Programy firmy Adnox zmieniły właściciela


Programy firmy Adnox zmieniły właściciela. Dotychczasowy admin „Pampers” oficjalnie pożegnał się dzisiaj z użytkownikami.

Programy firmy adnox zmieniły właściciela, Adnox.pl

Programy firmy Adnox, czyli chodzi o strony: CentrumReklamy, ImperiumReklamy, ZielonyMail, Swiat-Reklam i PulsReklamy.

Są to strony reklamowo-zarobkowe typu GPTR (zarabianie przez internet na czytaniu płatnych maili reklamowych, oglądaniu reklam, programie partnerskim itp.).

Dotychczasowy admin „Pampers” (firma Adnox.pl) zarządzał nimi od 2007 roku, czyli prawie 11 lat.

Oficjalne maile pożegnalne poprzedniego administratora

26 marca 2018:

„Witam serdecznie

Chciałbym Was poinformować o tym, że w przeciągu dwóch tygodni serwisy Adnox.pl zmienią właściciela.
Więcej informacji zostanie udostępnionych jeszcze przed świętami.

Do tego czasu minimum do wypłaty zostało zmniejszone do 1 zł w przypadku przelewu bankowego oraz 5 zł w przypadku doładowania telefonu.

REKLAMA

Proszę o zlecenie wypłat, gdyż chciałbym rozstać się z Wami mając czystą kartę.

Oczywiście nowy właściciel nie zmieni nic w kwestii wypłacalności serwisów – te będą wypłacać
nadal i rozwijać się.

Minimum do wypłat wróci do regularnych ustawień za około 2 tygodnie. Do tego czasu apeluję o zlecanie
wypłat.

Pozdrawiam

Wiktor Głowacki
Adnox.pl”

3 kwietnia 2018:

„Drodzy klikacze, użytkownicy, uczestnicy.

Po prawie 11 latach działania na rynku get paid to click zdecydowałem, że czas przejść na zasłużoną „emeryturę”. Moja przygoda jako administratora serwisów tego typu zaczęła się w roku 2007.

Przez ten czas przez moje ręcę przewinęło się kilka(naście?) serwisów tego typu a swoją przygodę kończę posiadając 5 najlepszych serwisów na rynku.

Przez te 11 lat nie zawsze było różowo, zapewne część z Was pamięta prawie półroczny przestój w wypłatach, który miał miejsce parę lat temu.

Jednak bardzo duże wsparcie ze strony użytkowników oraz trudne biznesowe decyzje pozwoliły zażegnać kryzys i ponownie stanąć na czołówce najlepszych serwisów w Polsce.

Dziękuje wszystkim, którzy wykazali się niesamowitą cierpliwością i potrafili napisać dobre słowo, mimo że oczekiwali tyle czasu na swoje pieniądze.

REKLAMA

Nie umiem pisać długich przemów, zapewne większośc z Was nie chce nawet takiej czytać 😉 Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim za udział w moich serwisach.

Mam nadzieję, że chociaż trochę udało mi się urozmaicić Wasz czas i wzbogacić Wasze portfele.

Ja osobiście znikam z rynku ale serwisy będą działać nadal i mam nadzieję, że będą się rozwijać pod przewodnictwem firmy Arial Media, która to jest nowym właścicielem serwisów.

Dziękuje wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzę Wam wszystkiego najlepszego.

Z pozdrowieniami

Wiktor Głowacki
Adnox.pl”

Nowy i stary właściciel programów firmy Adnox:

Nowym właścicielem programów została firma Arial Media, admin „Plem”.

Oficjalna strona firmy: Arial Media.

Z informacji dostępnych na stronie Arial Media wynika, że firma zajmuje się między innymi reklamą, mailingiem, pozycjonowaniem, tworzeniem stron www, usługami poligraficznymi typu: wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, teczki itp.

Arial Media

Mam nadzieję, że nowy admin sprosta zadaniu i będzie kontynuował dobrą robotę, jaką wykonywał poprzedni admin „Pampers” (czyli wypłacalność, trzymanie się regulaminowego czasu wypłat, dobry i szybki kontakt z użytkownikiem).

Oczywiście czas pokaże, jak potoczą się dalsze losy tych programów. Nowemu adminowi życzę powodzenia, zaangażowania, płynności finansowej i rozwijania programów.

Natomiast  żegnającemu się adminowi „Pampersowi” życzę udanego i zasłużonego odpoczynku. Co do starego admina „Pampersa” opinie są pewnie podzielone.

Jednak wielu użytkowników (w tym i ja) dobrze wspomina jego sposób zarządzania programami: CentrumReklamy, ImperiumReklamy. ZielonyMail, Swiat-Reklam i PulsReklamy.

A Ty jak wspominasz starego admina „Pampersa” (jego sposób zarządzania programami) ?

Wypłacalne strony, z których wypłaciłem 15 698 zł

Kategorie postów:

Angielskojęzyczne (18) Banki (13) Blogowanie (23) Cytaty (3) Dobre programy (43) Najlepsze programy (3) Nowe i Testowane (3) Pod znakiem zapytania (9) Polskojęzyczne strony (42) Procesory płatności (5) Programy partnerskie (17) Płatne ankiety (67) Płatne maile (15) Płatne reklamy (23) Recenzje programów (46) SCAM — nie polecam (12) Wpisy gościnne (42) ySense: posty i artykuły (11) Zarabianie (148)

Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.
Zobacz sprawdzone serwisy z ankietami płacące na konto bankowe.

Dodaj komentarz