Jaką biżuterię możesz założyć do pracy?

Wybierając stylizację do pracy, zwróć uwagę nie tylko na ubrania, które planujesz założyć, ale również na biżuterię.

Niech nie odciąga uwagi od tego co mówisz ani nie przeszkadza innym.

Podpowiemy, co możesz nosić, aby zachować profesjonalny wygląd.

Jaką biżuterię możesz założyć do pracy?
Jaką biżuterię możesz założyć do pracy?
lilou.pl

Wybieraj delikatną biżuterię

Kompletując biżuterię do pracy, powinnaś pamiętać, że lepiej założyć mniej niż więcej.

Duże kolczyki, wyraziste wzory czy spore pierścionki lepiej sprawdzą się podczas spotkania z przyjaciółmi niż w pracy, zwłaszcza jeżeli masz częsty kontakt z klientami. Taka masywna i spora biżuteria może skupiać na sobie nadmierną uwagę i dekoncentrować rozmówcę.

Dlatego w pracy zachowaj minimalizm i postaw na klasykę. Drobne kolczyki ze sztyftem pozwolą podkreślić urodę, ale nie będą przysłaniały Twojego profesjonalizmu.

Zrezygnuj też z kolorowych i bogato zdobionych modeli, a zamiast tego postaw na uniwersalne srebro lub złoto. Taka klasyka nie tylko pasuje do każdej sytuacji, ale pomaga uzyskać niewymuszoną elegancję.

W pracy Twoje dłonie są na widoku? Zadbaj o ich wygląd, poprzez schludnie przycięte paznokcie, a jeśli chcesz zrobić manicure – wybierz jasne, pastelowe kolory.

Zastanawiasz się, czy możesz mieć pierścionki? Ogranicz się do jednego lub dwóch delikatnych i subtelnych, wybierając, chociażby złote pierścionki 585 ze sklepu internetowego www.Lilou.pl.

Zdecyduj się jednak na takie, które nie będą posiadały żadnych nawiązań politycznych czy religijnych.

Oczywiście obrączka czy pierścionek zaręczynowy to ozdoby, które mogą pozostać na Twoich palcach, nawet jeżeli nie planujesz już więcej dodatków.

Niech biżuteria nie zakrywa Twojego profesjonalizmu

Jeżeli założysz do pracy krzykliwą biżuterię, może się okazać, że przyćmi ona Twoją wiedzę i kompetencje.

Tak samo, lepiej zrezygnuj z noszenia kilku grubych i uderzających o siebie bransoletek, które przy każdym ruchu będą wydawały dźwięki. Nie tylko będą odciągać uwagę od tego co mówisz, ale również mogą rozpraszać pozostałe osoby i przeszkadzać im w pracy.

Nie oznacza to, że musisz zrezygnować z ozdób na nadgarstek, po prostu wybierz delikatną bransoletkę na cienkim łańcuszku albo niech to będzie np. bransoletka skórzana w sklepie www.Lilou.pl.

Będzie dolegała do skóry, a jednocześnie przy ruchu ręki nie pojawią się żadne dźwięki. Dodatkowo oferowana jest w różnych kolorach, więc będziesz mogła wybrać taką, która subtelnie podkreśli szczupły nadgarstek, ale nie będzie przyciągała nadmiernego zainteresowania.

REKLAMA

W tym przypadku im mniej – tym lepiej

Chcąc podkreślić swój profesjonalizm, powinnaś zrezygnować nie tylko z ciężkiej i wyrazistej biżuterii, ale również ograniczyć ją do minimum.

Jeśli zdecydowałaś się na naszyjnik ze sporym wisiorkiem, wybierz kolczyki w formie małych perełek i cienką bransoletkę.

Dobrym rozwiązaniem będzie również stworzenie zestawu z tego samego metalu. Zdecydowałaś się na srebro? Niech pozostałe elementy również będą srebrne.

W pracy powinnaś przede wszystkim pokazywać swój kompetencje, dlatego wybieraj biżuterię skromną, delikatną, która podkreśli Twoją urodę, ale jednocześnie nie będzie Cię zasłaniała.

Jeśli nie jesteś pewna czy dobrze wybrałaś, pamiętaj, że w tym przypadku mniej znaczy więcej.

  • Autor artykułu „Jaką biżuterię możesz założyć do pracy?”: Artykuł gościnny opracowany przez lilou.pl
  • Ostatnia aktualizacja artykułu: 2024-04-09.
  • Kopiowanie treści blogu zabronione

Przeczytaj także:

Czy płatne wypełnianie ankiet w Internecie to dobra praca?

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dodaj komentarz