsumenta i nic nie moga im zrobic

  Odpowiedz
  • Dzięki za komentarz. Niestety spotkałem się już z kilkoma takimi opiniami – widocznie taki jest schemat działania tego programu.

   Odpowiedz
 7. Ciekaw jestem jak to się zakończy. To znaczy ile jeszcze osób da się nabrać. I żeby nie było, że się naśmiewam: sam się tam swego czasu zarejestrowałem…

  Odpowiedz
  • Pewnie jeszcze sporo osób zapisze się do eRmail. Niestety reklamy tego serwisu ciągle krążą po sieci…

   Odpowiedz
 8. Kwota 199,36 została tak chyba już z rok i nie rusza.. Szkoda tego mojego zmarnowanego czasu..

  Odpowiedz
  • Szkoda, że ludzie przed przystąpieniem do danego programu, nie czytają opinii, nie zaglądają na fora internetowe poświęcone zarabianiu online. Akurat program eRmail był już w 2013 roku odradzany na większości tego typu forów.

   Odpowiedz
 9. ZWYKLI OSZUśCI nazbierałem w konkursie ponad 7000 klików spamując facebooka twitera i fora dyskusyjne przez 2 miesiące po 2 h dziennie i nic nie wygrałem mimo że wygrywała pierwsze 50 os JEDNO WIELKIE OSZUSTWO
  nic nie wygracie nic nie wypłacicie firmy reklamujące się u nich powinny przeprosić wszystkich których okłamano w ich imieniu za spam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  • Program eRmail już w 2013 roku na wszystkich popularnych forach poruszających tematykę zarabiania Online został jednogłośnie okrzyknięty SCAMEM, czyli programem, który NIE płaci.

   Jeśli ktoś zapisał się do tego programu po roku 2013, to powinien mieć pretensję również do samego siebie, że nie czyta opinii, nie szuka dowodów wypłat przed zapisaniem się do programu.

   Dlaczego ja NIE zapisałem się do tego programu? Bo czytam opinie. Masz rację co do tego, że znane firmy przed zareklamowaniem się w jakimś programie — powinny sprawdzić najpierw jego uczciwość. Widać poważne firmy tez nie zaglądają na fora branżowe i podobnie jak niektórzy użytkownicy nie czytają opinii 🙂

   Odpowiedz
  • Niestety znikła tylko na chwile. Faktycznie przez jakiś czas nie było dostępu do tej strony, ale pojawiła się znowu. Odradza się niczym feniks z popiołów…

   Odpowiedz
 10. Nie pasowało mi te magiczne 20zł na start, podchwytliwe, odpuszczę sobie.

  Odpowiedz
 11. Witam,u mnie ta sama sytuacja 192 zł i koniec cisza przez pół roku ponad.Może by się tak skrzyknąć i założyc sprawe w sądzie mysle ,że poszkodowanych jest tysiące a na całym świecie miliony /////

  Odpowiedz
 12. u mnie identyczna sytuacja, 192,31 zł i sie zatrzymał, brak kontaktu z nimi

  Odpowiedz
 13. Mam przekroczone 170zł i zaczęły przychodzić ermaile za 0,03zł zresztą bardzo rzadko w takim tempie potrzeba kilku lat żeby uzbierać 200zł .To są oszuści im chodzi żeby wyłudzić adresy email .

  Odpowiedz
 14. czytam i czytam ale jak docodzilam do 200 dali 30 zl no i musze czekac az bede mogla wyplacic jak bede miala 400,ankiete dostalam przez 3 lata tyko 1 rzeczywiscie cos nie tak

  Odpowiedz
 15. ja jestem od czerwca 2013 na ermailu i mam ok 105 zł, do tej pory 1 ankieta, a linki wszystkie odczytane, więc tyle lat czekać na 200 zł, które nie wiadomo czy dostanę …. ? dla mnie jednak to chore, aczkolwiek za darmo praktycznie dostać te 200 zł byłoby super, więc dobiję o ile mi się uda do tej kwoty i zobaczymy co dalej, lecz przy takim tempie przychodzących maili zastanie mnie rok 2020 😀 haha

  Odpowiedz
  • Masz rację, to chore — a więc sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. A tak poważniej, to czytam Twój komentarz i nie wierzę w to, co czytam — to chyba jakiś zły sen albo żart. Mamy rok 2017, a Ty piszesz, że działasz w programie eRmail, który przecież już w roku 2013 został jednogłośnie okrzyknięty SCAMEM — czyli programem niewypłacalnym! Szkoda Twojego czasu — jest tyle innych wypłacalnych programów. Nie znam nikogo, komu eRmail wypłacił, chociażby złamanego grosza.

   Tutaj nawet nie chodzi o wolne tempo zarabiania, tylko o fakt, że ten program wcale nie płaci. Jest wiele wypłacalnych programów, które naprawdę płacą, gdzie dowody wypłat systematycznie pojawiają się w Internecie — i w takich programach polecam działać. Zobacz wypłacalne programy <<–

   Odpowiedz
 16. Ja kiedys założyłem konto na ermail dokładnie 15 sierpnia 2015 i wszedłem w 2 reklamy i przestałem a maile od ermail przychodza az do dzisiaj. Wiec mam pytanie, jesli z tych wszystkich maili ktorych jest dokladnie 545 ktore daja mi od 10 gr do 80 gr uzbieral kwote 200 zł to wypłacili by mi? Dodam ze saldo na ermail wynosi 36 zł

  Odpowiedz
  • Witaj, nie ma szans, eRmail to oszustwo i nie znam żadnej osoby, która otrzymałaby, chociaż złamanego grosza z tego programu, Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 17. witam tez mi zatrzymano licznik i mam na kocie 270 zł teraz ermaille nie przychodzą a nie wiem jak sie z nimi skontaktować chyba to wielkie oszustwo

  Odpowiedz
  • Strona eRmail.pl już w 2013 roku na forach o tematyce "zarabianie przez Internet" została uznana za SCAM (czyli stronę, która nie płaci; za oszustwo). Mamy rok 2019, a strona eRmail niestety dalej działa i nie płaci…

   Dane kontaktowe są podane na stronie eRmail.pl (na dole strony; zakładka „kontakt”). Jest tam podany adres e-mail, ale korespondencja z nimi raczej nic nie pomoże. Nie znam nikogo, komu by ten program zapłacił. Nigdy nie wdziałem, żeby ktoś pochwalił się dowodem wypłaty z tej strony. eRmail nie płaci od 2013 roku i psuje opinie wypłacalnym programom zarobkowym…

   Odpowiedz

Dodaj komentarz