20dollars2surf — SCAM — strona od dawna już nie płaci, opinie, uwagi

Uwaga: Program 20dollars2surf nie płaci —  SCAM:

20dollars2surf — SCAM — strona od dawna już nie płaci.20dollars2surf to francuski surfbar, czyli program, który oferuje zarabianie podczas korzystania z internetu (podczas normalnego użytkowania komputera).

Obecnie to jedna z najlepszych ofert wśród surfbarów. Program posiada już prawie 50 tysięcy użytkowników i wypłaconych 1 259 957 dolarów na konta PayPal i AlertPay.

Zarabianie w tym programie nie wymaga większego nakładu pracy. Cała praca polega na wyświetlaniu niewielkiego banera reklamowego, w dowolnej części ekranu monitora.

Za wyświetlanie baneru otrzymujesz punkty, które każdego miesiąca wymieniane są na gotówkę. Jest to program zagraniczny więc wypłaty na konta PayPal lub AlertPay.

Oprócz zarabiania na wyświetlaniu banera na ekranie dodatkowo możesz zarabiać na systemie poleconych. Polecasz program swoim znajomym.

Za każdego nowego uczestnika programu, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, otrzymujesz dodatkowe punkty. Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale przy dużej ich liczbie możesz mocno powiększyć swoje zarobki.

Na stronie programu dostępne są darmowe gry i konkursy (na przykład bingo, loteria — codziennie otrzymujesz jeden darmowy los), dzięki którym możesz powiększać swoją pulę punktów czy gotówki.

Członkostwo w 20dollars2surf.com jest darmowe i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

  • Właściciel strony: Claas Jim
  • Data powstania programu: 2009 rok

W 20dollars2surf zarabiasz za:

Wyświetlanie baneru na ekranie swojego komputera:

Punkty naliczane są automatycznie za samo wyświetlanie baneru. Obecnie stawka za 1000 zgromadzonych punktów wynosi około 10-14 centów, jest zależna od obrotów firmy w danym miesiącu.

Klikanie w sekcji banerów reklamowych:

10 punktów za 30 s. spędzonych na oglądaniu reklamy. (dostępne w sekcji „Bonus za Kliki”).

Za polecanie programu nowym użytkownikom:

10 poziomów poleconych — 10% od każdego pozyskanego użytkownika. Każdy użytkownik, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, zostanie Twoim poleconym.

Link polecający znajdziesz na stronie programu, po zalogowaniu się, w dziale: „Poleceni — Link i banery”.

Możesz wygrać punkty bonusowe:

Od 1 do 1000 punktów lub za kliknięcie swojego baneru na ekranie — w momencie, gdy pojawi się na nim żółty napis „Surfer Bonus”.

Punkty wygrasz również, grając w darmowe gry:

Dostępne po zalogowaniu na stronie programu.

Dowód wypłaty:

Kliknij obrazek, aby go powiększyć:
20dollars2surf - dowód wypłaty

Pieniądze otrzymasz po osiągnięciu progu 20$, na konto PayPal lub AlertPay, a z tych kont możesz wypłacić na swoje konto bankowe.

Obecnie stawka za 1000 punktów wynosi około 10 – 14 centów, jest zależna od obrotów firmy w danym miesiącu.

20$2Surf — Rejestracja:

Rejestracja w programie 20$2Surf jest prosta i darmowa.
1. Kliknij poniższy baner:
Po kliknięciu baneru otworzy się strona z poniższą ramką:

20dollars2surf - rejestracja

2. W okienko wpisz swój adres e-mail i kliknij: „Dołącz”.
Na wpisany w okienko adres e-mail otrzymasz maila z hasłem do konta. Po kliknięciu przycisku „Dołącz” zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie możesz ściągnąć plik do instalacji Surfbara.

Kliknij link „Zainstaluj 20Dollars2Surf (1,45 Mo)” i ściągnij plik na swój komputer. Po ściągnięciu pliku kliknij go i zainstaluj Surfbar.

Podczas instalacji wybierz polską wersję językową i wypełnij formularz instalacyjny (wpisz tam hasło, które otrzymałeś mailem).

Zainstalowany baner pojawi się na dole ekranu, ale możesz go ustawić w dowolnej jego części. To właściwie wszystko. Aby baner naliczał punktu, musi być cały czas uruchomiony.

Najnowsze uwagi:

Uwaga: Niestety program zarobkowy 20$2Surf od dłuższego czasu już nie płaci.


Zobacz wypłacalne programy zarobkowe:

Wypłacalne strony, z których wypłaciłem 15 698 zł.

Płacą systematycznie od wielu lat.

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dodaj komentarz