Surfbary — Co to jest Surfbar

Surfbary — czyli programy do zarabiania w Internecie, które pozwalają zarabiać przy okazji korzystania z sieci (internetu). Nie wymagają żadnego większego nakładu pracy.

Wszystkie dostępne w Internecie Surfbary mają przybliżone zasady działania. Zarabianie w nich polega na wyświetlaniu niewielkiego banera reklamowego, w dowolnej części ekranu Twojego monitora.

Za wyświetlanie banera otrzymujesz punkty, które każdego miesiąca wymieniane są na gotówkę.

Ponieważ z reguły są to programy zagraniczne, więc wypłata dokonywana jest w euro lub dolarach, np. na konta PayPal lub podobne.

REKLAMA

Oprócz zarabiania na wyświetlaniu banera na ekranie dodatkowo możesz zarabiać na programie partnerskim. Po prostu polecasz dany Surfbar swoim znajomym i za każdego nowego uczestnika programu, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, otrzymujesz dodatkowe punkty.

Zapraszanie „Poleconych” nie jest obowiązkowe, ale przy dużej ich liczbie możesz bardzo powiększyć swoje zarobki.

Oprócz tego, na stronach programów dostępne są zwykle gry i konkursy, dzięki którym możesz powiększać swoją pulę punktów czy gotówki (zależnie od Surfbara). Uczestnictwo jest darmowe i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować.


Przeczytaj także o wypłacalnym panelu ankietowym (zarabianie na ankietach; płaci od 2007 roku; PayPal, Skrill):

ySense - zarabianie przez internet, płatne ankiety


Najlepsze programy  — płacą systematycznie od wielu lat.


Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Dodaj komentarz