Jakimi metodami zarobiłeś najwięcej przez internet? Ankieta


Ankieta — jakie są najskuteczniejsze metody zarabiania online?

Zapraszam Cię do głosowania na najbardziej skuteczne (według Ciebie) metody zarabiania przez Internet. Chodzi o takie metody, dzięki którym udało Ci się zarobić i realnie wypłacić najwięcej.

Głosowanie w ankiecie jest anonimowe i powinno zająć tylko kilkadziesiąt sekund. 

Ankieta — najskuteczniejsze metody zarabiania online?
Ankieta — jakie są najskuteczniejsze metody zarabiania online.

O co chodzi w tym głosowaniu, ankiecie (na najskuteczniejsze metody zarabiania online)?

W poniższej ankiecie zestawiłem najbardziej popularne, najczęściej spotykane w Internecie metody zarabiania online. Wziąłem pod uwagę różne metody — proste, trudne, lubiane i nielubiane.

Metody darmowe, w których inwestycją jest tylko  poświęcony czas i ewentualnie prąd (np. płatne ankiety, programy partnerskie).

Również metody, w których trzeba zainwestować jakiś pieniądz, żeby zacząć zarabiać (np. sklepy internetowe, własny biznes itp.).

W każdym razie, w poniższym zestawieniu są takie metody zarabiania, które najczęściej spotykam w sieci (na forach, blogach o zarabianiu i nie tylko).

PS. Osobiście nie ze wszystkich tych metod korzystam i nie wszystkie polecam, ankieta ma charakter tylko poglądowy.

Zagłosuj na takie metody, dzięki którym udało Ci się zarobić najwięcej w Internecie (oczywiście zarobić i realnie wypłacić; weź też pod uwagę dochód po odliczeniu kosztów). Liczę na szczere i przemyślenie odpowiedzi.


Cel ankiety: Jaki jest cel głosowania na najskuteczniejsze metody zarabiania online?

Celem ankiety jest przybliżenie, poznanie odpowiedzi: jakie metody zarabiania przez Internet  faktycznie działają i dzięki jakim metodom zarabia najwięcej osób (i realnie wypłaca).

W ankiecie warto wziąć udział, żeby pomóc w nakreśleniu spójnego obrazu najskuteczniejszych, najlepszych metod zarabiania dostępnych online.

Możesz zaznaczyć maksymalnie 5 odpowiedzi, czyli wskazać do 5 metod, dzięki którym udało Ci się zarobić i wypłacić najwięcej.

Aktualne wyniki ankiety zobaczysz po oddaniu swoich głosów. Zapraszam do głosowania w ankiecie i dziękuję za poświęcony czas.


➤ Jakimi metodami zarobiłeś najwięcej przez Internet? (ankieta):

Jeśli ankieta nie wyświetla się prawidłowo, to można też zagłosować tutaj. Dziękuję za oddanie głosu.

Będę też bardzo wdzięczny za udostępnienie tej ankiety w mediach społecznościowych. Im więcej osób odda głos, tym ciekawsze będą wyniki ankiety.


Może zainteresuje Cię także poniższy post:

Najlepiej płatne ankiety — zobacz, gdzie płacą najwięcej.

Zarabianie w internecie na płatnych ankietach.

Ankietowe programy partnerskie. Cz.1: Czym są i jak działają.


PS. Bardzo proszę nie spamować reflinkami i reklamami w komentarzach pod ankietą. Komentarze będące typową reklamą, zawierajcie reflinki, linki do innych stron nie będą publikowane.

Wróć na górę

Autor wpisu: m-Zarabianie.
Ostatnia aktualizacja wpisu: 2024-04-09.
Kopiowanie treści bloga zabronione.

Przeczytaj także:

Jak zarabiać na ankietach więcej? 25 praktycznych porad i wskazówek 🔗

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Baza wiedzy o płatnych ankietach (12) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (44) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (68) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (149)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

2 komentarze do “Jakimi metodami zarobiłeś najwięcej przez internet? Ankieta”

  1. Jeśli powyższa ankieta nie wyświetla się prawidłowo, to można też zagłosować tutaj <<–. Dziękuję za oddanie głosu.

    Odpowiedz
  2. Polecam skorzystać z form współpracy z franczyzodawcami. Oferuja własną działalność pod ich szyldem, w tym zarabianie online.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz