NPB.com.pl: Płatne ankiety Online

Nie jest tajemnicą, że internet jest przestrzenią, gdzie wiele różnych firm pragnie zrozumieć swojego potencjalnego klienta. To jest właśnie miejsce, gdzie na scenę wchodzi Narodowy Panel Badawczy, portal umożliwiający wypełnianie ankiet online i otrzymywanie za to wynagrodzenia. Tak, dobrze przeczytałeś! Twoje zdanie ma wartość, a NPB jest gotów za nią zapłacić.

NPB.com.pl: Narodowy Panel Badawczy, Płatne ankiety Online.
NPB.com.pl: Narodowy Panel Badawczy (Fieldstat Sp. z o.o).
NPB.com.pl

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Jednym z najważniejszych aspektów jest bezpieczeństwo i prywatność danych. W erze cyfrowej, gdzie nasze dane są często narażone na ryzyko, NPB zdobył zaufanie użytkowników. Posiadają certyfikat ISO27001, co oznacza, że zastosowali skuteczny system zarządzania bezpieczeństwem informacji. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych certyfikacji w dziedzinie bezpieczeństwa danych, co świadczy o ich powadze i profesjonalizmie.

Co więcej, przestrzegają surowych przepisów RODO, co zapewnia, że Twoje dane są chronione i wykorzystywane tylko do celów, na które wyraziłeś zgodę. NPB wykorzystuje także uwierzytelnianie dwuskładnikowe, co dodatkowo zabezpiecza Twoje konto. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak NPB dba o bezpieczeństwo, na ich stronie poświęconej bezpieczeństwu.

Zarejestruj się i Wypełniaj Ankiety

To jest proste. Zacznij od założenia konta na NPB.com.pl. Będziesz musiał podać pewne podstawowe informacje o sobie, które pomogą firmie przesyłać Ci odpowiednie ankiety. Następnie, regularnie będziesz otrzymywał zaproszenia do wypełnienia ankiet.

REKLAMA

Wypłać Swoje Zarobki

Otrzymywanie zapłaty za swoje opinie jest prostsze, niż myślisz. Po wypełnieniu każdej ankiety, na Twoje konto trafi odpowiednie wynagrodzenie. Zebrane środki możesz wypłacić w dowolnym momencie, więc to Ty decydujesz, kiedy chcesz cieszyć się swoimi zarobkami.

Współpraca z ESOMAR

To, co wyróżnia NPB na tle innych platform, to ich członkostwo w ESOMAR — prestiżowej, międzynarodowej organizacji badawczej. To zobowiązuje NPB do przestrzegania surowych standardów etycznych i jakościowych, co jeszcze bardziej podnosi zaufanie do tej platformy.

NPB łączy siły z Fieldstat

Nie możemy zapominać, że Narodowy Panel Badawczy jest częścią Fieldstat Sp. z o.o., której renomę potwierdza pozycja lidera w realizacji badań CAWI (Computer Assisted Web Interviews) w Polsce. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne podejście do badania opinii konsumentów, a także nieustannie rosnąca sieć respondentów sprawiają, że Fieldstat jest firmą godną zaufania i szacunku. NPB, jako integralna część Fieldstat, wykorzystuje te atuty, dostarczając wysokiej jakości dane, które naprawdę wpływają na kształtowanie produktów i usług na rynku.

Podsumowanie

W świecie, w którym Twoje zdanie jest cenne, dlaczego by nie skorzystać z możliwości, które oferuje NPB.com.pl? Twoja opinia pomoże kształtować produkty i usługi przyszłości, a Ty możesz na tym zarobić. Zarejestruj się już dziś i przekonaj się, jak proste to jest. Twoje zdanie ma wartość — zacznij na nie zarabiać.


 • Autor artykułu NPB.com.pl: Płatne ankiety Online: Artykuł gościnny opracowany przez stronę partnerską.
 • Ostatnia aktualizacja artykułu: 2024-04-09.
 • Kopiowanie treści blogu zabronione.

Przeczytaj także:

Moja recenzja panelu ankietowego NPB (Narodowy Panel Badawczy; NPB.com.pl; spółka Fieldstat) 2023:

Moja recenzja (zalety i wady) witryny NPB.com.pl

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe..
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

1 komentarz do “NPB.com.pl: Płatne ankiety Online”

 1. Moja opinia na temat panelu NPB:

  Plusy:

  – Otrzymałem już przelew na konto bankowe, więc panel jest wypłacalny.
  – Ankiety są trochę krótsze i lepiej płatne niż w innych polskich panelach.
  – Większość badań dotyczy tematów społecznych, politycznych i akademickich, a rzadziej zdarzają się ankiety komercyjne, takie jak ocena pralek czy lodówek.
  – Często udaje mi się zakwalifikować do ankiet.
  – Panel przypomina mi trochę angielskojęzyczny Prolific (w dobrym tego słowa znaczeniu). Mam nadzieję, że zachowają dobry poziom na stałe.

  Minusy:

  – Ankiety pojawiają się nieregularnie (czasami często, innym razem pojawiają się dłuższe przerwy pomiędzy zaproszeniami do ankiet).
  – Przy wypłacie trzeba podać numer PESEL. Pozytywna zmiana: PESEL nie jest już wymagany.

  Moja pełna recenzja panelu ankietowego NPB (Narodowy Panel Badawczy) 🔗

  Odpowiedz

Dodaj komentarz